vajinaya sperm gelmesi

bahtikaraj

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2024
42
-10
21
erkek arkadaşım ile bir ilişki yaşadık adetimin bitiminden 1-2 gün sonra vajinama giriş olmadı ve bekaretim bozulmadı sadece biraz üstüne boşaldı vajinaya değmiş olma ihtimali var külot ile birlikte sonrasında endişe edip 18 saat sonra ella kullandım sizce hamile kalır mıyım? lütfen ciddi cevaplar verin stresten çok kötü oldum yardımcı olun

Son düzenleme:
Tebrikler nur topu gibi bir bebek geliyor

Arkadaşım öncelikle korunmasız bir şekilde birbirinize yaklastiginiz ve partneriniz kendini tutamayıp bosalmasindan dolayı sizi tebrik ederim kadın doğum polikliniginde nice kizliği bozulmayip gebe kalan çok gördüm hepsi senin gibi sağlam bir cesarete sahipti ella almışsın ama o da yüzde yüz korumaz bazen onu dahi içip hamile kalan var mı var sana tavsiyem su regl dönemini bekle regl de gecikme yaşarsan da test al yap burda çözüm araman boş yani herseyi senin reglin belirleyecek kafanı burda bulandirma abla tavsiyesi olsun korumasız ilişki yaşamayın yoksa bedeli 9 ay 10 gün sonra kucağına verilir sonra ben napicam der dolaşır hayatının içine ediverirsin hadi geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…