Vajinal fitil sonrası kanlı akıntı

yelism

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2022
5
0
38
Merhaba hanımlar beyaz akıntıdan dolayı jinekolağa gittim üç gün kullanacağım fitil verdi kullandım ama şikayetim geçmedi aile hekimine gittim durumu anlattım hatta smear testi yaptırdım negatif sonucu neyse aile hekimi fitil yazdı kullanıyorum ama 3. Gün sonrası kanlı ve yeşil renkli akıntı oldu acaba enfeksiyondan mı kaynaklı yoksa başka bir şey mi tekrarjinekoloji ye mi gideyim birde dış dudak içinde klitoris yanında mercimekten büyük bir şişlik sertlik var beze gibi acısı falan yok dokununca bilgisi olan var mı teşekkürler şimdiden

İiltihap olabilir,şişlik ne zamandır var? ablam da da var bir türlü geçmedi hatta ilerleyen zamanlar da çokağru yaptı ameliyat oldu

Yeşil akıntı enfeksiyon belirtisidir doktora acil haber vermelisiniz

Enfeksiyon orada sivilce olmul olarabilir kadın doğuma gitmektw fayda var

İiltihap olabilir,şişlik ne zamandır var? ablam da da var bir türlü geçmedi hatta ilerleyen zamanlar da çokağru yaptı ameliyat oldu
Beze gibi böyle mercimekten büyük ama herhangi acı ağrı yok 5 yıl önce fark ettim ihmal ettim geçti yani küçüldü unutmuştum bir ay önce tekrar fark ettim Kasım doğuma gittim geldim ertesi gün farkettim yoksa söylerdim doktora

Yeşil akıntı enfeksiyon belirtisidir doktora acil haber vermelisiniz
Zaten enfeksiyon için gittim üç tane fitil kullandım geçmedi beyaz akıntı vardı idrar ile ağırlıklı sonra tekrar fitil kullanıyorum kanlı yeşil oldu dün fitile devam ediyorum daha 4 tane daha var yani fitil içerdeki enfeksiyonu dışarı mı atıyor kanlı olması kafamı kurcaladı

Kanlı olması da ilginç. Bol bol su tüketin sadece fitile bırakmayınn. Bol su icmekte temizliyor. Birde günlük ped kullanmayın, oranıza duş jeli değdirmeyin icini su ile asla yıkamayın. Bunlar mutlaka aklınızda bulunsun. Pamuklu ic camasırı kullanın gün icinde sık sık değistirirn gerekirse

tam olarak nerde canım?

Merhaba ben de birkaç kez fitil kullandım. Bunlardan bazıları kanlı akıntı yaptı. Doktora sordum fitilden dolayı normal demişti. Sertlik içinse tekrar kadın doğum doktorunuza gösterin. Siğil de olabilir. Yağ bezesi de

merhaba bende de hafif kanlı bir akıntı oldu normalmiymiş ,bir sorun yaşadınız mı ?

Merhaba bende fitil kullanıyorum fitilden sonra sizin gibi kanlı yeşil akıntı geliyor sizin sorununuz geçtimi normal bir durummu?

Merhaba ablaniz nasil ameliyat oldu dun bende sislik icin dr gittim inanilmaz agri ve aci veriyordu uyusturmadan hem kesik atti hem igne sokarak icerdeki enfeksiyonu cikartmaya calisti ama ortaligi yiktigim icin ve cok canim yandigi icin tam temizlenemedi sanirim bir kisminsertlesmis antibiyotik kurutmazsa ameliyat dedi bu yorumunu gordum biraz bahsedermisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…