Vajen Estetii...

Kizlar aranizda bana yardimci olacak var mi??... Vajen estetigini uzun zamandir duyuyorum ama henuz internete girip arastirdim ve psikolojik olarak resmen coktum suan. internette before after goruntulerini gordum daha cok moralim bozuldu, onlar yaninda benimkiler cok vahim gibi su durumda . Goruntu olarak asiri bi rahatsizlik hissetmedim bugune kadar gerci, partnerlerimden de bi elestiri almadim ya da rahatsizlik duyduklarini hissetmedim ama cinsel iliski sonrasinda gunlerce cok sikinti yasiyorum kizlar dudaklar buyuk oldugu icin cok agrim oluyor, dar kotlar giydigim zaman da ayni durumu yasiyorummmm. ilk firsatta ameliyat olmaya karar verdim ama New York'ta yasiyorum ve burda olmam imkansiz. Turkiye'ye geldigim zaman olmayi plnaliyorum ama Turkiye'de de saglik sigortam yok. internette gordugum kadariyla 2500TL civari bir maliyeti var bu ameliyatin. Bu bana daha mi pahaliya mal olur bu durumda Turkiye'de?? Bu konularda pek bir bilgim yok. Aydinlatirsaniz cok sevinirim... Simdiden Tesekkurler...

KK blog sayfamda iç dudak estetiği, genital estetik ile ilgili yazımdan bu konularla ilgili bilgilenebilirsiniz.Fiyat ile ilgili her doktorun farklı uygulamaları vardır. Onu ancak hangi doktoru seçecekseniz o söyleyecektir.:lepi:

bende de bu dert var. çok çekiniyorum. kimseyle paylaşamıyorum. içim içimi yiyor ? yardım edin bana . :eek:lmaz::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bende de bu dert var. çok çekiniyorum. kimseyle paylaşamıyorum. içim içimi yiyor ? yardım edin bana . :eek:lmaz::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Canım benim dert etme ameliyatı olup 2-3 saat sonra eve çıkıyorsun. Kimse hissetmez ve faretmez. Mutlak bir doktorla görüş ve ol bu ameliyatı, insanın kendine güveni geliyor, temizlik problemi yaşamıyorsun, pantolon mayo giydiğinde sıkışma kalmıyor. deprasyona girecek birşey yok.

bilgi paylaşımında bulunan herkese teşekkürler, bu sorunun yalnız bende olmadığını görmek biraz da olsa moralimi düzeltti ,

sorum özellikle evli bayanlara,

bende vajina şeklimi beğenmiyorum ama ameliyat gibi bir şansımda olamaz ,
ileride evlendiğimde bu sorun olur mu? yani iç dudakların büyük ve sarkık olması cinsellikte sorun yaratır mı ya da erkekler bunu sorun yapar mı?

Şekilsel değilde canım gerilme ve ağrı yapabiliyor bazen. zaten bu durum bu ameliyatı şart haline getiriyor.

ben çok rahatsızlık yaşıyorum gerek temizlik olsun yada sıkışma olsun görüntü olsun bana verdiği moralsizlik de cabası. ama kimseyle paylaşamıyorum çok çekiniyorum. trabzonda da buu yaptırabileceğim yer neresi vadır hiçbir bilgim yok. kadın doğumcu mu operator doktor mu bu bile tartışılıyor. bu sadece estetik amaçlı olan bi ameliyat değil .bunu ssk karşılamıyor mudur acaba? bilgisi olan varmı arkadaşlar. :gitme:

MERHABA ARKADAŞLAR....BEN SULEYMAN ESERDAG A MUAYENE OLDUM..VAJEN DARALTMA VE DUDAK ESTETIGI ICIN...COK GUVEN VERMEDI ACIKCASI BILMIYORUM...KALDI KI BU KONUDA COK IYI OLDUGUNU DUYMUSTUM...AMA SIMDI AYLIN KARANLIK ISMINI DUYUNCA DA KAFAM KARISTI...kafamçokkarıştı...BU AMELIYATI OLACAGIM..KORKUM FALAN DA YOK....
...YARDIMINIZA COK IHTIYACIM VAR........LUTFEEEEEEEEEENNNNNNNNN........:Saruboceq:

Hepiniz haklısınız arkadaşlar sadece türkiyede değil dünyada birçok kadının gizli kalmış sorunu bu. Benim en yakın arkadaşım yaptırdı bu ameliyatı ama farklı bir teknikle bursada vajina estetiği konusunda uzamnlaşmış bir estetik cerrah var Bülent Cihantimur iyide bir estetik cerrahi merkezi var arkadaşımın ameliyatı orda oldu. Ameliyattan önce epeyce araştırmıştık. Bülent bey radyofrekans tekniği ile yapıyor bu ameliyatı arkadaşım çok memnun valla resmen kendisiyle barıştı, ilişkileri bile daha sağlıklı. Biz kadınlar için ne kadar önemli bu tip şeyler. Bu ameliyat kesinlikle estetik cerraha yaptırılmalı, kadın doğumluk bişey değilki rahatsız eden estetik görünüm ve estetik cerrahlar (adı üstünde cerrah) bu konuda daha başarılı. Ama estetik cerrahları da kendi içinde değerlendirin bence uzmanlık alanına girmeyen estetik cerrahada bişey yaptırmayın paranızı sokağa atmaktan başka bir işe yaramaz.

