Uzaktan sevmekle hukumlu

Bosanma konusu beni de merak ettririyor ama meslegi yuzunden oldugu icin neredeyse eminim. Cunku huyunu suyunu cocukluktan biliyorum. Munis sessiz ama icinde bir volkan yatan bir adam. Damarina basmaya gelmez.
Ailesinden uzun sure uzakta calistigi ve muhtemelen PTSD oldugu icin. American Sniper'i seyrettiniz mi? Anlarsiniz.
Iste bu yuzden ayri evrenlerde yasiyoruz, bu yuzden umutsuzm. Olay bu mu henuz teyit edecek kadar samimilesemedik ama o is cok derinlerde. Ancak onun Turkiye anilari en buyuk ortak noktamiz.

Oyle boyle degil. Telefon Wallpaperimda bile o var. Insanlar "kim bu kaktus" diye dalga geciyorlar adamimla.
Ama bir kismi da, ozellike Amerikali arklar " Go girl!" modunda destek veriyorlar, sans diliyorlar.
Ama uzaktan olmuyor, olmuyor.
Ayri dunyalarin, yok, evrenlerin insaniyiz ama ben onu yillardir aradim, ve muhtemelen iliskilerimin standardtini cok yukselltigi icin sikinti yasadim.
Yani bu olay basit br ergen aski degil, olayin koku bende ve onu duzeltmek benim elimde.
Ama, duzeltirsem bu ask yok olursa ne olacak?
Su koskoca evrenin karanlik boslugunda bir tas parcasinin uzerinde ben... ve hissettigim tek aski mi oldurmeliyim?
Olmaz oyle sey.
Sanki bu aşkla sen sen olmuş gibisin..bu aşkı yaşamak platonik olsa bile sana yaşama hevesi veriyor bu yüzden kaybetmek yani bu duygunun bitmesini istemiyor gibisin.gidersen bitmesinden korkuyorsun sanki.birlikte olmasanız bile bu hissi yaşamak yetiyor sana galiba..
Onun hisleri konusunda bir fikrin varmı?
Belki o gelir seni görmeye. .?

Cevap veremiyorum cunku cevaplariniz beni korkutuyor.
sen bilirsin:))
böyle sadece zihninde yaratığın bir hayali aşkla yazar durursun.
zihnide dedim çünkü adamın sana aşk boyutunda ilgisi var mı yazmıyosun:))
muhtemelen bu hayali patonik ulaşılamaz aşk ile hayatında koca bir boşluk dolduruyosun.
ama çok üzülürsün dikkat et.
bi yerde dur.
bana kalırsa yaşın itibari ile hemen dur:))

Bence bu platonik olmasının elde edilememiş olmasının verdiği vazgeçilmezlik durumu.
Yani onunla aşkı yaşayamamışsın ve bunu deli gibi arzu ediyorsun.
Baya baya kalbin uçmuş okyanus ötelerine.
Gidersen maddi açıdan zorlanacaksın bu yüzden onu çağır.
Hayat keşke demek için çok kısa. Karısından neden boşanmış vs bunlar önemli tabi ama karısını aldatıp boşanıp sonra başka biriyle evlenmiyor mu insanlar? Buluş ve konuş. Söyle hislerini burda melankolik takılcağına.
Harap olcaksın böyle içinde tutmaya devam edersen.

sen bilirsin:))
böyle sadece zihninde yaratığın bir hayali aşkla yazar durursun.
zihnide dedim çünkü adamın sana aşk boyutunda ilgisi var mı yazmıyosun:))
muhtemelen bu hayali patonik ulaşılamaz aşk ile hayatında koca bir boşluk dolduruyosun.
ama çok üzülürsün dikkat et.
bi yerde dur.
bana kalırsa yaşın itibari ile hemen dur:))
Aslında aşk illa karşılık beklemekmidir?illa birlikte yasamakmidir?eğer hayatında başka biri yoksa ve yalnızsan ve bu his kimseye zarar vermiyorsa neden durmalı?illa ki içinde o aşkı öldürmek mi lazım. .mutluluk ve heyecan gibi duygular hissediyorsan neden bitiresin ki..aşk her yaşta güzeldir.

Sen kafanda bir adam yaratmışsın, onu da bu adamla özdeşleştirmişsin gibi geldi bana.
Kendim yazdım, oynadım gibi.
Adamla yüzyüze gelip bir ilişki yaşasan bana kalırsa yüzde doksan hayalkırıklığına uğrarsın.
Tabi sen böyle kendi kendini aşık ederken karşına gerçek birileri çıkmamış senin dikkatini çekecek.
En büyük şanssızlığın bu bence.
Sanrılarla yaşama, seni bu duygulardan gidip görmen kurtaracaksa git gör, arayıp sormamak kurtaracaksa arama sorma.
Lakin bu mecnun hallerinden sıyrıl derim zira sonunda yine en büyük zararı sen görürsün.

Adama ulsamazken
Dur diyenler %98
Yuru diyenler %2 idi
Adamla konusmaya baslayinca
Dur diyenler %90
Yuru diyenler %10 oldu.
Next step nedir, belki de konusmaya devam, eger karsidan ilgi varsa bir yerden tutunacak bu ask,
Yok eger kalbi bana kapali ise yerinde sayacak.
Bunu kabullendim aslinda.
Onu cocukken sevdigimi soyledim, bunu anladi ve kabul etti, ama simdi hala heyecanlandigimi da biliyor, ancak ne o ne de ben onunla yuz yuze gelmeden bir full deklarasyon yapmayi istemiyorum.

