uzun zamandır baş edemiyorum

Ne dersek diyelim kafanda bitirmen lazım. Bi kere sempatizan biriyle görüştüğünü ailen bilse ne der, bunu düşün. Siz daha sevgili falan olamamissiniz zaten, okulun popüler cocugu diye takıntı haline getirmişsin olay bundan ibaret. Yani hangi üniversite ki bu okul başkanını herkes tanıyor. Ben Ankara'nin büyük üniversitelerinden birinden mezunum, ne fakülte ne üniversite temsilcilerini bilirdik...

yani okulun derken sınıfın ve üst dönemlerin bildiği biriydi tabi tüm okul tanıyacak değil ya. Ailem biliyordu zaten de çocuğun görüşleri de çocuk gibi dengesizdi. Bi öyle bi böyle. Karakteri oturmamıştı kısaca

Bu dogulu muhabbetine ben irite oluyorum. Bir kez iş nedeniyle şirnaga gitmem gerekmişti. Herkes cok kivar universite mezunuydu aksam bire kadar disarda dolastik ilcede hic korkacak bişey yoktu. Kadin erkek herkes dışardaydı. Gelip guzel guzel sohbet ettik hepsiyle. Dicle nehri zaten buyuleyiciydi. Insanlar aşiri iyiydi rahat edeyim diye ellerinden geleni yaptilar. Hatta gordüğum en iyi insan kitlesiydi bence. Herkes kendine baksin yani

canım sorun şu ki ben de doğuluyum zaten dhsbdbed yani kınamak için değil nereli olduğunu söylemek ve oy verdiği partiyi belirtmek için dedim

Yanyana gelmemissiniz ki doğru dürüst. El ele bile tutusmamissin. İlk ilişkin olduğu için unutamam diyorsun. Unutursun kimler gelir kimler geçer. Leyla Mecnun değilsiniz sonuçta.

Ah benim ablammm başka birisi olmasa iki buçuk ay uzun süre duramaz seven adamlar malesef... Bak benimde iki ay oldu olacak başkası var sorsan ölür biterdi aynı bu şekilde dayanamaz barisirdik ama malesef ki o başkaları hep oluyor daha çok gencsin çok hemde geçiyor yıllarını heba etme bende geçmeyecekmis gibi üzülüyorum bazen 26 yaşındayım ama neler neler geçmedi ki senin yaşlarında yerlerde surundugum aşklarım oldu geçti.. hepsi geçiyor..

Benimkide doğuluydu bu arada. Onlar birini bulmadan birini bırakmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…