Vajina kokusu

Benim de 13 yaşında kızım var. Sende benim kızımsin.😊 Geçen sene aynı durum başına geldi. Hem ter kokusu hem vajinal kokusu olduğunu söyledi. Gerçekten ter kokusunu bariz hissediyordum. Ardından randevu için beklerken o arada boğaz enfeksiyonu geçirdi ve doktor antibiyotik yazdı . Kullandiktan sonra vajinal koku bitti dedi. Ama ter kokusu devam etti bir süre. O da nasıl oldu bilmiyorum kendiliğinden geçti. Sanırım hormonal değişiklikler yaptı. Ama ne olursa olsun gitmen senin için daha iyi olacaktır. Bir sikintin olduğu zaman yaz biz hep buradayız💗

Yanımda olduğunuz için teşekkür ederim antibiyotik bı ay önce rahatsızlandim için kulandim ama aynı etkiyi bende göstermedi ter kokusundan da çok rahatsiz oluyorum insalar sarıldıktan sonra on saat içim içimi yiyo acaba koku geldi mi diye

Kimseye bisey soylemene gerek yok canim. Saglik ocagina gidip doktora muayene ol. Idrar ve kan tahlillerini yaptir. Sonuca gore sana bi tedavi vericektir. Ilac alman gerekirse soylersin gittim boyle cikti sonuc diye.

Yanımda olduğunuz için teşekkür ederim antibiyotik bı ay önce rahatsızlandim için kulandim ama aynı etkiyi bende göstermedi ter kokusundan da çok rahatsiz oluyorum insalar sarıldıktan sonra on saat içim içimi yiyo acaba koku geldi mi diye
Deodorant değil rollon kullanman gerekiyor banyo yaptıktan sonra vede hergun . Banyo yapmadığın zamna koltuk altını silip rollon sur . Marketlerde satılıyor ordan al

X