Benim karsima birileri cikti, defalarca ve cok uzun sureli beraberliklerim oldu.
Hic biri onun verdigi hissi vermedi, veremedi.
Platonik oldugu icin , uzakta oldugu icin, ulasilmaz oldugu icin.

Aslında aşk illa karşılık beklemekmidir?illa birlikte yasamakmidir?eğer hayatında başka biri yoksa ve yalnızsan ve bu his kimseye zarar vermiyorsa neden durmalı?illa ki içinde o aşkı öldürmek mi lazım. .mutluluk ve heyecan gibi duygular hissediyorsan neden bitiresin ki..aşk her yaşta güzeldir.
karşılıksız olan platonik aşk tır.
sağlıklı mı değil mi bilemem.
ama platonik aşkı olup ta bir ömür mutlu yaşanır mı acaba?
kimseye zararı olmaması değil ki mesele.
mesele kendine yaptıkları.
platonik aşkın ızdırabını taşımak kolay mıdır?
aşk karşılıklı ise her yaşta güzeldir.
aşka meşke karşı değilim.:))
a

Is hayatim cok kotu gidiyor. Yeni kontrat yok. Para bitmek uzere. Isler kesat!

Ama gun Mayis, bahar havasi iliklerime islemis ve BEN SIRILSIKLAM ASIGIM. Bu yasta.

Sanki hayatin zorluklari yetmiyormus gibi. Benden 5 saat dilimi otede, okyanusun oteki tarafinda yasayan bir ruhu seviyorum. Obsesif bir sekilde seviyorum, yok... tapiyorum. Ama nasil adim atacagimi, nereye goturecegimi bilemiyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...izi-internette-buldunuz-ne-yaparsiniz.912166/

Yillar sonra en sonunda sosyal medyadan buldum ve konustuk. Ama nereye kadar? Benim onunla ilgili anilarini, kendi anilarimi nereye kadar anlatabilirim? Etrafi yamyam ve inanilmaz guzel kadinlarla dolu, her an birisi onu yuzukleyebilir cunku adam cok munis ve sevgi dolu yeni bosanmis bir aile babasi.

Simdilik yakalayabilecegim ortak noktalari yakalamak icin caba gosteriyorum ama yuzyuze gelmem cok zor. COK DERTLIYIM COK! Elbette yasimin getirdigi tecrubeyle bana bu obsesif ruh halinin zarar vermesine engel olacak onlemler aliyorum ama ASK bu !

Caglayanlar gibi akip gidecek bir sel bu. Gokyuzunde calan muzigin sesi bu. ASK bu, basimizin belasi bu, Mevlana'nin yandigi gibi yanacak kul olacagiz.

Lutfen! birisi bana o bileti alip onun kapisina dayanmamam icin engel olsun.

Lutfen ustume bir kova buzlu su dokun kendime geleyim.

Cunku buyuk hayal kirikligi ve maddi manevi zarara neden olacak bir cilginlik yapabilirim.

Bana aklinizi odunc verin! Lutfen!

Peki sen bu Adamla konuşurken hadi gel bir hafta sonu bir şeyler yapalım desen, gelmez mi ?
Eskiyi boş ver , şuan hafiften bir ilgi oluştuysa gelir bence. Ya da sana sen gel der.
O zaman hayal kırıklığı da olmaz maddi kayıpta

Varsayalım istemedi
En azından paran cebinde kalır.

Adama ulsamazken
Dur diyenler %98
Yuru diyenler %2 idi
Adamla konusmaya baslayinca
Dur diyenler %90
Yuru diyenler %10 oldu.
Next step nedir, belki de konusmaya devam, eger karsidan ilgi varsa bir yerden tutunacak bu ask,
Yok eger kalbi bana kapali ise yerinde sayacak.
Bunu kabullendim aslinda.
Onu cocukken sevdigimi soyledim, bunu anladi ve kabul etti, ama simdi hala heyecanlandigimi da biliyor, ancak ne o ne de ben onunla yuz yuze gelmeden bir full deklarasyon yapmayi istemiyorum.
hah şöyle.
ipucu ver biraz:))
adamın ilgisi yok düzeyinde anlaşıldı.
sen de farkındasın.
muhtemelen karşılaşamayacaksınız:))

karşılıksız olan platonik aşk tır.
sağlıklı mı değil mi bilemem.
ama platonik aşkı olup ta bir ömür mutlu yaşanır mı acaba?
kimseye zararı olmaması değil ki mesele.
mesele kendine yaptıkları.
platonik aşkın ızdırabını taşımak kolay mıdır?
aşk karşılıklı ise her yaşta güzeldir.
aşka meşke karşı değilim.:))
a
Evet işte kendine zarar verdiğini bilse bile vazgeçmeyecek. Dedi ya bu aşkın koku bende diye..bu aşk ancak onunla birlikte yaşamaya başlarsa biter..hayaller hep daha güzeldir zira..
Karışık durumlar bunlar. .))

Evet işte kendine zarar verdiğini bilse bile vazgeçmeyecek. Dedi ya bu aşkın koku bende diye..bu aşk ancak onunla birlikte yaşamaya başlarsa biter..hayaller hep daha güzeldir zira..
Karışık durumlar bunlar. .))
karışık evet ve ben de anlayabiliyorum:))
konu sahibi kendi elleriyle yeşertmiş filizlendirmiş
itina ile saklamış bu aşkı.
hep buna sığınmış,hep bununla teselli olmuş.
kendi tercihi elbette.
ama ızdırabı daha fazla değil midir.
kavuşamıyor olmak daha zor değil mi.
platonik aşk ının hep platonik kalmasını mı istter bi insan.
burda tam tersi.
konu sahibi ulaşmak istiyor platonik aşkına.
yoksa bi adım atmazdı.

X