Vajinadan İdrar gelmesi

Hanımefendi inanmakla alaka nedir Samanyolu dizisi mi bu, testler yapılır muayeneler yapılır varsa vardır yoksa yoktur zaten. Size hiç vajinal muayene yapıldı mı

Sizin ürolojiye kadın doğuma değil nefroloji doktoruna gitmeniz gerekiyor. Bunu ayırt edemiyor musunuz cidden? Ve o idrar değildir gelen. İdrar deliğinden hiç çiş yapmıyor musunuz?

Bak bende şu an enfeksiyon var çamaşırım hep ıslak. İdrar yapmış gibi. Sende de muhtemelen enfeksiyon var. Git bir tahlil ver her gün ped takıyormuşsun zaten enfeksiyon olmaması imkansız olur

Böyle bir şey varmış. Bu yazan doktora danışın bakalım

Eklentiler

• IMG_3386.jpeg
    128,3 KB · Görüntüleme: 37
Utanıyorum diye kendini öldüreceksin. Kadın doktor güzel ameliyat olsan tüm ekibi nasıl kadın yapmayı düşünüyorsun ?

Hayır evdekiler öyle sanıyor benim anlamadığım niye kimse inanmıyor vajende delik olamaz mı demekki var ve çiş idrar deliğinden gelmek yerine vajenden geliyor
Vajende delik olabılır, idrar kesesinde de olması gerek, ve arada baglantı olması lazım. Peki bu kadar komplike bir yapıyı farketmemeleri mumkun muArtı düşün ki klozete oturdun, Vajen alt tarafta kalıyor ve idrar deligi cok daha dar, o yüzden debisi yuksek olur, oradan fıskırabılır fakat vajenden daha düşük basıncla akar. Ve pipi seklınde degilse yukarı degil asagı akar

Çiş mi varmışSorun ne anladı az cok ben

Telefonun yok mu senin aç video kaydına gir kendini kasarak yavaş yavaş sızdırma şeklinde çişini yap yaparken de video çek doktora göster.

Test demişsiniz ama ne testi yazmıyorsunuz? Kadın doğuma nıe gitmediniz hala anlamadım kadın cinsiyetli kadın doğumcuya gidin o zaman 25 yaşında ili bilmiyorum ne demek kadınlar kulübüne üye olup konu açıp yorum yapmayı biliyorsun ama

Ankara memorialde kadın üroloji Dr u var hemde prof. Araştırıp gidebilirsin.

Fistül o.
Birden fazla çeşidi var. Ama sonuçta, farklı sebeplerle de olsa, hepsinde idrar vajinaya akıyor.
Pek çok ürolog, varlığından bile habersiz böyle bir meselenin.

Uzmanını bulmazsanız çok gezersiniz, her ameliyatını yaparım diyene de güvenmeyin, en hatalı ameliyat yapılan alanlardan biri. iki üç kere ameliyat olan var. çok ciddi ihtisas gerektiriyor. aşağıdaki linkte gayet etraflıca bilgi var.

Allah şifa versin.

İki delik birbirine neredeyse yapışıkken siz o idrarın nerden geldiğine nası bu kadar eminsiniz, ben o kısmı anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…