Vajınamus 1 ayda yenmek isteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu farklı yere çekmeyin ben doktorları kötülemedim Varsa böyle bir sorununuz ben yendim kremle doktorlarla zamanınızı kaybetmeyin çünkü bu evlilik anladınız ki herkese doktor iyi gelmiyor bazen psikolojik olan bir konu değil bu kişi destek istiyor ona umut olacak bir ilaç ya da farklı bir şey benim dediğim şey kötü bir şey değil tekrar söylüyorum eğerki böyle sorunu olan kişiler varsa doktor tedavisi olumlu değilse kreme başlasın eğer onuda yapamazsa diyecek bir şeyim yok ben başardım ve onun için paylaştım
hiç faydasını görmedim

doktor tedavisi boş

zamanızı lütfen doktorlara harcamayın
Zamanınızı doktorlara harcamayın demek kötülemek değil yani? Temmaaammm.

Yoo eğer fizyolojik bi sorununuz yoksa ki olsa bunu uyuşturucu kremlerle geçiremezsiniz gayet psikolojik bir bozukluk. Eki Görüntüle 3319507
Buyrun doktora gitmenize gerek yok para harcamayın ayağınıza getirdim
Bi de bu bölümü okuyorsunuz şuan çok daha üzüldüm biliyormusunuz böyle laf sokmanız iyi bir şey değil ama şunu söyliycem böyle durumlarda doktorlar laf sokmayı değil çözüm üretmeyi tercih ediyor 😉daha çok ekmek yemen lazım

Bi de bu bölümü okuyorsunuz şuan çok daha üzüldüm biliyormusunuz böyle laf sokmanız iyi bir şey değil ama şunu söyliycem böyle durumlarda doktorlar laf sokmayı değil çözüm üretmeyi tercih ediyor 😉daha çok ekmek yemen lazım
Bölümü okumuyorum bölümden mezunum, burası da benim seans alanım değil. Size laf sokmamam için bana para vermeniz gerekiyor ki o zaman danışan psikolog ilişkisine girelim. Doktor da değilim ayrıca 🫶🏿 siz kremlerle devam, bilim sizi aşarrr

Allahın sapığı özelden foto da istiyor musun bari çözmek için 😀 erkek olduğun belli

Rica ediyorum vajinismus konularınızı bir derdim var bölümüne açmayınız.
Vajinismus içerikli 4 konunuz var 4’ü de BDV’ye açıldı, taşıma işlemi yaptık kategori dışı konu uyarısı verdik ama siz yine yanlış bölüme açıyorsunuz.
Ayrıca zaten nasıl yendiğinize dair bir konunuz var lütfen o konudan devam ediniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X