Vaginal mantar yüzünden kanamam oldu

tubaharikayim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
5
0
24
Merhaba herkese direkt konuyu anlatmak istiyorum çünkü korkuyorum ,geçmişte bir vaginal mantar öyküm vardı. Şu an 24 yaşındayım ve vaginal mantarlanma var bu sefer içeriye doğru bir yayılım söz konusu doktora gittim bana 3 tane ilaç verdi bir tanesi nioli yağı iç çamaşırima bir kac damla şeklinde döküyorum ikincisi 3 günde bir kullanmam gereken Gyno-Lomexin ilacı üçüncüsü de travazol .Travazol dışarıdaki vaginal mantarlanma için verdi ama dışarıda mantarlanma yok sadece içeride var o nedenle sadece nioli yağı kullanıyorum .Gyno Lomexin ilacını kullandıktan sonra (fitil bu ilac) nioli yağı kullanmaya başladım şu an 3. Günüm ilaç kullanmaya başladıktan sonra . Sadece nilo yağı kullanmama rağmen aynı regl olmuşum gibi kanamam oldu ve yarın da gtno lomexin ilacını kullanmam lazim , o ilacı kullanınca daha fazla mi kanamam olur yoksa iyi mi gelir bilemiyorum korkuyorum .Doktora sordum kanama var diye normal dedi bana ama güvenemedim başına böyle bir olay gelen var mı cidden ne yapacağımı bilmiyorum oturup ağlıyorum şu an nioli yağını kullandıkça kanama oluyor yarin da fitili kullanmam gerekiyor ,çok arafta kaldim .Reglima daha çok var ay sonunda oluyorum ama regl gibi akıntı geliyor ayrıca hafif de kaşıntı var hala geçmedi bu şey lütfen biri bir sey desin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…