Vajınadan koku:(((

haklisin canim.., zaten randevu aldim öbür ay icin.. gidicem bakalim.. hic istemiyorum ama onlar sonucta hergün görüyor ondan gidicem.. kacamam :) haha oww haklisin kiskanmakla ben kafayi yerdim ama neticede doktor... yani

cnm bendede aynı sorun wardıı vajinal koku bnde geçer diye gitmedim doktotaa ama geçmedi!! koku dahada arttı en sonundaa baktım olmuyorr gitimm doktoraa ilk kez ve tek başımaa :18: cnm yandı birazcıkk ilaçları kulanndım geçti gitti :) tekrarlarsa yeniden gel dedi Allahtan tekrar olmadı

of of bende gidicem iste bakalim mecbur insallah bendede gecer :)

zaten normalde herkeste akıntı olur çamaşırı ıslatır yani bu vajina böyle bişi özellikle hareket edince yürüyünce daha çok çoğaldığını doktordan duuymuştum ıslak durmak zorunda çünkü o bölge ama bu kokusuz ve şeffaf oluyo fizyolojik akıntı hafifte kendine has bi kokusu olur ama eğer peynir kesiği ve koyu beyazsa ve aşırı kokusu varsa bu bormal değil işte orda dr. gidilmeli ve mantarsın kesinlikle diğer konuya gelince sevgiline olan aşkından olan akıntıda şeffaf ve kaygan olmalı normali bu ve bunda utanıcak bişi yok çünkü dr. bile bunu söylüyo yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…