Vajinal estetik yaptiran ve memnun olan var mi

Minayss

Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
10
1
31
Kayseri de vajinal estetik yaptiran labioplasti veya daraltma yapdiran var mi sonuctan memnun musunuz birde hangi doktor u onerirsiniz acaba ankarada bir dr buldum.ama.fiyat baya ucuktu da

Merhaba. Ne kadar fiyat aldınız? Ben vajina daraltma için 10bin lira fiyat aldım. Doğum daha önce yapmış mıydınız , lazer düşündünüz mü? Şu an ben de karar aşamasındayım.

Merhaba. Ne kadar fiyat aldınız? Ben vajina daraltma için 10bin lira fiyat aldım. Doğum daha önce yapmış mıydınız , lazer düşündünüz mü? Şu an ben de karar aşamasındayım.
Her ikisi icin ayri ayri 13.500 tl fiyat verdiler dr baya memnun luk vardi 2 dogum yapdim ama iste o yuzden daha cok rahatsizlik duyuyorum hangi dr dan aldiniz o fiyat i acaba ? Kayseri de misiniz lazer olaninindan cok normal olanini iyi diye duydum aslinda ben .s

Adana’da iyi bir doktordan aldım hastane ücreti dahil. Evet lazer doğum yapmayanlara daha çok tavsiye ediliyor sanırım. Ben de doğum yapmadım ama lazer kalıcı bir yöntem değil. Öte yandan doğum yapmayanlara ameliyat önerilmiyormuş o yüzden bilemedim belki lazeri denerim.

Adana’da iyi bir doktordan aldım hastane ücreti dahil. Evet lazer doğum yapmayanlara daha çok tavsiye ediliyor sanırım. Ben de doğum yapmadım ama lazer kalıcı bir yöntem değil. Öte yandan doğum yapmayanlara ameliyat önerilmiyormuş o yüzden bilemedim belki lazeri denerim.
Anladim siz bilirsiniz o zaman 😊

Merhaba hepsini okuyamadım ama hangi işlemleri yaptırdınız bu fiyata?

Merhaba. Ameliyat ile daraltma için 10bin lira fiyat aldım. Lazer ile daraltma için seans başı 2500 lira. Fakat dediğim gibi lazer işe yarıyor mu emin değilim
Anladim. Çok yüksekmiş. İstanbul için mi bu fiyatlar? Lazer ile ilgili bilgim yok. Seansi da bayağı yüksek benim için. Ben daraltma dahil üç ayri işlem yaptırdım ve on bin tutmadı.

Hangi şehirde yaptırdınız? Devlette mi özel mi?
Ben Adana’da aldım bu fiyatı. Tek bir kişiye sordum burdaki genel fiyatları bilmiyorum ama yüksek olduğunun farkındayım. Siz doğum yapmadan önce mi oldunuz ameliyatı ?

Ben Dr. Serdinç Özdoğan' a yaptırdım, açıkcası çok memnunum. Dudaklarım çok sarkıktı ve çok çirkin duruyordu.. Sanki 50 yaşında bir kadının vajinası gibi görünüyordu. Şimdi o tek çizgi görüntüsü var, gergin duruyor ve toparlandı iyice. Çok memnunum, bence her kadın memnun olmadığı neresi varsa yaptırmalı.. İnsana bir özgüven geliyor :KK24:

X