Vajina Geniş mi ? Dar mı ?

wonderful

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2010
14
0
Vajinan normalden geniş ya da dar olduğunu nasıl anlarız yani bu işin kıstası nedir ? Geçenlerde bir yazı okumuştum normal bir vajina iki parmağın gireceği kadar geniş olması normalmiş yani bu doğrumudur ?

iki parmakta girer üç parmakta bu vajinanın genişliği darlığı konusunda fikir vermez oraya birşey girerken normal olarak genişler vajina,
çıkıncada tekrar normal haline gelir normal hali iki parmak gireceği kadarsa bence geniş demektir

iki parmakta girer üç parmakta bu vajinanın genişliği darlığı konusunda fikir vermez oraya birşey girerken normal olarak genişler vajina,
çıkıncada tekrar normal haline gelir normal hali iki parmak gireceği kadarsa bence geniş demektir

Katılıyorum bu yoruma

Arkadaşlar kocamız anlıyo tabi... Doğum yaptım doğumdan sonra ilişkide ,eskisi gibi değil dedi. Zaten eskidende okadar dar değildi.3 parmak rahat giriyorsa gevşekmi demektir??

doğum yaptın olacak o kadar sende...kocanda ne bekliyordu o çocuk kendinden çıksaydı görürdü genişliği darlığı....

doğum yaptın olacak o kadar sende...kocanda ne bekliyordu o çocuk kendinden çıksaydı görürdü genişliği darlığı....

yaniii.. haklısın çok vurdumduymazlar. sezeryan diyorum yok kescekler diyo normal doğurayım diyorum iiyi en iyisi normal ama ya çok fazla deforme olursa ulen götümdenmi çıkartıyım bu bebeği yok böle bişey.apiduralsiz normal doğum yaptım şükür ama şimdi bu konu gündemde eskisi gibi değilmiş bıktım kızlar bıktımmmmmmmmmmmm..

yaniii.. haklısın çok vurdumduymazlar. sezeryan diyorum yok kescekler diyo normal doğurayım diyorum iiyi en iyisi normal ama ya çok fazla deforme olursa ulen götümdenmi çıkartıyım bu bebeği yok böle bişey.apiduralsiz normal doğum yaptım şükür ama şimdi bu konu gündemde eskisi gibi değilmiş bıktım kızlar bıktımmmmmmmmmmmm..

vajinanın geniş ya da dar olması tamamiyle yapısal bir durum.

bazı (şanslı) kadınlarda normal doğumdan sonra bile eski sıkılığına dönmesi mümkün olabilirken, bazı kadınlarda ise sık cinsel ilişki ile bile sıkılığını kaybetmesi sözkonusu olabilir.

yine genler yine genler.....:KK34:

canım ya kocan çok patavatsızmış böyle denirmi ya biraz seni düşünse hiç kafasına takmazdı böyle birşeyi sanada belli etmezdi şimdi çok geniş canım istemiyorda der o :-(

:KK9: dogru söze ne hacet.. hic gülecegim yoktu okuyunca cok hosuma gitti güzel ifade etmissin :)) duruyorum duruyorum gülesim geliyooo... :)

:KK9: dogru söze ne hacet.. hic gülecegim yoktu okuyunca cok hosuma gitti güzel ifade etmissin :)) duruyorum duruyorum gülesim geliyooo... :)

hahaha eet ya yazış tarzına koptm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:doğurmak dert doğurduktn sonra estetiğin bozulması dert kocaların dırdırı dert gördüğüm kadarıyla:26::26:

hahaha eet ya yazış tarzına koptm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:doğurmak dert doğurduktn sonra estetiğin bozulması dert kocaların dırdırı dert gördüğüm kadarıyla:26::26:

bzi onları dert şeylerinin estetiklerini dert ediniyor muyuz sanki? görev yapsın yeter:))) abarttım mı ne:))))

eğer sen cinsel ilişkiden aldığın zevkte bir azalma hissetmiyorsan ameliyatı düşünme bile.
vajina esnek bir organdır, pelvik egzersizlerle de sıkılaşmasını sağlayabilirsin.

X