Uzaktan Evlilik

Fake konu ya millet de oturup buna cevap yaziyor isi gücü yok zaman dolduruyor hayal dunyasinda yasiyor.Yok kadrosu hazirmis sen bi sinava gir gel demişler.Sanki ocakbaşına muhasebeci aliyorlar
Fake kkonu mu :-) cok komiksin arkadasim ya. Burada arkadaslarima yazip yorum fikir almak suc oolmus herhalde diyelim ki atanamadim ya da aatandim yorum alip plan yyapamaz miyim? Yasak mi getirdiniz kk ya? O kadar akademide calisan insan yorum yapti abeslik gormedi de siz mi gördünüz? Siz bence bu dünyada yasamiyorsunuz ya da akademiden haberiniz yok :KK66: nneyse konumu sabote etmeyin lutfeb bildirmek istemiyorum.

Niye olayi zora sokuyorsun ki surekli nasil olacak ama of aslinda 40 dakka falan diye. Al tuplu makul bir araba 40 dakka once cik evden. Nedir yani? Sorun ne? Evlenenler 6 dakika icinde mi iste oluyor? Bir bucuk saat yol yapan istanbullular ayri yakalarda mi oturuyor?
Mutlu ol lutfen, hayalindeki is, hayalindeki es e daha ne?

Niye olayi zora sokuyorsun ki surekli nasil olacak ama of aslinda 40 dakka falan diye. Al tuplu makul bir araba 40 dakka once cik evden. Nedir yani? Sorun ne? Evlenenler 6 dakika icinde mi iste oluyor? Bir bucuk saat yol yapan istanbullular ayri yakalarda mi oturuyor?
Mutlu ol lutfen, hayalindeki is, hayalindeki es e daha ne?
Haklisin canim ya :KK43: sehir degistircemdiye gerilmistim ama yorumlardan dda anladim ki bu cok normal bir sey, bizim buralara da göre sehir degistirmek ve bu miktar fazla aslinda bir de servisler varmis götüren memurlari

Fake konu ya millet de oturup buna cevap yaziyor isi gücü yok zaman dolduruyor hayal dunyasinda yasiyor.Yok kadrosu hazirmis sen bi sinava gir gel demişler.Sanki ocakbaşına muhasebeci aliyorlar

:KK70: deme öyle konuyu dağıtma kızıyo sonra
Kadrosu hazır yds yi de fullemiştir dün

:KK70: deme öyle konuyu dağıtma kızıyo sonra
Kadrosu hazır yds yi de fullemiştir dün
Evet arkadaşı bildirdim, uyarı aldı , sıra sende sanırım. Kendi hayatinizla dalga geçin. Nefret ettiriyorsunuz nasil insanlarsaniz? Konu acmak yorum almak yasak mi? KKonu dışı konusacaksaniz kkonuşmayınkkardeşim ne bu karın agriniz? İnsan gb yorum almak merak etmek plan kurmak suc mu ya? Atanirsam neler olacagini düşünemez miyim? Yasak mi getirdiniz kk ye? Dalga gecme hakkini kim veriyor size ne bu karin agrisi? Ne kadar cirkinlesiyorsunuz ya? Size ne atarinirim ya da atanmam sizi ilgilendirmez. İstedigim gb de yorum alırım, sorarım kime ne? Tapuladiniz da yasak mi getirdiniz. Kedi ulasamadigi cigere mundar dermis her neyse. Kendinizle dalga gecin yeter artik abartmayin !e

Rica ediyorum konu dışı yazılmasın, fake vb iddialar yapılmasın, varsa böyle şüpheler kib yaparsınız incelenir.

X