vajina koyuluğu.. psikolojim çok bozuk...

Pardon ama mons pubisi vajina sananlar var burada! Kadın forumundaki kadınlar genital bölgesinden bihaber anlaşılan :)

Son düzenleme:
GYNO-TROSY
diye bir krem önerdiler.. ben deneyeceğim...

arkadaşlar kremi öneren sürekli ağda yaptırdığım bayan..
ona jinekoloğu önermiş ve kullanan müşterileri memnun kalmışlar..
sıcak ağda ile falan çözülmez...

ben henüz denemedim ilacı ama deneyeceğim...

Tatlım çok fazla takmışsın kafana bir de keşke söylemeseydin nişanlına yani uyuyan devi uyandırmış olma da. dudak sarkması vs için küçük bir operasyon geçirebilirsin sonra evlendiğinde eğer yine takmaya devam edersen. ama emin ol senin kafanda büyüttüğün bir şey bu.
Herkesin aynıdır emin olabilirsin ben de dermatoloğuma bu konudan bahsetmiştim ve bunun çok normal olduğunu, her bayanın vajinasının teninden bir iki renk koyu olduğunu söylemişti. tabiki daha da kararmaması için yapılacaklar var sana şunları tavsiye edebilirim,
bi kere kesinlikle sıcak ağda yaoma-yaptırma.
soğuk veya ılık gibi olsun ağda. hamamlardaki ağda bölümlerinde kadınların yaptığı ağdalar böyle oluyor ılık veya soğuk. çünkü sıcak ağda karartıyor bunu biliyorum. ve ağdanı yaptıktan sonra her tuvalete girip çıkışında afedersin tahret aldıktan ve kurulakdıktan sonra bol bol oraya bebek pudrası uygula.
arkadaşın bahsettiği deniz tuzu ve limon da iyi gelebilir çünkü deniz tuzu batıklara iyi geliyor pürüzsüzleştiriyor.

Son düzenleme:
merhaba arkadaslar cidden acayip psikolojim çok bozuk bu konuda utanıcak cekinecek bişey yok diye düşünüyorum ve derdimi anlatmak istıyorum şuan nişanlıyım 4 ay sonra kadar düğünüm olcak allahın izniyle.Allaha şükür güzel bi kızım yani elim yüzüm düzgün ama oraya gelince cok koyu ve cok rahatsız oluyorum arkadaslarım pembe benimki dıyo nişanlımla konusurkende bu konuyu ona nasıl acacagımı hep düşündüm ama azda olsa dedim jiletten dolayı daha karardı sanki.dedim böle böle karardı baya dedim bi doktora görün cildiyeciye git kafama takıldı dedi dudaklarıda esmer ve uzun gibi sinir oluyorm ve cok aglıyorum evlilikden sogdum cinsellikden soğdum bu yüzden ne yapmalıyım ilacı kremi felan varmı lazer felan estetik olmak istemıyorum zaten ailem böyle bişeye asla izin vermez benim gibi bu dertten sıkıntılı olan biri varmı yoksa benmi sadece böyleyim çıldrıcam bunun yüzünden erkekler beyaz tenli kızlardan hoşlanırmıs vücudum beyaz ama oraya gelince koyu hemde baya ne yapıyım ne ediyim ya begenmezse tiskinirse gibi düşünceler süreki aklımda evlenmekten tiskindim nişanlımla birbirimiziallaha şükür çok sevıyorum ama bu konuda acayip derecede psikolojim bozuk ..

kafana taktıgına bak rengi değil işleviönemli canım nişanlınada böle abartı bişimiş gibi anlatıpta önyargılı olmasını saglama güselce temizlersin gusel kokulu kremler kullanırsınnn adam çıldırır rengine falan bakmaz saçmalıosun bence aşırıda buyutmuşsün bide öle senın hoşuna gitmeyen yerlerini nişanlına söyleme onun hoşuna gideceği varken aklına takma adamın bende nişanlıyım ve hiç bişeklde nişanlmla böyle şeyler konuşmam hattaa heryerimi çok beğeniorum çok güseller bence dierek kendime dahada hayran bırakırım snde böyle yap ve o söylediğininde telafisi yap en kısa zamanda derim tavsiyem vereliniortak

