Vajinal Temizlik!

bir de arkadaşlar iç çamaşırlarınızı yıkarken yumuşatıcı kullanmayın. bu ne kadar durulanırsa durulansın çamaşırda kalıyor. cildinize zarar verebilir.

Fundaciğim Ben Sadece Hergün Iç çamaşiri Değiştiriyorum. Her Gün Duş Aliyorum. Bide Iç çamaşirlarimi Iyice Kizgin ütüyle Bastira Bastira ütülüyorum..
Kozmetikler Zararli Dedi Doktorum Günlük Ped Kullaniyordum. Oda Gebelikte Pek Tavsiye Edilmiyo Diye Onuda Biraktimm..

arkadaşlar ben de günlük ped kullanıyorum, günde 3yada 4 kez değiştiriyorum.hiç bir kozmetik ürün kullanmıyorum,sadece su kullanıyorum ve mutlaka kuruluyorum.akıntım sarı renk sizde de oldumu. dr son muayenede normal dedi ama bu hafta yanma ve kaşıntı başladı tabii tahriş de oluştu.haftaya dr gidicem ben yatarak geçirdiğim için hamileliğimi sürekli dışarıya da çıkamıyorum.dr da 15 günde 1 gidebiliyorum tahlil filan yaptıracağım ama sizlerin bu konuda bilgisi varsa faydalanmak isterim.

Sebamed intimate i önermişti dr.um. Ben yıllardır kullanıyorum.Hiç bir sorun yaşamadım çok şükür.
Tabii, pamuklu iççamaşır giyip, sık sık değiştirmek ve yıkadıktan sonra çamaşırı ütülemek de önemli.Doktorum vajinaya en zararlı şeyin vajinanın içini yıkamak oldugunu söylemişti...Yani dışardan yüzeysel yıkamak lazım, içini ovalamak çok yanlış, kötü bakterilerin yanında iyilerini de alıp götürüyor.

doktor tavsiyesiyle
seba med intimate feminine wash kullanıyorum 2 günde bir..
sensitive ciltler için olanı benim ki..
gayet memnunum.

özellikle hamilelikte malum akıntı çoğalıyor.
ve günlük ped falan ne kadar sık değiştirilse de nemli kalmayı engelleyemiyor..

hamılelıgım oncesınde sebamed ıntımate kullanıyordum
ama hamılelıgımden sorna hıc bır sey kullanmadım su harıcınde bebısıme bırsey olur korkusuyla ama zararı yokmus sanırım
su an hergun camasır degıstırıyorum
camasırlarımı utuluyorum
tuvaletım olmasa bıl cok sık tuvalete gıderek bol su ıle temızlıyor mutlaka kuruluyorum ve sureklı dısarıda oldugum ıcın her ıhtımale karsı selpak kagıt havlu bır yaprak koyuyorum kı dısarıda akıntım olursa camasır degıstıremeyecegım ıcın onu cıkarıp atabılıyorum
gunluk ped kullanamıyorum cunku bende alerjı yapıyor maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…