vajina koyuluğu.. psikolojim çok bozuk...

ay çok şirinsiniz bende hiç incelememişim bilmiyorumkismile baktım kara eee bende karayım :) jiletle almak çogalttıgı ve sık çıktıgı için karartır ağdayla deride temizlendiği için bi derece beyazlayabilir aman adamlara kuku olsun dicem ama garipleri de vardır ne bilem
bide eeeeeeeeee pudra zaten oraya dökülmezmi pişmesin diye bebişlere sırnaşık şey

Buraya nezaman üye oldugumu hatirlamiyorum ki ondan buyana girmedimde bu siteye,taa ki editörden mail gelene kadar :)
Girdigimde bu konuyu ana sayfada gördüm ve dikkatimi cekti,bütün yorumlari okudum ve cok güldüm arkadaslar cok yasayin emiii :) Bu arada benimkide koyu gecende fark ettim 15 yil evli kaldim sonra ayrildim gerci ama evliligim süresince hicbir zaman sorun olmadi.Kafasina takan arkadaslar bosu bosuna sorun yapiyor bence,Allaha sükredinki heryeriniz düzgün ve sagliginiz yerinde beterin beteri vardir onlari düsünüp psikolojinizi bozmayin derim.Benden bukadar :)

hehe orası koyu diye ne takcaksınız ya tenden daha açıkrenk olsa ne olacak onuda takacaz bu iş inanın bitmez...
ama exipigment kullanmaya başladım %2 sini kullanıyorum açılma var evet ama henüz 1ay oldu, şimdi %4ü ile devam edecem bakalım çok da beyaz olmasın bence ben burdayım ay gibiyim de demesin he? nedersiniz ?bilmiyorumkismile

papatya hiç dert etme inan rengiyle ilgilenceğini sanmıyrm ben yeni evlendim ve hiç bi şekilde rengi önemli değil...temizliğine dikkat et...yanii tüylerin fazla uzatma eşine herzaman yakın ve ilgili ol gerisi boş şey...şuran koyu buran açık renk diye incelemeyecektir seni sapık mı da incelesin...bence düğün stresinden kaynaklanıyr bu halin..bende nasıl ilişkiye giricem diye endişeleniyrdm çünkü ilk defa olacaktım şimdiki zamane kızları gibi tecrübeli değildim bizde genciz ama...neyse eşim bana yardımcı oldu hatta balayına gittik sarıldık bir hafta boyunca başka bi şey olmadı.kötü bi durumdu benim açımdan ama onun sayesinmde çok güzel şuan her şey.....

Ay allah iyiliğini versin emi:KK1:Ben de kendimi takıntılı
sanardım saçımda tek tük beyazları görünce bu
yaşta,dünya başıma yıkılmıştı hemen yaşlanıcam
iğrenç görünücem diye.Gerçi hala takıntım sürüyor
da.Keşke benim sorunumda senin ki olsa.Canım 4
yıllık eviliyim eşim daha o bölgemi görmemiştir,caiz
değil.Hekesin cincel hayatı kendine tabii ama ben
hiçbir şekilde sıkıntı olacağını sanmıyorum
:1hug:lürfen yıpratma kendini

sanirim oz guven onemli bu anlamda,siz eger koyu mu falan filan die esinize sorar,kafayi takarsaniz adamin dikkatini cekmediyse bile ceker..
ayriyeten ne olursa olsun onlarin organindan bizimki kat be kat guzel..sorun yapma guzelim bunu..

bu konu vücudun östrojen üretmesiyle alakalıymış. daha önce başka bi yerde okumuştum. renk açıcı kremlerle falan düzelir ama vücut östrojen üretmeye dewam ettikçe yeniler heralde.

size önerim bu konuyu kafaya takmayın.seven insan herhaliyle sever.bu durumdan dolayı boşanacak değil ya millet.takıntılar sadece bizde değil unutmayın.erkekler de takmışlar kafayı yok eğriydi yok kısaydı kadınlar beğenmez diye.anlaşılan herkesin sorunu var.unutun gitsinnnnnn.....

Artık takmıyorum :) ama yinede utanıyorum yaa arkadaslar sacmalık benm yaptıgım ada yaptım düzeldi sanki biraz daha :S yada bendeki psikolojikk..

ağdaya devam et daha da düzellir. epilasyona gitme sansın olursa aslında çok daha iyi olur. kıl kökleri kalın ve siyah olduğu için de koyu görünüyor. epl. ile zamanla kökler yok olunca beyaz ve yumuşacık olur.
evlendinmi bilmiyorum ama hiç bunlar dert edilecek şeyler değil. öpt.

renginin koyuluğu degıl temız ve tüysüz olması önemli
sanıyorum erkekler en cok temızliğe önem verıyorlar
bu arada arap kızı diye bir krem var.hiç denemedim şimdiye kadar.arabistandaki kızlar esmer oldukları için kullanıyolarmış bunu renk acıcı bir krem

sudex dimi cnm yaa vallah aynen sen gibi düşünüyorum ama
napalım allah böyle yaratmıs arap kzınıda kullandım
expigmentide kullandım
resmen kandırmaca hiç bi poka yaramıyo :)
kabullenmek lazım napalım ...

