Vajinal Kaşıntı ve Haz..

Uzun süre olmus insalh banada yardım edin bende aynı durumdayım travzol kullanıyorum gecmio aynı hiş naisl geçti acaba

Yaşadıklarınizi tam.olarak yazarmisin ben psas hastasiyim uzun yıllardır eger yasadiklarinizi.detayli yazarsaniz.cok sevinirim
Bende aynı dertten yanayım nete baktım psas sedromu yazıyor tam tedavisi gerek bilen varmı üroloji kadın doğuma gittim fayda yok o his çok pis bişey artık psikolojim bozuluyor bilen varsa tedavisi yazsın

Anlattiklarının aynısı bende var.Bu vücutta ki candida bakterisinin çoğalması sonucu olusuyormus.Birde psas sendromu olabilir

Arkadaşlar merhaba..
Aranıza yeni katıldım. Yaşadığım sorunu araştırırken tesadüfen rastladım size ve üye olmadan edemedim :)

Yaklaşık bir haftadır yaşadığım bir sorun var ve bunu en rahat paylaşableceğim yer burası sanırım.

Şöyleki;

Bir haftadır, klitoriste garip bi his var. Küçük tuvaletimi yaparken, tam bitmesine yakın haz alır gibi oluyorum. Ama tam da haz gibi değil aksine rahatsız ediyor beni sanki bütün kemiklerim aynı anda hareket ediyormuş gibi. Sonrasında bu durum yavaş yavaş değişmeye başladı. Başlayınca 3-4 saat süreyle geçmeyen garip bi his. Bi sızı. Klitoriste. Sürekli tuvalete gitme isteği doğurdu bende. Ve ıkındığımda o his geçiyormuş gibi oluyor ıkındığım süre boyunca.

Ayrıca vajina deliğini kontrol ediyorum elimle orası da aşırı derecede kaşınıyor. Rahim girişini bütün gün kaşısam durmam herhalde o boyutta şuan durum. Ve kaşımak bi nebze rahatlatıyor beni. Durumun ciddiyetini belirtmek için şöyle diyeyim, bu his gecenin bi vakti beni uykumdan uyandırıyor.

En sonunda bugün öyle şiddetliydiki dayanamadım doktora gittim. Sürekli gittiğim hastaneden randevu alamayınca evin yakınındaki sağlık ocağına gittim, normal bi doktora durumu anlattım. En azından kaşıntı için bişeyler vermesini istedim. Çünkü artık kaşınmaktan vajinam şişti ve kıpkırmızı, dokunamıyorum bile şuan acıdan.

Falagyl diye bi hap travazol diye de bi krem verdi bana. İkisinide kullandım ama hala tam olarak geçirmedi. Perşembe günü tekrar gideceğim bu sefer kadın hastalıkları uzmanına görünmek üzere. Bunu size yazış amacım ne olduğunu sormak değil, eğer böyle bişey yaşayan varsa tecrübesini paylaşabilir mi diye yazdım. Çünkü bazı durumlarda bilimden bile daha önde gelebiliyor tecrübeler.
Nasıl oldunuz

Konunun üstünden çok geçmiş ama yazmak zorundayım gece saat kaç ben hala uyuyamadım arkadaşın yaşadıklarını ben de yaşıyorum bütün gün vajinamda bi haz duygusu var istem dışı, çok rahatsız edici sık sık idrara çıkıyorum biraz geçiyor gibi oluyor sonra devam. İdrar tahlilim temiz çıktı bu ne olabilir ?
Nasıl oldunuz

Konunun üstünden çok geçmiş ama yazmak zorundayım gece saat kaç ben hala uyuyamadım arkadaşın yaşadıklarını ben de yaşıyorum bütün gün vajinamda bi haz duygusu var istem dışı, çok rahatsız edici sık sık idrara çıkıyorum biraz geçiyor gibi oluyor sonra devam. İdrar tahlilim temiz çıktı bu ne olabilir ?
Merhabalar bende tıpa tıp aynı durumu yasıyorum üstünden 8 yıl gecmis cevap verirmisiniz bilemiyorum ama bu sorunuz gectimi acaba??

Ben de aynı şeyi yaşıyorum ara ara kaşıntım olurdu ama bu uzun sürdü erkek arkadaşımla düzenli cinsel ilişkimiz var o da çok dikkat eder ben de çok dikkat ederim yazlıktaydım belki denizden enfeksiyon kaptım bilmiyorum ama erkek arkadaşımla da ilişkili yaşamıştım psikolojik olarak etkilendim omdan dolayı mı diye benim de aynı şekilde kaşıntım var sadece başka hiçbir belirtim yok idrarda yanma vs hiçbişe yok ilaç kullandım 2haftalıj haftada 1kapsül şekilde ve eczaneden krem almıştım geçtiği için bıraktım ama geri başladı erkek arkadaşımda hiçbir şey yok ben psikolojik mi olarak mı yapıyorum diye düşünüyor um çünkü unutunca kaşındıpınu hissetmiyorum ama kaşıntı diyince kaşınıyorum

X