Kızlar bu sorun bendede var sınır oluyorum bır dudagım daha buyuk uzunnnn vede ıc dudak.okadar sınır bozucu bı durumkı utanıyorum kuafore gıdıp agda yaptırmak ıstıorum bu yuzden yaptıramıorum bırda bazen rahatsız edıo vajınamda bı top duruyo gıbı benım sorunum baskalarındada varmıs tek bende var sanıodum evlenınce nasıl acıcam ben esıme yaaa

kızlar cok basit bir ameliyat ben yaptırdım artık cok mutluyum hatta bebeklerinki gibi oldu 1 sene oldu yaptıralı gercekten insana özgüven getiriyo ve kendinizi daha cok seviyosunuz ben şimdi ikinci operasyonumu yaptırıcam ama yaptırma sebebim su ameliyat sonrası törpileme işlemi yaptırılırsa daha da prüzsüz oluyomus onu yaptırıcam

kızlar cok basit bir ameliyat ben yaptırdım artık cok mutluyum hatta bebeklerinki gibi oldu 1 sene oldu yaptıralı gercekten insana özgüven getiriyo ve kendinizi daha cok seviyosunuz ben şimdi ikinci operasyonumu yaptırıcam ama yaptırma sebebim su ameliyat sonrası törpileme işlemi yaptırılırsa daha da prüzsüz oluyomus onu yaptırıcam

Törpüleme dedikleri nedir?

canım nerde kime oldun maliyeti nedir

Selam,
sizin gibi ben de çok araştırdım, ama görüntü netice de psikilojini çok etkilyor ve karar vedim yaptırmaya ameliyat olalı 2 gün oldu şuan iç dudaklarda şişlik var tabi ama tahmin edilebiliyor güzel bir şey ortaya çıkarmış doktor, his kaybı olacak mı olmayacak mı bilmiyorum ( doktor özellikle dikkat ettiğini söyledi). Ama şuan kendimi iyi hissediyorum. 1-2 hafta sonra ne kadar başarılı olduğu daha çok belli olur. ben de anlatırım size :):Saruboceq:

yazılanları baştan sona okudum lütfen bana konyada yada ankarada bir bayan doktor adı soyleyin.çok ihtiyacım var

kızlar doktorlar bu konuyu takmıyor doktorum bana bence çok gerek yoktur ama yinede bakalım seni rahatsız etmeyecek kadar küçültelim dedi.benim rahatsız olma sebeim benim 20 yaşından sonra büyüdü doktoruma göre o yaşa kadar hormonlar çalışırmış ve o da büyürmüş ve ani kilo alıp vermenin de sarkmaya etkisi varmış.ama benim bence yurtta kaptığım mantardan kaşımaktan sündü diyorum ya doğuştan değildi.bu çok kadında var nasıl ki ağzımız gözümüz farklı o da o şekilde farklı dedi.oldum çünkü pantoluma çamaşırıma sürtünüyor sıkışıyor iltihap oluyordu ve sonradan olduğu için psikolojimi bozmuştu.ben valla olacaklara jinekolog ve kadın doktor tavsiye ederim çünkü tamamen kesip atmıyorlar uygun estetik olacak şekilde küçültüyorlar onların bir işlevi var vajinanın ıslak kalmasını yararlı bakterileirn çoğalmasını sağlıyor.onlar olmasa kuruluk olur.ve kadın doktorumun dediği bir söz vardı erkek kendinde olmayan şeyin şeline ne kadar hakimdir.benimki çok doğal oldu.nettekiler gibi traşlı tamamen kesilip atılmış çirkin bir şey değil.çok kibar şekilde küçültüldü bence onlarsız vajina çok çirkin dümdüz kadınsılık seksilik yok.

size katılmıyorum arkadaşım burda doktorlarımızı kadın ve erkek diye ayrım yapmıssınız ben bu ameliyatı erkek estetik cerraha yaptırdım ve orayı kazıyıp kesıp atmadı sadece son derece estetik ölçülere getirdi... Erkek doktorların ne kadar hakim olup olmayacağı konusunda da yanılıyorsunuz erkek doktorlarda da göz estetiği yokmu yani...??????

X