Vajen Estetii...

evlenmeden önce çok düşünmüştüm bunu..ama şimdi düşünmüyorum..bi yazı okumuştum ben bununla ilgili kadında vajinasının estetik olmadığını düşünüyo ve operasyon geçirmek istiyo..eşi onun o beğenmediği organını o kadar kıymetli ve güzell buluyoki..
kadın yıllardır beğenmediği vajinasının artık operasyona ihtiyacı olmadığını düşünüyo..
benim eşimde memnun durumdan..haydar dümende de okumuştum erkek bu durumu çok önemsemez onun için önemli olan görüntüsü değil diye..
ama tabi erkke için yapılmıyoki bu insna kendini iyi hissetmek istiyo..mesela ben!!!
bikini falan giydiğimde o arkık duruştan hiç mennun değilim

bir ay önce labioplasti oldum özelde.ama o kadar kötü bir sonucki anlatamam.:kızgın:..çok araştırdım ve bugün plastik cerrah aylin hanımla tanıştım...muayene etti bana o kadar moral verdiki...pskolojik anlamda bitik halde gidip görüştüm çünkü...nasıl düzelteceğini ayrıntılı olarak uzun uzun anlattı..dünya tatlısı biri...inanılmaz ilgili alakalı.:dance:.karşısında sanki samimi bir dostunuzla konuşuyo gibi hissettiriyor..içimi rahatlattı..pazartesi günü başka bir doktorun ortaya çıkardığı kötü görüntünün düzelmesi için gidiyorum...gelişmeleri yazarım..doktor seçimine çooooook dikkattt:1rolleyes:

Canım benim okuduğumda da çok üzülmüştüm, ama doğru tercih yapmışsın, emin ellerdesin, şimdiden geçmiş olsun, takip edeceğim seni burdan

ayfergin123 cok sağol..yaşadığım kötü durumdan dolayı belki bilinçaltımda herşey kötü gelişecek gibi hissetmekten kendimi alamıyorum...ve bir o kadarda korkuyorum pazartesi günü için...inşallah iyi bir sonuç alırım,çok kötü bir duygu offffffffffffffffmafoldumben

birgece sanada teşekkür ediyorum moral verdiğin için...tekrar kötü sonuç alırsam zaten hayatım mahvolmuş demektir...bu pskolojiyi atlatabilecekmiyim bilmiyorum....kronik alerji hastasıyım zaten ....stresten kafaya takmaktan dahada kötü oldum....:eek:

kızlar ben kabustan uyandım dün operasyon oldum öyle kolayki yazılanlara aldanmayın yürüyerek eve gittik ne ağrım ve ne sıkıntım 20 dakikada tüm kabus bitti Bilmiyorum neden bu kadar abarttılar onların sayesinde bu kadar geciktim Çooooooooooook kolay sakın korkmayın özelden atan tüm arkadaşlara yardımcı olun Hadi cesaret

evet kızlar parıltıcığımla dün akşam gittik doktora bi heyecan bi heyecan:)kaçacaktı azcık yüz bulsa:)
dedim kız masadan kalkcak korkup:)ama çıkışı bambaşkaydı korktuğu kadar olmadığını yaşadı maşallah bendende iyiydi bide kızlar benim çıkınca canım acımıştı o yüzden parıltıcım ağrı kesici içti ve çıkınca hiç bir acısı olmadı aklınızda bulunsun çıkınca çok rahat oluyosun.

operasyonu kötü geçen arkadaşlara da geçmiş olsun diyorum ama 20 dklık bi operasyon nasıl böyle oluyo anlayamıyorum sanırım doktordan kaynaklanıyo

kızlar ben kabustan uyandım dün operasyon oldum öyle kolayki yazılanlara aldanmayın yürüyerek eve gittik ne ağrım ve ne sıkıntım 20 dakikada tüm kabus bitti Bilmiyorum neden bu kadar abarttılar onların sayesinde bu kadar geciktim Çooooooooooook kolay sakın korkmayın özelden atan tüm arkadaşlara yardımcı olun Hadi cesaret

vay vay vay şeker anlat bakalım yada özelden söyle arayamıyorum neler oldu bak şimdik çok merak ettim kolaydı demişsin.. çok geçmiş olsun.. :hooray:

emotıon 76 inanmıyorum ya..aynen benım yasadıklarımı yasıyosun sende bende senın gıbı bayan dr ıstıyorum...belkı dr haklıdır bılmıyorum ama ben cok kafama takıyorum..kesınlıkle olucam allahın ıznıylee ama nasıl aılemın haberı olmadan olması gerekıyo....senınle ayrıca konusmak ısterım..tabıı sende ıstersen...

