Uzaktan sevmekle hukumlu

Ayy bende bilmiyordum baktım. İngilizce şaşırma ifadesi olarak kullanılan küfür sanılan ama olmayan bir cümlenin kısaltması.
“Ne alaka” , ” Ne diyorsun!" gibi imiş.
Sağol KK sayende yeni bir şey daha öğrendim. :işsiz:
bugün ne öreğndik hazinesine birşey eklendi :KK70:

Neden aşk sadece belli bir yaştan olan insanlara özel bir duygumudur?1930 olsa nedir yani onu pek anlamadım??
öyle bir şey ima eden olduysa ona sorunuz :KK14: çünkü ben öyle bir şey demedim:işsiz:

Bu olayi Amerika'da yerlesmis bir arkadasim takip ediyor, bana mutlaka gorusmemizi soyluyor ama atlayip gidemem ki , gidisi donus dunya kadar masraf. Yeni kontratim olmadan kipirdayamam bile.
Dunya kadar sorun varken off....

Bu olayi Amerika'da yerlesmis bir arkadasim takip ediyor, bana mutlaka gorusmemizi soyluyor ama atlayip gidemem ki , gidisi donus dunya kadar masraf. Yeni kontratim olmadan kipirdayamam bile.
Dunya kadar sorun varken off....
sen kaç yaşındasın?
adam evlenmiş boşanmış?
sen evlilik yaşadın mı?
adamın sana ilgisi var mı?
görüşmek istiyor mu?
istekli ise o gelebilir illa sen neden gidiyorsun?

Hayir anlamadigim sey insan ergen yasta sevdigi birini nasil unutamaz, nasil yillar sonra ayni duygulari hissedebilir, hic beraberlik olmadan, platonik bir ask nasil bu kadar uzun surebilir?
onun caldigi muzikleri dinledigimde, ona anilarini yazarken, ona askini itiraf ederken nasil ruhu kiz cocugu gibi tereddut edebilir, elleri titreyebilir o mesaji yollarken, sevinc cigliklari atabilir o cevap verince...
???
Acaba aci gerceklerden kacmak icin kendimi mi kandiriyorum, peki neden onu kucaklayip simsiki tutmak istiyorum, o kocaman kollarini bana dolamasini istiyorum, neden google earth'den evine bakiyorum, neden youtube'dan onun sokagini gosteren videolari seyrediyorum, neden onun caldigi parcalari loop halinde dinliyorum.
Benim hatirladigim anilari yazinca o da cok neseleniyor, hafizama ovgu saya saya bitiremiyor daha anlatsana! diyor, oyle bir umutsuz loop'a girdik iste.
Bu bir obsessif kompulsif sendrom mu sizce??
Bu nasil bir psikolojidir, yardim mi almaliyim acaba?

Evet.

Türlü sıkıntılar yüzünden mutsuzsunuz.

Huzur yakınlarda olmadığı için de uzağa sarmışsınız.

Hayatınızdaki tatsız meseleler hallolsa aklınıza bile gelmez.

Gelse de böyle farklı ülkedeki sevdiği şarkıcının molekülüne bile aşık aklı bir karış havada ergen kız ruh hali kaybolur.

Ayy bende bilmiyordum baktım. İngilizce şaşırma ifadesi olarak kullanılan küfür sanılan ama olmayan bir cümlenin kısaltması.
“Ne alaka” , ” Ne diyorsun!" gibi imiş.
Sağol KK sayende yeni bir şey daha öğrendim. :işsiz:
What The F.ck demek...

Neyse pilavci cok sevgi dolu olsa kari bosamaz. Nedense bosanan erkeklere pek guzel gozle bakamiyorum. Belki bu seni durdurur.

oy oy öyle bir melankoliye bağlamışsın ki kendi kendine konuşuyorsun..
dur bir sakin ol sorulara cevap ver ona göre bakalım oluru nedir..

adam ne durumda mesela.. eski bir arkadaşını bulmuş gibi mi konuşuyor?
çocukken sana aşıktım dedin de şimdi ki zamandan haber verdin mi ?
kendi kendine mi yaşıyorsun bu aşkı ?

okyanusun ötesine bir umut için mi gitmek istiyorsun?
onca yolu tepip hayal kırıklığını göze alabilecekmisin ?

aşk her yaşta güzeldir bence.. hele gençlik gidince daha bir güzel olduğundan eminim..