cinsel organın vücudun diğer yerlerinden daha koyu olması olagan bir durum canım, benzer durum erkeklerde de mevcut bu genellikle tüylerden kaynaklanıyor ağda rengin biraz daha açılmasını sağlayabilir çünkü tüylerle beraber ölü deriyi de temizliyor. hiç bir erkeğin ilişki esnasında onun rengiyle ilgilendiğini düşünmüyorum ki eğer çok takıksan loş ışık tercih et öyle durumlarda dikkat çekmez böylece, ayrıca kadının vajinasının erkek tarafından görülmesinin islami açıdan sakıncası yoktur ama bazı hadislerde unutkanlığa sebep olduğuna dair sözler vardır, takılmayın böyle şeylere

bence dert etmenize bile gerek yok kızlar..benim eşim böyle şeyleri hiç düşünmedi aksine hoşuna bile gitmiş.öle diyo yani..benimkide tenimin renginden daha koyu ve dudaklarıda baya bi sarkık dışarıya.bende takmıştım kafama ama inanın bişey olmadı.aksine eşimin hoşuna bile gitti sarkık olması.bide açıkcası benimki geniş ve etli baya.oda sorun lmadı inanın.sevginin bunda etkisi tabiki var ama beğendi demekki....ama bence asıl önemli olan eğer genişş olursa ilişki sırasındaki zevk alma olayı.eğer vajina büyük yani genişse partnerinizin daha doğrusu eşinizin zevk alma durumu ne olacak.işte o zaman soğuma oluyor...
buda açıkcası eşinizin penis boyutuyla alakalı.
bu konuda sıkıntı yaşaynlar varsa.baylaşmak isterim.
merveciğim ben pek anlayamadım ...etli geniş konu açabilirmisin

Hadi gel de yazmadan konuyu oku geç bayanssulusmile
Vajina koyuluğunun, tüylerini jiletle almakla uzaktan yakından ilgisi olamaz. Zira, papatyam (bana göre vajinamın diğer adı bu) tüylenmeye başladığı ilk andan beri dış dudakları sürekli jiletle temizlenir, ki ağdanın 'a'sını süremedim. Otuzlu yaşların ortasındayım en küçük bir kararma yok, pespembe. Umarım bu saatten sonra da beni yanıltmaz jilet olayı sempatiksalakcinni
Oraya dikkat etmezler, olsun da nasıl olsun diyen kadınların kocaları napacak, bulmuş vajinayı kıl mı soracak garipler şakkıdı ''Oramı eşim hiç görmedi'' diyenler vajinalarını göstermeyi ar sandıkları kocalarına nerelerini gösteriyorlar acaba :uhm:

ebe birisinin yorumu arkadaslar zaten koyu olması gerekiyo anotomik olarak erkeklerin öle bi takıntısı olacağını sanmoyorum boşuna üzülmeyin

yaa kızlar bende be var o sorun ya.. adamlar dikkat etmiyo,görmüyo diyen evli bayanlar var ya.. nasıl başarıyolar bunu, yani göstermemeyi, tüyo verseler :))

ben agdayla alıorum ama yine koyu renk..bunu sormustum anneme oda adet kanı karartır demiişti..illaki tenden daha koyu olur takmayın kafanıza..

Bende de böyle bir takıntı oluştu son zamanlarda :) jiletin kararttığını ben de düşünüyorum ben yıllardır ağda yaparım,arada eldivenle son 6 aydır jilet,makina fln kullanıyorum,karardığını farkettm,evet ağda ölü deriyi de aldığı için ve kılı kökten aldığı için rengini açıyor oranın. Ben de araştrdım kese yapmaya başladım 2 gündür,tahriş etmemeye özen göstererek tabi ki ve limon sürdüm yumuşak yapıyor bakalım belki kıl köklerini de zayıflatır. Bu şekilde renk değişimi olup olmadığını ilerleyen zamanlarda yazarım. Bir de arkadaşım 1 yıldır kuaförde sir ağda yaptırıyor özel bölgesinin renginin açıldığı pesbembe bebek şeyi gibi olduğunu söylüyor.Ben de bunu duyduktan sonra takıntı yaptım zaten.

Kızlar renginin koyu olması bir sorun değil ki.
Sonuçta bu kişiden kişiye değişen bir özellik.
Ve bence bunu sorun etmek gerçekten çok saçma.
Erkeklerinde böyle şeylere takılacağını zannetmiyorum.
Allah sağlık versin ya :)

slm arkadaşlar bende aynı dertden yana sıkıntılıyım yakın tarihde evleniyorum agdanın sık yapılması sonucunda beyazlatıyomuşş ne kadar dogrudur?

X