vajinada beyaz renk aft

bendekidurumlar

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2015
1.276
821
ağzımda 10 yıldır ara ara aft çıkardı ama ilk kez vajinada çıktı. doktor hemen Behçet hastalığına yormadı ilaçlar yazdı geçmezse cildiyeciye yöndendiricem dedi.
uçuk, aft aynı anlamda sanırım ikisini de kullandı. acaba bu durumun tehlikesi nedir? cinsel bir hastalıkta olabilir behçet değil. sadece beyaz renk. baloncuk vs olmadı

peki şimdi nolacak doktor fazla bilgi vermedi haftaya kontrole gel dedi

konuma cevap gelmedi ama aynı durumu yaşayan varsa yazıyım doktora kontrole gittiğimde geçtiğini ve bir sorun olmadığını söyledi. yani demek ki her zaman tehlikeli bir durum değil. ama tekrar böyle bişey olursa cildiyeye gitmemi istedi.

Uçuk olma olasılığı yüksek. Haftaya zaten geçecektir ancak tekrar çıkarsa yüksek ihtimal uçuk. Hsv2 igm ve igg kan testlerini yaptırabilirsin. Gerçi bunlar da bazen yalancı negatiflik veriyor. En iyisi bir daha çıkarsa ki zaten çıkarsa uçuktur sürüntü testi yaptırmanız. Geçmiş olsun

Merhabalar aynı sorunu 15 gündür ben de yaşıyorum. O kadar acım var ki sünnet çocukları gibiyim yürümek bile eziyet. Doktor ne ilacı verdi size acaba?

Merhabalar
ağzımda 10 yıldır ara ara aft çıkardı ama ilk kez vajinada çıktı. doktor hemen Behçet hastalığına yormadı ilaçlar yazdı geçmezse cildiyeciye yöndendiricem dedi.
uçuk, aft aynı anlamda sanırım ikisini de kullandı. acaba bu durumun tehlikesi nedir? cinsel bir hastalıkta olabilir behçet değil. sadece beyaz renk. baloncuk vs olmadı

peki şimdi nolacak doktor fazla bilgi vermedi haftaya kontrole gel dedi
Çok geçmiş olsun. Benim de 15 gündür aynı sorunum var. Hatta aynı anda ağzımda da aft var. Yürürken de otururken de yemek yerken de canım acısundan duramıyorum. Vajinadaki yarık gibi tuvalete gitmek işkence. Doktor ne ilacı verdi size acaba. Şehir dışındayım doktora gidemedim çünkü :KK43: cevaplarsanız sevinirim.

Merhabalar

Çok geçmiş olsun. Benim de 15 gündür aynı sorunum var. Hatta aynı anda ağzımda da aft var. Yürürken de otururken de yemek yerken de canım acısundan duramıyorum. Vajinadaki yarık gibi tuvalete gitmek işkence. Doktor ne ilacı verdi size acaba. Şehir dışındayım doktora gidemedim çünkü :KK43: cevaplarsanız sevinirim.
ne tedavisi uyguladınız acaba?

X