Vajina mantarı

Tubiiiiif

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2022
89
33
31
Kızlar bana bir yardımcı olun lütfen idarar tahlilimde sürekli idararda kan gözüküyor ve 1 aydır geçmeyen böbrek agrısı yaşıyorum üroleji doktoru bana cece 1000 ilaç yazdı kullnamaya başladım beri ölüyorum kaşıntıdan bunu kullanıp başına böyle birsey gelen varmı birde kadın doğum doktorum önceden bu fitili yazmıştı elimden var sizce bunu kullansam mı antibiyotikle birlikte bir sıkıntı olur mu acaba
IMG-20230818-WA0000.jpeg
IMG-20230818-WA0002.jpeg

Kızlar bana bir yardımcı olun lütfen idarar tahlilimde sürekli idararda kan gözüküyor ve 1 aydır geçmeyen böbrek agrısı yaşıyorum üroleji doktoru bana cece 1000 ilaç yazdı kullnamaya başladım beri ölüyorum kaşıntıdan bunu kullanıp başına böyle birsey gelen varmı birde kadın doğum doktorum önceden bu fitili yazmıştı elimden var sizce bunu kullansam mı antibiyotikle birlikte bir sıkıntı olur mu acaba
Eki Görüntüle 3288260 Eki Görüntüle 3288261
Bu fitil bana hiç iyi gelmemişti. Benimde idrarda enfeksiyon çıktı doktor antibiyotik verdi mantarım daha da arttı antibiyotik kullanınca dayanamadım bıraktım antibiyotiği sonrasında fitiller kullandım geçmedi soğan suyu içtim soğan suyu iyi geldi

Sirkeli su çok iyi geliyor. Mantar durumuna göre ve tahriş durumuna göre yakabilir biraz ama çok rahat edersiniz, kaşıntıyı alıyor

Sirkeli su çok iyi geliyor. Mantar durumuna göre ve tahriş durumuna göre yakabilir biraz ama çok rahat edersiniz, kaşıntıyı alıyor
Devlet hastanesindeki doktor sirkenin iyi olmadığını söylemişti özeldeki doktor ise elma sirkesini önermişti sirke iyi mi kötü mü kafam karıştı biri iyi dedi biri kötü

X