merhaba arkadaslar cidden acayip psikolojim çok bozuk bu konuda utanıcak cekinecek bişey yok diye düşünüyorum ve derdimi anlatmak istıyorum şuan nişanlıyım 4 ay sonra kadar düğünüm olcak allahın izniyle.Allaha şükür güzel bi kızım yani elim yüzüm düzgün ama oraya gelince cok koyu ve cok rahatsız oluyorum arkadaslarım pembe benimki dıyo nişanlımla konusurkende bu konuyu ona nasıl acacagımı hep düşündüm ama azda olsa dedim jiletten dolayı daha karardı sanki.dedim böle böle karardı baya dedim bi doktora görün cildiyeciye git kafama takıldı dedi dudaklarıda esmer ve uzun gibi sinir oluyorm ve cok aglıyorum evlilikden sogdum cinsellikden soğdum bu yüzden ne yapmalıyım ilacı kremi felan varmı lazer felan estetik olmak istemıyorum zaten ailem böyle bişeye asla izin vermez benim gibi bu dertten sıkıntılı olan biri varmı yoksa benmi sadece böyleyim çıldrıcam bunun yüzünden erkekler beyaz tenli kızlardan hoşlanırmıs vücudum beyaz ama oraya gelince koyu hemde baya ne yapıyım ne ediyim ya begenmezse tiskinirse gibi düşünceler süreki aklımda evlenmekten tiskindim nişanlımla birbirimiziallaha şükür çok sevıyorum ama bu konuda acayip derecede psikolojim bozuk ..

Eee bizimkide öyle ne var bunda.Bu normal birşey.Hem zaten erkeklerinde var koyu olan bölgeleri.Sen sadece o bölgenin koyuluğuna yakınıyosun birde zenci olsan ne olacaktı acaba:)

sudex dimi cnm yaa vallah aynen sen gibi düşünüyorum ama
napalım allah böyle yaratmıs arap kzınıda kullandım
expigmentide kullandım
resmen kandırmaca hiç bi poka yaramıyo :)
kabullenmek lazım napalım ...

canım normali buymuş diceksin. . biliyorum daha önce okudum bu sayfayı sen koyu falan demişsin nişanlına ama unut onu. .ben yanılmışım öle oluyormuş de..herkesin öleymiş falan de. . bişi derse de sen çok mu gördün nerden biliosun de üste çık hemen delikafadulden

=)) valla canım haklısın artık takmıyorum cok şükür de kendimede güvenıyorum hani bembeyaz olsa güzel olurmus neyse fazla derinlere dalmayalım :)

merhaba arkadaslar cidden acayip psikolojim çok bozuk bu konuda utanıcak cekinecek bişey yok diye düşünüyorum ve derdimi anlatmak istıyorum şuan nişanlıyım 4 ay sonra kadar düğünüm olcak allahın izniyle.Allaha şükür güzel bi kızım yani elim yüzüm düzgün ama oraya gelince cok koyu ve cok rahatsız oluyorum arkadaslarım pembe benimki dıyo nişanlımla konusurkende bu konuyu ona nasıl acacagımı hep düşündüm ama azda olsa dedim jiletten dolayı daha karardı sanki.dedim böle böle karardı baya dedim bi doktora görün cildiyeciye git kafama takıldı dedi dudaklarıda esmer ve uzun gibi sinir oluyorm ve cok aglıyorum evlilikden sogdum cinsellikden soğdum bu yüzden ne yapmalıyım ilacı kremi felan varmı lazer felan estetik olmak istemıyorum zaten ailem böyle bişeye asla izin vermez benim gibi bu dertten sıkıntılı olan biri varmı yoksa benmi sadece böyleyim çıldrıcam bunun yüzünden erkekler beyaz tenli kızlardan hoşlanırmıs vücudum beyaz ama oraya gelince koyu hemde baya ne yapıyım ne ediyim ya begenmezse tiskinirse gibi düşünceler süreki aklımda evlenmekten tiskindim nişanlımla birbirimiziallaha şükür çok sevıyorum ama bu konuda acayip derecede psikolojim bozuk ..

Önce şunu soracağım. Vajinan neden koyu olmamalı ki? Bunun herhangi diğer bir renkten daha kötü olduğunu, ya da başka bir tonun daha güzel olacağını nereden çıkardın?
Düşün bak bi, tek bi mantıklı açıklaman var mı, "koyuluğu" istenilmez bulman ya da göze hoş gelmediğini düşünmen için?
Kim karar veriyor, güzel olanın açık renk olduğuna?
Neyi referans alarak böyle bir şey söyleyebiliriz?
Kim söyleyebilir bir vajinanın şeklinin, renginin "doğrusunun" hangisi olduğunu?
o zaman bana göre de kulak, olan şekilde değil de, üçgen şeklinde olmalıydı, ucu da yeşil olmalıydı.Ben, normali öyle, benim istediğim bu dersem kim bana ne diyebilir?
Bütün algılar ilüzyondur.
Belki derinlere girdim bazı şeyleri açıklamak için, ama buradan düşünmeye başlarsak evreni ve evrendeki her şeyi daha iyi algılamaya başlarız.
Nitekim, kısaca, rahat bırak vajinanı, labiumların:)

Değişik bi düşünce.. Ama vücut rengine göre oranın koyulugu baya bi orantısız oldugu için bu sıkıntıdayım .. kendim esmer biri olsam problem etmicem canım ama beyaz tenliye yakın biriyim.. hayırlısı ya Allah böyle yaratmıs .. artık takmıyorum .. kendimede cok güvenıyorum =) teşekkürler yorumun için ..

X