Uzakta olduğunuz sevgiliniz doğum gününüzde hediye/çiçek göndermezse ne yapardınız?

Uzak mesafelerde insan bisey bekliyor ya. Düşünüldüğünü bilmek iyi geliyor.
Ama belki yüzyüze geldikten sonra planı vardır yine yapmazsa bence söyleyin. İlişkiniz yeni mi?

Daha sevgiliyken özel günleri önemsemiyor, sizi değerli hissettirecek şeyler yapmıyorsa evlenince hemen monotonlaşir bu adam. Romantizm falan beklenmez yani. Uzak mesafe ilişkisi zaten ayrı bi sıkıntı. Bence çok da içinize sinmiyorsa bitirin.

Ne zamandır ilişkiniz var

Bana göndermemişti ben açık açık söylemiştim ''insan bir çiçek bile gönderemez mi'' gibi şeyler söylemiştim ertesi günü yollamıştı ama ben dediğim için yollamış gibi olduğu için kabul etmemiştim sonradan düzeltmişti tabi bu tavırlarını

Belki yuz yuzeyken kutlamayı beklemiştir yorumlarını anlamsız buldum. Bir çiçek ya, çok basit. Atla deve değil. O gün için bir buket çiçek gönderince, bir ay sonra yapacağı yüz yüze kutlamaya bir zeval gelmez.

Küçük ama düşünülmesi gereken bir şey olduğunu ve kırılmakta haklı olduğunuzu düşünüyorum. Bu denge çiftlerin beklenti ve karakterleriyle alakalı tamamen, tavsiyelerden ziyade sizin içinizden ne geldiği önemli çünkü karşınızdaki erkeğin yapısı bugünün çok ötesine geçmeyecektir. Sizin söylemenizle, belki naz niyazinizla biraz daha nazik olacaktir ama bir anda sihirli değnek dokunmayacak. Tolere edip etmeyeceğinize sizin karar vermeniz lazım.

Açık konuşalım. Soğurum içim içimi yer adama gıcık kaparım batmaya başlar. Sonra da ayrılık kapanış. Gönlümü hoş tutmayacaksa niye var

Benim için bir gösterge özel günde incelik göstermesi. Sonuçta suan sevgililik dönemi, tatlı zamanlar. Bildiği halde göndermemesi benim de canımı sıkardı. Yuzyuze geldiğiniz bunu çok net söyleyin bence. Telefonda trip vs attığınızda anlayacağına çok emin değilim.

Ben de böyle düşünüyorum çok haklısınız

Ben de katıyorum. Benim için de kişinin kendine ait tek özel günü vardır o da doğum günü. O nu da umursamayacak erkek bir zahmet yer kaplamasın hayatımda.
Bu arada sağlıkla nice uzun senelere.

Yerden göğe kadar haklısınız. Eğer öğrenci çalışmayan vs olsa parası yoktur dersinizde . Bende çok üzülürdüm. Kendisinede söyleyip sitem ederdim. Bununla ilgili serzenişte bulunamayacak kadar mesafeli bir ilişkiniz mi var bence onu düşünün.

Bende bi ilişkimi sorgulardım böyle bir durumda. Ne adamlar var aynı şehirde olduğu halde sevdiği kadın şaşırsın, mutlu olsun, düşünüldüğünü anlasın diye aynı şehirde yaşamasına rağmen gündüz evine ya da işine çiçek yolluyor akşamına da başbaşa kutluyor.. Çok zor ve düşünülmeyecek şeyler değil. Erkekler istediği zaman, istedikleri kişiye her şeyi yapıyor. İşlerine gelmesi gerek sadece.

benim için özel günler önemlidir. ben değerliyim . o yüzden de beni düşünüp değer verecek insan isterdim. o yüzden önce sebebini sorardım zaten cevap belli de sonra ayrılırdım ciddi düşündüğüm biriyse vaktime değmez. bana değer verecek çok erkek var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…