özelden msj attım

seda 27 özelden msj yazdım cevp yazrsanız sevinirim,bide bu ameliyatı yapan prof.dr.kutlu sevin varmış onun hakında bilginiz varmı.

emotıon 76 inanmıyorum ya..aynen benım yasadıklarımı yasıyosun sende bende senın gıbı bayan dr ıstıyorum...belkı dr haklıdır bılmıyorum ama ben cok kafama takıyorum..kesınlıkle olucam allahın ıznıylee ama nasıl aılemın haberı olmadan olması gerekıyo....senınle ayrıca konusmak ısterım..tabıı sende ıstersen...

Şekerler cinsel estetik olan ve çok mutlu olan biri olarak, İstanbul'da madem bayan istiyorsunuz Dr. Aylin Karanlık derim, ben de bu sitede duydum adını ve gidip ameliyat oldum. Plastik cerrah kendisi ve muhteşem sonuçlar yaratıyor. Öptüm siziopuyorumnanaktan

ayfergin123 sana katılıyorum doktor aylin karanlık konusunda...benim 2.düzeltme ameliyatımı yapmıştı biliyosun,bende son derece memnunum....opuyorumnanaktan

az kaldı az... biriktiyorum paraları.. sizin de tavsiyenizle aylin hmn a olucam bende.. kurtucam bu dertteeennnn....

hiç terddütsüz gidin ve kurtulun bu dertten kızlar....his kaybı diye bişey sözkonusu bile değil.iyi bir seçim aylin hanımı kesinlikle tavsiye ederim..canım doktorumun elleri çok becerikliymişkaydirigubbakcemile3

Evet arkadaşlar, kimse kusura bakmasın kadın doğumculardan daha iyi beceriyor plastik cerrahlar bu işi. Bu ameliyatı yaptırdım, ameliyat olduğundan haberim bile olmayan iki arkadaşım kadın doğumculara yaptırmış, Aylin hanıma götürdüm, düzelttirecekler tekrardan. Hiç problemli bir ameliyat değil ama niye problem çıkıyor anlayamadım. Aslında plastik cerrahlardan daha fazla görüyolar o bölgeyi, işleri bu.

Aman derim ,hanımlar öyle bu işi plastik cerrah iyi yapar filan tehlikeli sonuçlar doğurabilir ,inanın hepsi aynı kabiliyette değil şekil tamam ama hissizlik ve idrar kanalı yamukluğu sadece plastik cerrahlara amaliyat olmuş ''TABıKı ıŞı BıLMEYEN plastik cerrah'' hanımların şikayeti bu işte beceri sahibi olmayan jinekologların ise yanlışları ya az kesmek yada çok kesmek ama bu tarz şikayetlerini hiç duymadım . genel bir kanı yerine herkes sonucundan memnun kaldığı dr. önersin derim.Buşten geri dönüşümsüz zarar görmekte var.Ben Dr. Yeşim Yerçok'a yaptırtım yaptırmadan öncede çok araştırdım zaten sağlık sektöründen çok yakınım var, hepsinin yönledirmesi o na oldu.Olacak olanlara şimdiden geçmiş olsun!!!

Arkadaşlar selam..
Aslında forumun başka konularında gezinirken buraya rastladım..
Ben bu durumun ameliyatla düzeltildiğini hiç bilmiyodum :1shok:
Bi yandan acayip sevindim şimdi ömür boyu bundan utancam sanıyodum alkisalkisalkis
Benim hem iç dudaklar hem klitoris baya dışarda eskiden beri...
Neyse bi de çekrite çektire ağda yapmaktan dış dudaklar aşağıya doğru iyice sarkmış durumda!!!
Acaba benim derdime çare olur mu?? DIş dudaklar küçülse içtekiler fışkıracak gibi geliyor?? Lokal anesteziyle olması da güzelmiş.. Ben eskiden bir ameliyat olmuştum narkozla valla zor ayılttılar, çok korkuyorum..
Mesajlardan anladığım kadarıyla cumartesi bu ameliyatı olup, pazartesi işe gitmek pek mantıklı değil?? Gerçi işim genelde oturarak ama?? Şöyle 1 haftalık bir izne mi denkgetirmek gerekiyor?
Yahu ben sevindim şimdi demek ki benimki de güzel olabilir :1hug:
Gerçi o sarkıklığa bişey yapılır mı bilmiyorum ama...
Ayyy ne cesursunuz, elim ayağım titrer ağlamaya başlarım herhalde o masaya yatınca arkadaşlar :gitme:

kızlar yarın sabah aylin hn muayene olacagım ve inş.17-21/08/2009 arasında birgün ameliyatımın yapılmasını isteyecegım cok heyecanlıyım umarım yarın kı görüşmem guzel geçer.. sizlerin yazılarını okuyorak cesaretlendım ve yaptırmaya karar verdım labiaplasti ameliyatını AYLıN KARANLIK a olan var mı ?

X