Vajina girişinde içi boş kese veya apse?

Baharseven7

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2022
31
20
Öncelikle herkese merhabalar, hemen soruna geçiyorum. Vajina girişimde 1 yıl önce bir şişlik oldu ve içi baya doluydu yürüyemiyordum neyse kadın hastalıklarından randevu alıp gittim bartholin apsesi diyip içini boşalttılar. Daha sonra 6 ay kadar sonra tekrar çıktı ama bu sefer içi boş kese ve vajinamda farklı bir et parçası gibi kalıcı olarak oraya yerleşti bende başka bir kadın hastalıkları doktoruna gittim oda ben buna mudahale edemem dedi ve ürolojiye gönderdi üroloji doktoru ne olduğunu söylemedi pek güvenemedım doktora ama ameliyatla alınması lazım bu estetik olarak rahatsız eder veya şişerse o zaman birliktelikte sorun olur dedi sonra e nabızdan baktım üretral apse tanısı koymuş ama nette böyle bişi yok. Bi kaç gun önce yeniden şişti ve birliktelik sırasında vajina içine kayıyor sonra kendi çıkıyor ufak ufakta kenarlarından kahverengi leke geliyor. daha önce yaşayan bir tavsiye verecek olan varmı. daha 1 yıldır evliyim ve inanılmaz etkiledi hayatımızı bu sorun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…