Uzun bı aradan sonra tekrar konu açıyorum:) TESTİME BAKARMİSİNİZ KIZLAR 😍

kemik kadin

obiranneolmakistiyor♠️
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
595
163
Öncelikle merhaba:)
Uzun aradan sonra tekrar konu açıyorum
Açıkçası biraz kafa dağıtmak istedim bu süreçte düşünmemeye çalıştım
Her neyse bugün test yaptığımda silik çizgiyi gördüm ilk 5 dakika içerisinde fotoğrafı yükleyeceğim ama şöyle
Normalde ayın 3'ü regl olmam gerekiyordu ama geç yumurtlama gördüm bu ay 25'i yumurtlama 27'si çatlama oldu bugün çatlamanın 10. günü ve test yapmak istedim silik çizgi çıktı yumurtlama geç olduğu için 12'si regl olmam gerekiyor ve ayın 12'sine 5 gün var
Adete 5 gün kala testte belli olur mu acaba bir ara kimyasal gebelik geçirdim tekrar aynısını yaşamaktan korkuyorum
kimyasal olabilir mi?

Eklentiler

• IMG_20240707_124333.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 94
  • IMG-20240707-WA0004.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 78
Hayırlı olsun gebelik var

Evet ama kimyasal olabilir
Çatlamanın 10. Günü belli olur mu aceba hamilelik erken değil mi
Ya tekrar kimyasal gebelikse offf duygu karmaşası içerisindeyim
O konuda hiçbir bilgim yok. Hayırlısı olsun inşallah hep bir umut içinde olmak çok yıpratıcı bende bir yıldır gebe kalmak istiyorum sizi anlıyorum

Evet ama kimyasal olabilir
Çatlamanın 10. Günü belli olur mu aceba hamilelik erken değil mi
Ya tekrar kimyasal gebelikse offf duygu karmaşası içerisindeyim
Neden kimyasal olabilir? En başta negatif düşüncelerden sıyrılman lazım. Kimyasal öyle çizgi görünce anlayabileceğimiz bir durum değil. Kimyasal değer 2 katına ulaşmayıp düşüşe geçerse belli olan bir durum. Hayırlı olsun dilerim sağlıcakla devam eder ama pozitif olmanda yarar var.

O konuda hiçbir bilgim yok. Hayırlısı olsun inşallah hep bir umut içinde olmak çok yıpratıcı bende bir yıldır gebe kalmak istiyorum sizi anlıyorum
Ah evet şu an umutlanmamak için çaba sarf ediyorum çünkü tekrar kimyasal olmasından korkuyorum
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Çünkü daha önce çok fazla umutlanıp hayal kırıklığına uğradığım için kendimi umutlandırmamak için böyle bir yol seçiyorum açıkçası
Tabii ki şu an görünürde bir gebelik söz konusu ama çatlamanın 10 günü erken değil mi test de bu kadar net çıkması ayy kafamda deli sorular keşke dediğiniz gibi yapabilsem
Amin inşallah Çok teşekkür ederim yine de yanıtladığın için

Bugun 11 günün daha 5 gün yok 3 gün var adetine :) testte de çıkabilir. Kimyasal olup olmadigini malesef idrar testi ile anlayamazsın kan testi vermen lazım. Yarın sabah kan ver bence

Bugun 11 günün daha 5 gün yok 3 gün var adetine :) testte de çıkabilir. Kimyasal olup olmadigini malesef idrar testi ile anlayamazsın kan testi vermen lazım. Yarın sabah kan ver bence
Ama çatladığı gün sayılmıyor diye biliyorum
Ama bunu söylediğiniz için aşırı sevindim umutlandım
Kan vermeyi düşünmüyorum evde idrar testi ile takip edeceğim eğer koyulaşma varsa gidip kan vermeyi düşünüyorum
Bir de herhangi bir fazla belirtim yok çatlamanın diğer günü aşırı göğüs hassasiyeti ile güne başladım 5 gün falan öyle devam etti şu an göğüs hassasiyetim yok ama affedersiniz dünkü ilişkim de karnımda çok ağrı hissettim yani çok ağrılı bir ilişkim oldu bu biraz beni ümitlendiriyor açıkçası ve dünden beri fark ettim ki vajinal akıntım yapışkanımsı yani daha doğrusu beyaz ama yapışkan bir kıvamda olan akıntım var kafam çok karışık

