üzgünüm

roShum

aay bi hoşuum;)
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
4.799
2
sevgili kk doslarım bugün çok üzüldüm:a015:,sabah eşimi hergünkü gibi işine uğurladım,öğlende beni aradı eve tebligat mektubu gelecek sakın üzülme sakin ol,topun ağzındayız önce bizi çıkaracaklar dedi,tabi ani olduğundan ben şok oldum,yaklaşık 2 saat sonra geldi tebligat mektubu ellerim titreye titreye imzaladım :çok üzgünüm:,gerçekten çok üzücü bi durum,rabbim kimselere yaşatmasın,eşim çocuklarım bi anda yıkıldık,
eşim 20 yıldır o fabrikada ve emekliliğine 6 yıla yakın zaman vardı,yani şu an emekli bile değiliz,allahım hayırlısıyla evlatlarımın rızkını verecek inş.hayırlı bi iş kurabiliriz diye umuyorum dualarınızda bizleride hatırlayın olur mu?
çok üzgünüm yazarak yükümü hafifletmek istedim,sevgiler...

Son düzenleme:
canimsin kiyamam inan cok üzüldüm rabbim hakkinizda hayirlisi neysse onu versin insallah seni cok iyi anlayabilirim canim bizde cok cekdik esim yeni is bulana kadar ama rabbim yardimciniz olsun riskinizi versin insallah canim tüm dualarim ve iyi dileklerim seninle inan bana:Saruboceq:

allah razı olsun cnm,kendimi çok kötü hissediyorum ,hala gözyaşlarıma engel olamıyorum, midem, başım feci ağrıyo ama atlatıcam, çocuklarım için güçlü olmalıyım.

Canım,ailen adına çok üzüldüm.
İnsanların seneleri,emekleri,olup olmadığı meçhul bir krizden dolayı yerle bir ediliyor.
Eşinin şimdi herzamankinden çok desteğine ihtiyacı olacaktır.
gün doğmadan neler doğar demiş eskiler
Vardır bundada elbet bir hayır
Kendini üzmemeye,eşini motive etmeye çalış canım
geçmiş olsun diyorum.

allah yardımcınız olsun inşallah bi an önce toparlanırsınız her işte bi hayır var derler allahım daha güzel bi kapı açar inşallah canım

allah razı olsun cnm,kendimi çok kötü hissediyorum ,hala gözyaşlarıma engel olamıyorum, midem, başım feci ağrıyo ama atlatıcam, çocuklarım için güçlü olmalıyım.

canimsin ya gün dogmadan neler dogar derler ya sen ümidini yitirme pozitif düsün ve esine destek ol cok önemli cünkü allahin izniylede en kisa zamanda yine sen sakrak neseli olursunuz ve esin is bulur insallah:Saruboceq:

çok uzuldum ama allahım bi kapıyı kapatır diğerini açar canım güçlü olun allah sabır versin

canım çok üzüldüm ya sıkma canını da denmez ki şimdi biliyorum ama rızkı veren Rabbim senin çocuklarınında rızkını verir inşallah canım üzülme hep beraber dua ederiz inşallah kısa zamanda eşin emekliliğine kadar çalışacağı güzel bi iş olur inşallah ne diyeyim Allah yardımcın olsun

allah yardımcınız olsun dualarım sizinle bunu bil ...allahım kimseyi darda bırakmasın çok üzüldüm canım bende hayırlısıyla bir kapıyı kapatan allah başka bir kapıyı açacaktır sen inancını yitirme ....

bencede allahtan umut kesilmez moralinizi yuksek tutun.. cocuklarınız için en azından ..Her şey yoluna girecektir..dualarımız sizinle..

saolun arkadaşlarım,dualarınıza minnettarım,allah razı olsun,
ben aslında öle çabuk üzülmeyen her zaman güçlü olabilen,şen şakrak kaçık kadının biriyim,daha önce neler atlattım bu kadar ağır gelmemişti,demek herkesin kaldıramıcağı bişeyler var,dün gece eşimle hiç uyumadık,küçük çaplı kriz gibi bişey geçirdim,umarım bu halimiz uzun sürmez,inş.bunu da atlatıcaz eşimin çocuklarımın bana ihtiyacı var biliyorum ,yakınlarımın ve sizlerin dularıyla kendimi toparlıcam,iyiki kk mız var,iyiki sizler varsınız...

Canım benim çok üzüldüm ((
Bu mübarek günde tüm dularım sizinle
İnşallah kısa zamanda bi çıkar yol bulunur :Saruboceq:

rabbim hayırlısını verir inşallah tez zamanda rahata erersiniz....bu arada hayırlı cumalar dualarımdasınız.............

canım benım okurken çok uzuldum rabbım inş yardım edıcek dualarım senınle

Allah yardımcınız olsun uzucu bır durum ama gecmeyecek bı durum degıl Allah saglık sıhhat versın.
K.Kerımde soyle bir ayet var: Yer yuzunde yuruyen her canlının rızkı Allah a aittir.
Sabırlı olun herkes baska bır sekılde ımtıhan oluyor.

Roşum çok üzüldüm.Herşeyde bir hayır vardır diye bakın duruma. Bir kapıyı kapayan Allah diğerini açar.İnşallah en kısa zamande başka bir işe girecektir eşin

Seni çok iyi anlıyorum aynı durumdayız çünkü rabbim tez zamanda bizim de dualarımızı kabul eder inşallah sen güçlü olmak zorundasın üzme kendini fazla

Ah kıyamam sana,lütfen sakin olun...
Rabbim yardım eder inşallah...
bu mübarek günde sizin için de dua edeceğim...
umudunuzu kaybetmeyin,herşey yoluna girecektir...
Allah bir kapıyı kapatır,birini açar...
Allah yardımcınız olsun...
sevgiler...

Canım inan ki çok üzüldüm ne denir bilemiyorum
Allah bir kapıyı kapatır diğerini açar derler bol bol dua et
Duacınım Rabbim tez zamanda ferahlatsın işallah yüreğinizi:teselli::Saruboceq:

çok üzüldüm ya
çok geçmiş olsun ne denirki :1no2:
inşallah alacağınız tazminat la hayırlı işler yaparsınız :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…