Vajinal Mantardan kurtulamıyorum diyenler

ne markalar var hemde sabamed yanında adı dahi geçmez neler yapmışlar o yüzden halkın bu bilince gelmesi lazım içerik kısmı muhakak sorgulanmalı mesala çok çok ünlü firmalar paraben koyuyor koruyucu olarak

kimyager hanıım bilgileriniz için tesekkürler :KK9: iyi aksamlar :KK3::KK3:

çok tşk ederim canım inş faydasını görürüm deneyeceğim ilk fırsatta:KK8:

bu dedigim ürünler anti viral özelikleri var doktorların bazıları antibiyotikler veriyorlar gülüyorum antiboyitikler bakterilere etkildir virüslere bir şey yapmaz özelilikle hsv virüsü çok tehlikeldir bu dedgim ürünler çok etkili bu virüse karşıda antifungalda

bu dedigim ürünler anti viral özelikleri var doktorların bazıları antibiyotikler veriyorlar gülüyorum antiboyitikler bakterilere etkildir virüslere bir şey yapmaz özelilikle hsv virüsü çok tehlikeldir bu dedgim ürünler çok etkili bu virüse karşıda antifungalda
zten sürekli antibiyotik kullanmaktan bağışıklık kazandı sürekli tekrarlıyor..inş geçer

Sürekli tekrar eden mantarın şeker hastalığı belirtisi olduğunu okumuştum,ama testlerde hiç bir şey çıkmadı.
Siz neler yapıyorsunuz mantar tekrarlandığınızda,paylaşalım.

yorumları uzun uzun okuyamıycam ben bıktım bu illetten bekarım doktora gidiyorum fitil kullanmadan geçmez diyo ama veremiyo haliyle diğer ilaçlarda geçirmiyo neden geçmezbu yoğun akıntı ve başka rahatsızlıklara sebebiyet vermesinden korkuyorum varsa biçaresi söyleyin banada

yorumları uzun uzun okuyamıycam ben bıktım bu illetten bekarım doktora gidiyorum fitil kullanmadan geçmez diyo ama veremiyo haliyle diğer ilaçlarda geçirmiyo neden geçmezbu yoğun akıntı ve başka rahatsızlıklara sebebiyet vermesinden korkuyorum varsa biçaresi söyleyin banada

zeytin yapragı ekstratı yada propolis ekstratı öneriyorum arkadaşım doganın iki mucize ürünü bunlar

her zaman sorabilirisn ben bu yüzden girdim buraya eczanelerde sulu formülünü bulabilirsin satanlar var ve faydasını daha iyi görürsün bee propolis öneririm

tamam canım bilgin için çokk tşk ederim:KK16:benim dr da sirkeli su önermişti ama o da fayda etmedi bunu deneyeceğim

ya kizlar evet, bu mantar akintiyi filan da arttiriyor degil mi? Benim hep cok akintim var, bu mantar oldugu anlamina mi geliyor, yoksa akinti hersey normal iken de cok ve yogun olabilir mi?

ya kizlar evet, bu mantar akintiyi filan da arttiriyor degil mi? Benim hep cok akintim var, bu mantar oldugu anlamina mi geliyor, yoksa akinti hersey normal iken de cok ve yogun olabilir mi?

canım her akıntı mantar belirtisi değildir eğer akıntının dışında kaşıntı kötü koku yanma varsa olabilir

X