üzgünüm

Dilerim Allah' tan;

En yakın zamanda eşinize hayırlı bir iş nasip etsin...:Saruboceq:

inşAllah...

canımmmm güzel eltim benimm....
üzme kendini bukadar...ya bizler neler gördük geçirdik.bizim şer bildiğimizde hayır,hayır bildiğimizde şer vardır..rabbim inşallah daha güzel şeyler kararlamıştır..güçlü dur ..sen güç.lü bi hatunsun.geçen seneyi atlatmış kadınsın.bırak fabrika senin köpeğin olsun..öpüyorum seni en güzel yerindennnnnnn...

canım gerçekten çok üzüldüm bu aralar ne yazıkki bu tip haberleri çok sık alıyoruz ne yazıkki kriz bizi teğet geçmedi yüreğimizin tam ortasından vurdu

yinede allah öncelikle sağlık versin eşin en kısa zamanda bir iş sahibi olur inşallah emekliliğine 6 ay kalmış onuda sigortalı olarak doldurur herşeyde bir hayır vardır izme kendini lütfen:teselli::teselli:

Rızkı veren Rahman ve Rahim olan Allah'tır. Sız duayı bırakmayıp aramaya çabalamaya devam edin.

Ah çok üzüldüm gerçekten Allah yardımcınız olsun.İnşallah bu zor günleri atlatırsınız. Dualarım tüm işsizler için çok kötü bir dönemdeyiz Allah yardımcımız olsun canım

canımm Allah yardımcınız olsun inş...bu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine Rabbim bütün işsizlere zor durumda olanlara yardım etsin tez zamanda feraha çıkartsın inş..:Saruboceq:ne olur güçlü ol eşine destek ol canım..demesi kolay diyebilirsin ama keşke elimizden bişi gelse..Rabbim bir kapıyı kapatırsa diğerini açarmış..inş en kısa zamanda feraha çıkarsınız canım..Allaha emanet olun...:çok üzgünüm::teselli:

canım benim ya...:teselli:
Mevla sizi ve sizin gibi darda olan herkesi tez zamanda feraha çıkarsın inşallah.:Saruboceq:
Allah yardımcınız olsun tatlım...:1hug:

allah bır kapı kapatırken bırını acar

umarım hersey bı an once yoluna gırer

cok uzuldum
esinin senin destegine ihtiyaci var koyma kendini :teselli:
Allah bir kapiyi kapar baska bir kapi acar .

15 yıl önce babamın yaşadığı ve tabii ki babamla beraber bizim de yaşadığımız şeyler aklıma geldi. Çok zordur eminim allah kolaylık versin canım. Ama alacağın tazminatla iş bile kuracaksa çok dikkatli olun.
Biz her zaman söyleriz bir fabrikada uzun yıllar çalışandan ticaret adamı olmaz şöyle yapmalı, böyle yapmalı vs diye. Gerçekten o parayı genelde fabrikadan çıkanlar ticarete atılarak değerlendirir. Çok ama çok dikkatli ol canım. Bizim başımıza gelenlerin başka kimsenin başına gelmesini istemem. O parayı değerlendirrken bin kere düşün... Allah yardımcınız olur inşallah. ınşallah bu zorluğu da kolaylıkla atlatırsınız...

çok sağolun cnm dostlarım,hakkımızda hayırlısı olsun diyorum tek isteğim bu ,rabbim çocuklarımın yüzü hürmetine hayırlı kapılar açsın,derdime ortak olup teselli etmeye çalıştığınız için allah hepinizden razı olsun.

inan çok üzüldüm.allah yardımcınız olsun.malesef hepimiz topun ağzındayız
bu mübark günde allah gönlüne göre versin

üzülme canım benim eşimde yaklaşık 2 buçuk aydır çalışmıyor kriz nedeniyle birde üstüne üstlük hamile kaldım bazen çıldıracak gibi oluyorum ama sabrediyorum allaha şükür sağlığımız yerinde deyip kendi kendime telkin veriyorum canım Allah bir kapı kapatır bir kapı açar elbet Allahım dermansız dert vermesin en önemlisi bu bence...

roşum çok üzüldüm canım.kurban olduğum bir kapıyı kapatırsa diğerini acarmış.inşallah öyle olur.daha güzel kısmetler cıkar senağlamasenağlama dilerim bitanem.seni çok iyi anlıyorum.bizde cektik o sıkıntıları,öyleki ekmek parasına muhtaç olduk inan.henüz içine giremediğim evimi sattık.borclardan kurtulmak için.şimdi evsizim ama en azından o sıkıntıdan gecicide olsa kurtulduk bi şekilde rabbim bir eyrlerden nasiplendiriyor kulunu.en kısa zamanda herşey yoluna girer inşallah tatlım :Saruboceq::Saruboceq:

rosum gercekten bende üzüldümsenağlama ama allah bir kapiyi kapatirsa öbürünü acarmis allah baska keder varmesin:Saruboceq: en önemli sey saglik allah yardimciniz olsun:Saruboceq:

iyiki varsınız ,dualarınıza minnettarım,
çok sevdiğim kk ya bile girdiğimde keyif alamıyorum,ilk günler olduğu için kabullenmek kolay olmuyo,
inş atlatıcaz ve alışmaya başlıyoruz ,nelere alışılmıyo ki,canımızı toprağa verip yine yaşamaya dvam ediyosak bunu da atlatıcaz dediğiniz gibi önemli olan sağlık ,hepinizi öpüyorum,saolun.

Canım Allah eşini çocuklarını sana bağışlasın.İnşallah bunu unutturacak acı yaşamazsınız.Lütfen umutsuz olma.Bak çok şükür emekliliğine az kalmış.Bu devirde emekliliğe 6 sene kalmış olması çok iyi.Mutlaka bir iş bulacaktır.En azından emekliliğiniz dolana kadar idare etsin.Madem 20 yıldır sigortalı aynı yerde çıkarttıklarına göre yasal olarak yüzklü bir tazminat alırsınız.En azından acınızı geçirmese de bir süre idare eder.

Canım, üzülme Rabbimin kapıları çok birini kapatır, diğerini açar, sağlığınız yerindeyse gerisi gelir, kazanılır, Allah yar ve yardımcın olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…