Vajinal enfeksiyon

Bir de mixovul kullandım. Baya bi kullandım yani floramda bozuldu haliyle fitiller bende işe yaramıyor
Mjxovul ve gynomax kullandım ama yok hiçbir işe yaramigorlar cleocin bugun 5.gunum bitince ins kurtulmuş olurum bunu da kullanınca biraz karnim agriyor

Yoğurtla filan düzelecek iş değil nbl probiyotik aldim ben hemen başladım antibiyotik yazınca doktor

Bana biteral verdi kısmen biraz gecirdi ama sanırım buna duyarlı işe yaramıyor yani. Monodoksla geceni cok duydum bidahaki gittiğime söylicem doktora benim söylememle yazar mı onu da bilmiyorum gerci

Canim sabah doktorum reçetemi atti 3 tane antibiyotik igne 6 tablet antibiyotik hap 1 tane antibiyotik vajinal krem vermiş ins sifa olur tuplerime rahime zarar vermeden kurtulurum ignemi oldum
Gittiğiniz doktor istanbulda mı acaba? İsim verebilir misiniz? Bir de idrar kültüründe ne cıktı acaba?

Merhaba. Burada yeniyim . Size çok acil sormam var yardımcı olursanız sevinirim. Nişanlım var ve cinsel birliktelik sonrası hemen o günden itibaren vajinal akıntım başladı. Genellikle sabahları uyandığımda geliyor gun içinde çok az ,sari ve kokusuz akışkan .korkuyorum hamilelik belirtisi değildir insallah . Acaba enfeksiyon mu kaptım . Yardım eder misiniz ?

Canim akintida bir gebelik belirtisi ama her akıntısı da gebelik olack anlamına gelmiyor adetin geçmişse test yapabilirsin

Canim akintida bir gebelik belirtisi ama her akıntısı da gebelik olack anlamına gelmiyor adetin geçmişse test yapabilirsin
Adetime daha 9 gün var . Böyle şeyler daha önce yaşamadım ilk olunca tedirgin oldum .sizce hemen doktora gitmeli miyim yoksa adet dönemini bekleyim mi ? Sunu da öğrenmek istiyorum aslında daha iliskinin üstünden döllenme süresi bile geçmeden akinti gelmesi normal mi ? Yanı bu hamilelikte böyle olmuyordur heralde döllenme gerçekleşince olmaz mi ?

Canm belli olmaz ama bence bekle adet tarihini olmazsan git doktora bazı akıntılar normalde ilk defa ilişkiniz oluyorsa enfeksiyondan kaynaklı da olabilir

Kaşıntı varsa sarımsı beyaz peynirimsi akıntı seklindeyse enfeksiyondur büyük ihtimalle çünkü ilk evledndigimde ilk ay ben çok çektim ondan idrarını yaparken aglayarak yapıyordum yaniyirdu

Kaşıntı varsa sarımsı beyaz peynirimsi akıntı seklindeyse enfeksiyondur büyük ihtimalle çünkü ilk evledndigimde ilk ay ben çok çektim ondan idrarını yaparken aglayarak yapıyordum yaniyirdu
İdrarimi yaparken sorun yok . Peynirimsi de değil benim . Önceden beyaz peynirimsi gibi geldiğinde doktora gitmiştim ona mantar demişti . Bu ilk defa böyle olunca şaşırdım zaten . Evet sarımsı peynirimsi değil akışkan yumurta akı gibi , kasıntı hafif var . İşin Aslı enfeksiyondan değil hamile olmaktan korkuyorum bunlar hamilelikle ilgili değildir dimi ?

Canm belli olmaz ama bence bekle adet tarihini olmazsan git doktora bazı akıntılar normalde ilk defa ilişkiniz oluyorsa enfeksiyondan kaynaklı da olabilir
Anladım .o zaman 9 gün daha bekleyeceğim . Umarım artmaz . Öncekiler gibi değil ondan tedirgin oldum . Çok çeşit akinti var inanamıyorum insan ayırt edemiyor iste . Benim basıma bu ilk defa geldi

Canim sanmiyorm belki adet yaklaştığı içindir yinede dikkat et

İlişkiden sonra olduysa muhtemelen enfeksiyon kaptınız doktora gitmelisiniz

Güncelleme yapiyim kizlar tekrardan enfeksiyon oldum ve başka bir doktora gittim sagolsun vajinal kültür aldı kültüre göre ilac yazacak ve mantarda olmuş büyük ihtimalle ilk doktorun verdiği antibiyotikler yuzunden bir de mantar oldum mantar için zolax tablet ketoral krem verdi kültürlerin sonuçları bugün çıkmış pazartesi kontrole gideceğim üstüne bir de rahimde sıvı görüldü enfeksiyondan sonra başladı bu durum çünkü mayista rahim filmi çekilmiştim hersey temizdi hakkımızda hayırlısı olsun umarım yeniden saglikla gebe kalıp ssglikla kucağıma almak nasip olur bu arada pazartesi büyük ihtimalle antibiyotik baslanicak hoca kültür sonucuna göre yazicam dedi ve antibiyotikler beraber proboyotik baslicaz 3 ay aralıksız kullanmam gerektiğini tekrarlama olasılığını azaltacagini söyledi

Vajinal kültüründe üreme oldumu acaba çünkü bende kültür verdim doktorum üreme olmadığını söyledi ama benimde şuan enfeksiyonum var eminim. Alt karnımda çok ağrıyo hangi tür enfeksiyonum var bulamadılar onu

Merhabalar bu sefer hangi doktora gittiniz acaba? Memnun kaldiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…