Uzaktan Evlilik

Isteyemezsiniz. Üniversiteler özerk kurumlardır. 40 dakikalık yok vars. Şöyle yapın. Ev ortada olsun. 20 dakika size . 20 dakika ona yol olsun. Alın size mis gibi. Gidip gelirsiniz. Okumaya devam edin. Mutlaka
Aynen canim evde durmak istemiyorum zaten bu konularda sözlüm de bbenden cok israrci ki ailem de öyle

Canim biz de oyle düşündük ehliyetim var evet. Zor bir meslek biraz korktum ama cok istiyorum ama aileme de vakit ayirmak istiyorum ihmal etmek istemiyorum. Sey varmis nevşehire giden servisler varmis memurlar icini

Isteyemezsiniz. Üniversiteler özerk kurumlardır. 40 dakikalık yok vars. Şöyle yapın. Ev ortada olsun. 20 dakika size . 20 dakika ona yol olsun. Alın size mis gibi. Gidip gelirsiniz. Okumaya devam edin. Mutlaka
onu yapamaz işte ben o muhiti biliyorum dediğiniz gibi bir yerde oturacak olsa ki burası Yeşilhisar oluyor köylük bir yer yapamaz yaşayamaz orda konu sahibesi

Cok üzüldüm canim :-( bizim kayseri ve. Nevsehir. Yarim saatlik mesafe var, zor olsa da günü birlik yapmak zorundayiz :-(
Bence siz alıştığınız için zpr gelmiş. Gerçekten 40 dakikalık mesafeden bahsediyorsanız, bu çok kısa bir mesafe. Giç uzaktan evliliğe filan gerek yok. Ben 3 sene önce öğretmenliğe atanacaktım, şehir dışına kesin tutuyordu puanım. Eşim 1 senelik ayrılığı hiçbir şekilde kabul etmediği için gidemedim. İstanbul da oturuyorum. Trafikle beraber bir tek gidişi 3 saat olan ilçeleri bile yazmıştım istanbul da kalmak için ama istanbul a açılan kadro çok az olduğu için girememiştim.

40 dakika ise istanbul da bir yerden bir yere gitmek için olan en kısa mesafelerdendir. Bazen 10 dakika süren yolu 1 saate gidersin. Yakın bile sayılır. Eşinle aynı evde oturmak için günde 1,5 saatin yolda gidecek. Ne var ki bunda? Şehir değiştirmenin ismi korkutmuş seni, hiç mesele değil yani.

Eşimin çalışanları 2 saatte gidip, 2 saatte geliyorlar. Hatta haftada bir gün, çok erken buluşmaları gerekiyor, sabah 5 te evden çıkıyorlar. Evli çocuklu kadın ve erkek. Seninki bunun yanında çok kolay. Hiç gözünde büyütme

Bizim memlekette de farklı bir algı var yav. konu sahibinin dert ettiği kadar var yani. 40 dk buyuk bir mesafe olarak algilaniyor buralarda.hehalde ulasimin sehir imkani olarak cok kolay ve sehirde trafik sikintisi olmamasindan kaynakli.onun durumunu yaşadığı şehirde garipseyecek bir çok insan var çünkü

Ay evet canim cok iyi anlatmissin con garipseyecek insan var aaaa nevsehire mi gidiyorsun diye

İste bizim buralar hic öyle degil. İstanbula göre yuz ölçüm fazla ama nufus az e dogal olarak. Ama yine de bu nufus bile fazla geliyor hani toplu ttasima araclari yok, sehir merkezi gb degil, sehirler arasi yoldan gidip geleceksin o biraz kasmıştı ama alistim bu düşünceye

Yok beyazsehirdeyiz biz.
himmetdedeye mi tasinacaksin anlamında söyledi o yorumu ben de otogar civarıdir muhtemelen dedim. ilçelere giden belediye otobüsu olmadığı için kulfet geliyor kayserideki insanlara 40 dk yol. yoksa diğer şehirlerde çok normal. boşver sen cevredekileri önemli olan esinle anlasman. Adana karayolundan basar gidip gelirsin

aynen hic umursamayacağım kendi aracımı da kullancam, memurlar iiçin servisler varmış onu da denerim, hangisi olursa artık.

Fake konu ya millet de oturup buna cevap yaziyor isi gücü yok zaman dolduruyor hayal dunyasinda yasiyor.Yok kadrosu hazirmis sen bi sinava gir gel demişler.Sanki ocakbaşına muhasebeci aliyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…