Vajınadan koku:(((

cansubeauty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2010
993
1
Kızlar vajınamda akıntı var böyle beyaz sarı gıbı bı akıntı gelıyor; ve kokuyor ; rahatsız oluyorum bu durumdan:: Sızce normalmı ?? Bagzen tuvalete gıdıyorum bı bakıyorum kılotuma yıne sarı beyaz bı akıntı olmus cok rahatsız oluyorum neden kaynaklanıyor acaba?? Ve önlemek ıcın neler yapabılırım?? Lütfen yardımcı olun:::::::

ara ara benimde oluyor .çok rahtsız edici doktora gittim iltihaplanma var dedi ilacı kullanıyorum geçiyor bir süre sonra tekrarlıyor sanırım üşütmemek gerekiyor çünkü bende kasık agrısıda oluyor .günlük ped kullanıyorum

Bu böyle olmaz canım.Mutlaka dr.a gitmelisin.Büyük ihtimalle iltihap var.Dr.antibiyotik falan verir.Bekar olduğun için fitil vermeyecektir.Ama mutlaka git.Sonra iş büyüyebilir.Allah korusun..

hmm öylemi diyorsunuz... üff hic gitmekde istemiyorum, gerci ilk olmayacak ama yinede cekiniyiorum üf.., bu bende ama nezamandan beri var.. yani oluyor epeydir gercekten normal degilmi yani?? , ama mesala ben sevgilime sarildigimda okadar cok sicak basiyorki böyle oksuyor sacimi belimi falan ( aramizda bisey olmuyor yani.. sadece sariliyor oksuyor, yani yanlis anlamayin biyerlerimi oksamiyor.. dedigim gibi sacimi , belimi, kolumu , yüzümü falan) ama bana okadar cok sicak basiyorki , o an bile hisediyorum akintimin kilotuma aktigini.. vajinam sulaniyor gibi , ve ozamanda islak oluyor kilotum ve kokuyor yani normal degilmidir sizce akinti??,

hay allah simdi anlattigin iki akinti arasinda fark var canim... birincisi muhtemelen iltihap vs gibi bir sebepten oluyor, ikincisi ise asktan...ona yapicak bir sey yok malesef. normalde ikinci tur akintinin renksiz kokusuz olmasi gerekir, ancak senin hali hazirda bir problemin oldugu icin o da kokulu ve renkli muhtemelen. yani akintinin normal olup olmadigini ordan anlayabilirsin. doktora git cnm, benim arkadasima icinde 3 tane hap olan bir ilac vermisti doktor ve kesilmisti akintisi ve kokusu. sen vakit kaybetmeden git. yapacaklari pamuklu bir cubukla kultur almak sadece....

canim ama cok utaniyorum yaa..., bir kez gittim kadin doktoruna ve altima bakti orda bile yerin dibine gecmistim.. simdi yinemi gidicem( of okadar heyecan basiyor utaniyorumki (((.... aslinda gitsem fena olmaz ama ne bileyim..., ben rahatsiz oluyorum bu kokudan... yani asktan olsa bile akintim kokuyor yani normal mi bilmiyorumda ben rahatsiz oluyorum ve acikcasi düsünüyorum evlenince napicam böyle diye...

hayir iste normal degil canim, o yuzden gidiceksin. ayrica belli bir yastan sonra ne kadar utansan da sart. bunu yapmak zorundasin. ve vajinan cok kiymetli unutma, onu oyle kokulu kokulu birakip iyice hastaligin yayilmasina musade etmemelisin. Allah korusun rahim agzi yarasina cevirebilir. ayrica dedigim gibi yani arkadasimi ben goturdum doktora, girmesiyle cikmasi bir oldu. kulak copu misali birseyle kultur alicak sadece. bak kadinlar neler yaptiriyor, rahim filmleri, ultrasonlar neler neler... daha simdiden gozunde buyutursen sonra nolcak? hic vakit gecirmeden git bence. o koku ve kotu renkli akinti bitince o kadar rahatliycaksin ki... bunun icin deger kesinlikle

Son düzenleme:

;( haklisinda canim ama bende bu nezamandan beri var bilmiyorum bile.. ben bunu hep normal sanirdim bu akintiyi cooooooooooooooook uzun zamandir var bu bende.., simdiye kadar bisi olmadi ama :S... , of offffff yarin randevu alim:S

