Vajinadan gelen ses

derya288

sarmasik kokulu cennet gozlum
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2013
263
108
34
Selam kizlar,iliski sirasinda ara ara gaz cikar gbi ses geliyor vajinamdan,
boyle seyler yasayan varmi yada dudak yapisiyla alakali olabilirmi..

ben saniyordum vajinanin dar yada genis olmasi etkiliyor.))
moralim bozulmustu acikcasi..

yok canım :)
ilişki esnasında hava kaçıyo içeri sonra onlar çıkıyo normal..
bende ilk olduğunda çok panik olmuştum..
netten okudum normalmiş..

yok canım :)
ilişki esnasında hava kaçıyo içeri sonra onlar çıkıyo normal..
bende ilk olduğunda çok panik olmuştum..
netten okudum normalmiş..

nebilim hani genis olursa git gel esnasinda hava daha cabuk girer falan kafamda acaip acaip seyler olustuda.))

Vajinanın bollaşması ya da genişlemesi sonucu meydana gelen bir durumdur.
Bu nedenle vajinanın genişlemesine neden olan her etken vajinadan gaz çıkışı ya da ses çıkışına neden olabilir.
Rahim sarkması, idrar kesesinde sarkma ve idrar kaçırma gibi problemleri olanlar, zor doğumlarda (büyük bebek doğurma)oluşan yırtık ya da doğumun kolay gerçekleşmesi için yapılan kesiklerin iyi dikilememesi vajina da genişlemelere neden olur.

Vajinadaki bu genişleme, vajinanın
penisi tam kavrayamamasına sebep olur. Vajinadaki genişleme sadece vajinadan ses gelme problemini doğurmaz. Buna ilaveten genişlemiş vajina, cinsel ilişkide, ilişkinin rahat gerçekleşmesini sağlayan sulanmaya da engel olur. Sulanmanın engellenmesi demek, cinsel ilişki problemlerini daha da artırır. Gerek erkeğin gerekse kadının hissedeceği zevkin düşmesine neden olacaktır.

Vajinanın bollaşması ya da genişlemesi sonucu meydana gelen bir durumdur.
Bu nedenle vajinanın genişlemesine neden olan her etken vajinadan gaz çıkışı ya da ses çıkışına neden olabilir.
Rahim sarkması, idrar kesesinde sarkma ve idrar kaçırma gibi problemleri olanlar, zor doğumlarda (büyük bebek doğurma)oluşan yırtık ya da doğumun kolay gerçekleşmesi için yapılan kesiklerin iyi dikilememesi vajina da genişlemelere neden olur.

Vajinadaki bu genişleme, vajinanın
penisi tam kavrayamamasına sebep olur. Vajinadaki genişleme sadece vajinadan ses gelme problemini doğurmaz. Buna ilaveten genişlemiş vajina, cinsel ilişkide, ilişkinin rahat gerçekleşmesini sağlayan sulanmaya da engel olur. Sulanmanın engellenmesi demek, cinsel ilişki problemlerini daha da artırır. Gerek erkeğin gerekse kadının hissedeceği zevkin düşmesine neden olacaktır.

Bak bunlarda ilginç..

iki sekilde de yorumlar var kafam karisti inanin kizlar.!

bence genişlemesiyle hiç alakası yok..iki çocuk annesiyim ikiside sezeryan ile oldu ilk doğumumda doktrum sen bu rahimle mümkün değil doğuramazsın demişti, çok darmış ve ben 10 senelik evliyim.. inanın hala ilişkide acı çekiyorum eşim hep derki her ilişkide ilk gecemizi yaşıyorum sanki:) okadr dar yani ve utanarak söylüyorumki o ses bendede var çok sinir bozucu :KK1::KK1:

Son düzenleme:
bence genişlemesiyle hiç alakası yok..iki çocuk annesiyim ikiside sezeryan ile oldu ilk doğumumda doktrum sen bu rahimle mümkün değil doğuramazsın demişti, çok darmış ve ben 10 senelik evliyim.. inanın hala ilişkide acı çekiyorum eşim hep derki her ilişkide ilk gecemizi yaşıyorum sanki:) okadr dar yani ve utanarak söylüyorumki o ses bendede var çok sinir bozucu :KK1::KK1:

aynen katılıyorum 2 yıllık evliyim 1 Sezaryen doğum yaptım ve her iliskide canım yanıyor ve esimde zor iliski yasadigimizin farkinda ara ara bendede oluyor gercekten utanc verici bi durum ilk oldugunda cok şaşırmış tm ve cok utandım hemen durumu açıklama geregi duyup paniklemistim

aynen katılıyorum 2 yıllık evliyim 1 Sezaryen doğum yaptım ve her iliskide canım yanıyor ve esimde zor iliski yasadigimizin farkinda ara ara bendede oluyor gercekten utanc verici bi durum ilk oldugunda cok şaşırmış tm ve cok utandım hemen durumu açıklama geregi duyup paniklemistim

ilk baslarda gercektn cok sinir bozucu ve komik bir durumdu,esim alisti artik,arada iliski sirasinda simdi o eliyle karnima bastirip cikariyor biriken havayi.))

Gayette normal bisi. İlk oldugunda insan cok kotu oluyo. Aciklama yapiyo falan ama erkekletin bilmedigi yok :sly:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X