Doğal çatlamada sayılıyor zaten adet takvimi buna uyuyor :) ilaçla catlatirsan sayma. Bence bekleme kan ver degerinin artışını kontrol edersin. Kimyasal gebelikte erken donemde bu kadar belirgin olacağını sanmıyorum. Belirtiler de kişiden kişiye göre değişir en temel belirti adet gecikmesi zaten.
İlişkiye de ara ver ne olur ne olmaz, erken dönemde pek ilişki önerilmiyor :) Hakkınizda hayırlısı olsun umarım sağlıkla ilerler

Ay amin inşallah çok teşekkür ederim
Bir tane tek gebelik testim kaldı onu yarın kullanacağım
Burda okuduğum konularda hamile olanlarda ovulasyon testi pik oluyormus Ben de ovulasyon testi vardı diye denemek istedim ve iki çizginin de koyu olduğu bariz ortada ayy çok heyecanlandım ya
Bu eklediğimde şu an Yeni yaptığım ovulasyon testi

Eklentiler

• 17203483351656071938671130454052.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 82
10. Gün öğrenen çok kişi var. Negatifi çağırma ama tabiki temkinli ol :) 10. Haftamdayım ben bile hala temkinli ilerliyorum. Kimyasal sonrası çoğu gebelik sağlıkla ilerliyor herhangi bir rahim içi anormallik yoksa. Dilerim sağlıcakla kucağına aldığın günleri görürsün

Amin inşallah
Sende sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah
Her hangi bi sorun yok bu tun tahlilrrim yapıldı eşim ve benimkide
Rahim filmi de çektim hiç bir sorun yok doğal yoldan yumurtlama da oluyor hayırlısı artık
Daha önce bi kimyasal gebelik yaşadığım için tekrar olur mu diye endişe içindeyim ister istemez

Amin teşekkür ederim ben 2 kere kimyasal geçirdim. Hsg çekilince ortaya çıktı mesela nedenleri. Çoklu polipler nedeniyle tutunamıyormuş bu nedenle de kimyasala dönüyormuş gebelikler. Ameliyat oldum ve ameliyat sonrası 2 ayda hamile kaldım. Sende sıkıntı yoksa sorunsuz ilerler gebeliğin zaten içini ferah tut

Senin adına sevindim
Hayır ben de hiçbir sorun çıkmadı rahim filmi gayet temizdi umarım dediğin gibi olur bazen sperm kalitesizliği veya yumurta kalitesizliği nedeniyle kimyasal gebelikte oluşabiliyor yani şu an evren beni tüm negatif enerjisiyle donatmış
Umarım sağlıkla ilerler hamileliğim dua et lütfen bana

Ederim tabii ki Allah evlatlarımızı bize bağışlasın

Merhaba ben de regl 5 gün kala öğrendim hem de sizin kaset testiniz daha net ikinci çizgi benim öyle de değildi hatta sonrasın da erken gebelik testi aldım onda daha net gördüm ertesi gün kan verdim 28 çıktı 2 gün sonra 80 çıktı hala reglme 2 gün var Salı tekrarlayacam kan testini herkes için hayırlısı olsun benım de kimyasal gebeliğim olmuştu hiç aklını bulandırma iyi düşün iyi olsun :)

Eklentiler

• IMG_0320.jpeg
    93 KB · Görüntüleme: 67
  • C2FFD61F-4125-4DBB-BCA7-E3007610BC9F.jpeg
    149,6 KB · Görüntüleme: 80
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…