Vajinal gaz çıkışı

sanayitostu

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2024
235
258
25
Merhaba kızlar
Eşimle birlikte olurken bazı pozisyonlarda gaz çıkarmışım gibi sesler çıkıyor ve inanılmaz derecede utanıyorum ve bunu asla kontrol edemiyorum. Bu normal gaz çıkarma gibi değil sanki vajinadan geliyor. Daha önce yaşayan ya da nedenini bilen birileri çıkar mı?

Normal bir şey ara ara her kadında olabilir. Çok pozisyon değiştirince de oluyor. İçeride hava hapis kalıyor farklı pozisyona geçince de çıkıyor. Utanmayın bence vajinal fart diyr yabancılarda geçiyor sanırım. Doğal bir şey yani

Merhaba kızlar
Eşimle birlikte olurken bazı pozisyonlarda gaz çıkarmışım gibi sesler çıkıyor ve inanılmaz derecede utanıyorum ve bunu asla kontrol edemiyorum. Bu normal gaz çıkarma gibi değil sanki vajinadan geliyor. Daha önce yaşayan ya da nedenini bilen birileri çıkar mı?
Kocanın totosunun kokusu ne oldu çözüm buldunuz mu?

yani öyle konular acıyorsunuz ki birbirinden garip insanların tuhafına gitmesi normal değil mi vajinadan gaz cıkıyor bircok kadında cok yaygın olan bir durum bu sanki vajinadan geliyor diyorsunuz şurda sanki kelimesini kullanırsanız insanlar tuhaf karsılar normal bi kadın nerden ne geldiğini adı gibi bilir yani bunu siz nasıl anlamayıpta sanki diyorsunuz alenen belli olan birsey sonucta konu acmak için konu acmış gibisiniz

yani öyle konular acıyorsunuz ki birbirinden garip insanların tuhafına gitmesi normal değil mi vajinadan gaz cıkıyor bircok kadında cok yaygın olan bir durum bu sanki vajinadan geliyor diyorsunuz şurda sanki kelimesini kullanırsanız insanlar tuhaf karsılar normal bi kadın nerden ne geldiğini adı gibi bilir yani bunu siz nasıl anlamayıpta sanki diyorsunuz alenen belli olan birsey sonucta konu acmak için konu acmış gibisiniz
+18 yazan bir forumda cinsellik açmayacak mıyız? Kusura bakmayın ama çok detaya girmemek için her şeyi yazmıyorum elbette ama evet anlayamadım ben siz çok akıllısınız eminim uzmansınızdır ama ben acaba zorlanmadan gaz mı çıkardım diye düşündüm. Ayrıca burası forum istediğimi sorarım siz cevap yazmayın beğenmiyorsanız zorla mı?

Merhaba kızlar
Girdiç çıktım derken hava da pompaladığı için oluyor

Merhaba kızlar
Genişlikte oluyordur.

Merhaba kızlar
Ya zaten eşinizin arkası kokuyor siz gaz da cıkarsanız karambole gelir cok da şeapmayın.

Merhaba kızlar
Adamın göt kokusundan duramayıp cam pencere açıyorsunuz yahu. Eşiniz bile utanmıyorsa siz de zart zurt salıverin gitsin.

X