Hayir anlamadigim sey insan ergen yasta sevdigi birini nasil unutamaz, nasil yillar sonra ayni duygulari hissedebilir, hic beraberlik olmadan, platonik bir ask nasil bu kadar uzun surebilir?
onun caldigi muzikleri dinledigimde, ona anilarini yazarken, ona askini itiraf ederken nasil ruhu kiz cocugu gibi tereddut edebilir, elleri titreyebilir o mesaji yollarken, sevinc cigliklari atabilir o cevap verince...
???
Acaba aci gerceklerden kacmak icin kendimi mi kandiriyorum, peki neden onu kucaklayip simsiki tutmak istiyorum, o kocaman kollarini bana dolamasini istiyorum, neden google earth'den evine bakiyorum, neden youtube'dan onun sokagini gosteren videolari seyrediyorum, neden onun caldigi parcalari loop halinde dinliyorum.
Benim hatirladigim anilari yazinca o da cok neseleniyor, hafizama ovgu saya saya bitiremiyor daha anlatsana! diyor, oyle bir umutsuz loop'a girdik iste.
Bu bir obsessif kompulsif sendrom mu sizce??
yok obsesiflik bu degil ..
bu adı üstünde aşkın heyecanlı hallerii
yaşınızı yazmadınız ama
demekki aşk her yaşta geliyor ...

ben umutlanayım mı?
zira kırk yaşıma merdiveni dayadım

Oyle boyle degil. Telefon Wallpaperimda bile o var. Insanlar "kim bu kaktus" diye dalga geciyorlar adamimla.
Ama bir kismi da, ozellike Amerikali arklar " Go girl!" modunda destek veriyorlar, sans diliyorlar.
Ama uzaktan olmuyor, olmuyor.
Ayri dunyalarin, yok, evrenlerin insaniyiz ama ben onu yillardir aradim, ve muhtemelen iliskilerimin standardtini cok yukselltigi icin sikinti yasadim.
Yani bu olay basit br ergen aski degil, olayin koku bende ve onu duzeltmek benim elimde.
Ama, duzeltirsem bu ask yok olursa ne olacak?
Su koskoca evrenin karanlik boslugunda bir tas parcasinin uzerinde ben... ve hissettigim tek aski mi oldurmeliyim?
Olmaz oyle sey.

Oyle boyle degil. Telefon Wallpaperimda bile o var. Insanlar "kim bu kaktus" diye dalga geciyorlar adamimla.
Ama bir kismi da, ozellike Amerikali arklar " Go girl!" modunda destek veriyorlar, sans diliyorlar.
Ama uzaktan olmuyor, olmuyor.
Ayri dunyalarin, yok, evrenlerin insaniyiz ama ben onu yillardir aradim, ve muhtemelen iliskilerimin standardtini cok yukselltigi icin sikinti yasadim.
Yani bu olay basit br ergen aski degil, olayin koku bende ve onu duzeltmek benim elimde.
Ama, duzeltirsem bu ask yok olursa ne olacak?
Su koskoca evrenin karanlik boslugunda bir tas parcasinin uzerinde ben... ve hissettigim tek aski mi oldurmeliyim?
Olmaz oyle sey.
kendi kendine dertleşiyo gibisin:))
sorularımı es geçmeseydin iyiydi:))
ama fena dağılmışssın sen:)))))

Kendi kendinize konuşur gibi yazmanızdan ve burada yazılanları hiç görmüyor gibi davranmanızdan anladığım şudur ki; GO GIRL!

Gidin ama adamdan eliniz boş dönerseniz en azından denedim diyebilecekseniz gidin.
"Senin olmayaa geldiiiim" arabeskliğinde davranmayacak kadar batılı bir kafanız var gibi geldi bana.
Umarım öyledir.

X