;( haklisinda canim ama bende bu nezamandan beri var bilmiyorum bile.. ben bunu hep normal sanirdim bu akintiyi cooooooooooooooook uzun zamandir var bu bende.., simdiye kadar bisi olmadi ama :S... , of offffff yarin randevu alim:S

sorun o ya canim... vajina kapali bir kutu. kendini anca boyle belirtlilerle ifade ediyor. birsey olmadi diyemezsin o yuzden. bu akintilarin altinda yatan birsey var ve gun gectikce ilerliyor. malesef ne kadar hoslanmasan da gidiceksin. yapicak birsey yok:13:
almanyadaysan, aile doktorun da bakabilir sanirim buna. ama bilemiyorum tabi ordaki sistemi. hemen ogrenirsin o zaman.. neyse bize de haber et noldugunu.

haklisin canim..., anneme sordum hapi varmis akintiya karsi.., sen belini oran buran acik geziyorsun üsütüyorsun dedi.., üsütügüm dogru cünkü adet dönemindede sanki belim kopacakmis gibi agri yapiyor birde kasiklarim cok fena agriyor..., üsütügünden akintin öyle oluyordur dedi burdaki hapi al gecmezse randevu alirsin dedi, bende tamam dedim ... bi deniyim bakayim canim o hapi türkiyeden almis annem antibiotik hap sanirim.., yok aile doktoruna gitmem canim benim burda kadin doktorum var zaten kadin bakiyor... erkege asla gitmem..., bakalim insallah bu hapi alinca gecerde gitmeme gerek kalmaz.. :), haber dar ederim canim seni.. yorumlarin icin cok tskler

acaba balgam gibi bir akinti mi geliyor eger öyleyse cogu kiside olurmus diye duymustum

acaba balgam gibi bir akinti mi geliyor eger öyleyse cogu kiside olurmus diye duymustum

evet canim biraz öyle. herzaman beyaz sari gibi akinti akmiyor.. bagzende renksiz oluyor yani kilotuma bakinca islak oluyor ve kokuyor sade , ynai normalmi bu??... bilmiyorum suan hap kullaniyorum insallah gecirir..., , peki bu normalse cogu kiside oluyorsa ozaman evlenince nasil oluyor bu???... yani kocalar rahatsiz olmuyormu:S :26:

mecbur sürekli temiz giyincez ic camasirini sürekli degistirecen gecermi hapla filan hic bilmiyorum ama bunun normal bi durum oldugunu duymustum hakikaten sinir bozucu bi durum,insallah gecer evlenincede sürekli dus alirsin ic camasirini degistirirsin sürekli

evet canim baska caresi yok devamli temiz camasir ve dus ..:S cünkü bende normal oldugunu duymustum o yüzden bugüne kadar takmamistim normal diyip gectim..., yani kadinlarda vajinanin kendine ait has bir kokusu vardir, akintida normal diye düsünüyorum cünkü sonucta o vajina sivisi mikroplara karsi bir sivi, kendini öylece koruyor.., tabi iltihap falanda olabilir ama sanmiyorum .., iltihap olsaydi ooooo nezamandan beri bende var bu simdiye coktan saglik sorunlari cikmis olmasi gerekirdi diye düsünüyorum..., epeydir var cünkü 2-3 senedir..., yani bence dogal ama fazla akinti oluyor o baska.... sinir bozucu iste.. ama napicaz mecbur katlanicaz artik...

evet ya katlancaz mecbur napalim baska secenek yok

Vajinal akıntı eğer renksiz ve kokusuz ise evet normal... Hatta yumurtlama döneminde yoğunlaşır... Eğer sizi rahatsız edecek kadar kokusu varsa, renkliyse, bazen süt kesiği gibi olur pütür pütür... İşte o zaman bir doktora görünmek gerekir.. Çünkü bu vajinal mantarın işaretçisi... Tabii mantar kaşıntı da yapabilir... Geçmiş olsun....

tskler canim.. doktora randevu almaya düsünüyorum zaten hic canim istemiyor ama baska care yok of of

canım bence bahsettiğin şey normal bi durum tabi kesin bişey söyleyemem de...
doktordan neden utanıyosun ki canım? bu işin doktoru bu sonucta tek seni görmüyo emin ol, onlar o kadar alışık ki o görüntüye...
senin kolunu yüzünü görmesinden farklı bişey değil bu onun için
benim eşim jinekolog, sözlüyken falan az girmedim kıskanclık krizlerine =))
sora farkettim ki bu onun için hiç bişey ifade etmiyo, hem de özellikle bayan doktor istediğini söylersin, hiç utanıcak bişey kalmaz.
şimdi gitme tamam, evlenmeden önce mutlaka gidiceksin, hamile kalsan yine gidiceksin. nereye kadar kaçabilirsin ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…