Vajinaya defalarca boşaldı hamile kalabilirmiyim

Kızzzz her boşalmada 500 milyon spermi kim kaybetmiş de bulsunlar günde 5 ilişkiyle bunlar bizimle kafa geçiyor bak 300 küsür mesaj olmuş,ortaya atıp kaçıyorlar biz de eğleniyoruz

Eski sevgilimdi eşime ne yedirip içirsemde 2. Olmaz bazısı farklı doğuyor bence kısıtlı sayıdalar
Yeme içme yok, adam dışarıdan size farkettirmeden destek alıyordu belki de.
Uzun süreli açlık.
Nasıl yani? Bizimkini kuruyemiş, muz, balla yatağa alıyorum. İkinci diye bir şey yok. Balayında bile günde iki üçtü.
Açlık derken, cinsel açlık mı?

Yeme içme yok, adam dışarıdan size farkettirmeden destek alıyordu belki de.

Nasıl yani? Bizimkini kuruyemiş, muz, balla yatağa alıyorum. İkinci diye bir şey yok. Balayında bile günde iki üçtü.
Yok sanmam onunlada yapmışlığım var ilaç dik durmasını sağlıyor sadece yemeyle asla ilgisi olmayan bir olay öyle olsa eşim üstümden inmemeliydi

Dalga geçmek bir yana ama ben şunu yazan kız kardeşime üzüldüm. Eğer bu konu gerçekse ne yazık ki bir kadın olarak biz cinselliği erkeğin zevk alması olarak öğrenmişiz demektir. Evet hamile kalabilirsin. Ancak bir sürü korunma yöntemi var. ÖNCELİKLE GERİ ÇEKİLME BİR KORUNMA YÖNTEMİ DEĞİLDİR.
Kendinize ve hamile kalırsanız eğer suçsuz günahsız bebeğe sıkıntılar yaşatmak yerine neden prezervatif, ertesi gün hapı ve doğum kontrol hapı gibi yöntemleri denemiyprsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…