vajinada akıntı sorunu?yardım lütfen

caresizlikzor

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
156
28
19
öncelikle vajinada beyaz mendille silince sarı olan hafif kokulu bir tabaka var 3 yıldır falan mantardan şüphelendim kültür testi yapıldı sonuç temiz çıktı ek olarak bazen kokusu durduk yere bile gelen yoğun kokulu akıntı oluşmaya başladı bazenleri(sınıfta otururken özellikle) ve bu aralar yine beyaz ama esnek yapıya sahip garip bir akıntı oluşmaya başladı (kokusuz) mantar değilse ne olabilir? rahim kanseri olmaktan korkuyorum hastanrye git diyeceksiniz ama ailem götürmüyor ben de yanımda 18 yaş üstü olmadan gidemem durumum hakkında bi fikri olan var mı?

öncelikle vajinada beyaz mendille silince sarı olan hafif kokulu bir tabaka var 3 yıldır falan mantardan şüphelendim kültür testi yapıldı sonuç temiz çıktı ek olarak bazen kokusu durduk yere bile gelen yoğun kokulu akıntı oluşmaya başladı bazenleri(sınıfta otururken özellikle) ve bu aralar yine beyaz ama esnek yapıya sahip garip bir akıntı oluşmaya başladı (kokusuz) mantar değilse ne olabilir? rahim kanseri olmaktan korkuyorum hastanrye git diyeceksiniz ama ailem götürmüyor ben de yanımda 18 yaş üstü olmadan gidemem durumum hakkında bi fikri olan var mı?
Ah canim korkma rahim kanseri falan degilsindir basit bi enfeksiyondur. Valla corludaysan ben seni benim doktoruma götürürüm 😀

anlattığın enfeksiyona benziyor. sağlık ocağına da gidebilirsin bunun için. ben kücükken sağlık ocağı için aile istenmiyordu 🙄 ya da benim yasadığım yer kücük olduğu ve doktor ailelerimizi tanıdığı için sorun etmiyordu bilmiyorum 😂 ama sansını dene derim ben. gidemiyorsan da bol su iç ve genitalini hep kuru ve temiz tut, pamuklu iç çanaşırları giy ve mümkünse ağ kısmını ütüleyerek giy. inşallah iyi olursun kuzum benim

aklına ilk kanser gelmesin merak etme muhtemelen enfeksiyon var ailen neden doktora götürmüyor sağlık problemi bu sonuçta yaşın kaç acaba
ailem çok yobaz ve bilgisiz mesela mantardan şüphelenip gitmek istediğimde "ne mantarı ilişki mi yaşadın da mantar oldun " tarzı şeyler dediler düşünebiliyor musunuz yaptıkları imayı? ağlayarak zorlaya zorlaya hastaneye götürdüm mantar çıkmadı sistit çıktı sadece (ki onu bile yıllar önce demiştim dinlememişlerdi) tekrar hastane dediğimde gittikya zaten diyip götürmüyolarlar başıma bir şey gelecek ve onların ihmalkarlığı yüzünden hayatım kararacak diye çok korkuyorum 16 yaşındayım bu arada

anlattığın enfeksiyona benziyor. sağlık ocağına da gidebilirsin bunun için. ben kücükken sağlık ocağı için aile istenmiyordu 🙄 ya da benim yasadığım yer kücük olduğu ve doktor ailelerimizi tanıdığı için sorun etmiyordu bilmiyorum 😂 ama sansını dene derim ben. gidemiyorsan da bol su iç ve genitalini hep kuru ve temiz tut, pamuklu iç çanaşırları giy ve mümkünse ağ kısmını ütüleyerek giy. inşallah iyi olursun kuzum benim
sağlık ocağına da gidemiyorum maalesef ve ilçede yaşıyorum doktor yok denecek kadar az ve yeterli imkana sahip değiller örneğin bariz bir hastalık için gittiğimizde bir şeyin yok demişti ama merkezdekine gittiğimizde neden bu kadar beklettiniz bu hastalığı demişti teşekkürler tavsiye için

X