Uzak mesafe ilişkisi ne hissediyorum ?

sorumvar18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2024
73
46
39
Merhaba biriyle tanışıp buluştum. Buluştuğumuzda fiziksel görüntüsünden vs elektrik aldım ama aklıma bu ilişkinin mesafe ilişkisi olmasi takıldı kaldı. Gerçekten çabalayan biri. Arama sormalarinda hiçbir problem yok. Ama yine de benim aklıma takılıyor. Ben bu isiniyorum bi soguyorum çocukla ilişkiye başlama kararına karsi mesafeden dolayi. Ona da haksızlık yapıyor gibi hissediyorum canım sıkılıyor. Bu hissi bencilce buluyorum kendime kızıyorum. Lütfen okuyun ve tavsiye verin bana 😢 benim yasadigim durum ne ? Gerçekten bi şey olsa içime sinip kafam karışmaz muydu acaba ? teşekkürler

Son düzenleme:
Merhaba yaklaşık 1 ay önce tamamen tesadüfi olarak sosyal medya üzerinden başka şehirde biriyle tanıştım. Birkaç hafta sonra buluştuk. Buluştuğumuzda fiziksel görüntüsünden vs elektrik aldım ama aklıma bu ilişkinin direkt uzaktan başlaması takıldı kaldı. Gerçekten çabalayan biri. İki haftada bir gelirim vs diyor. Arama sormalarinda hiçbir problem yok. Yoğun his beslediğini ifade etti. Ama yine de benim aklıma takılıyor. Maddi olarak zorlayabilecek bu onu anladığım kadarıyla söylemese de. Sonradan ortak arkadaşlarımız çıktı. Ben bu isiniyorum bi soguyorum çocukla ilişkiye başlama kararına karsi mesafeden dolayi. Karşımda olsa yakında olsa daha net olurdum ama Olamiyorum. Ona da haksızlık yapıyor gibi hissediyorum canım sıkılıyor. İçime ara sıra bunu mu böyle bi ilişki yaşamayı mı bekledin hissi düşüyor. Bu hissi bencilce buluyorum kendime kızıyorum. Lütfen okuyun ve tavsiye verin bana 😢 benim yasadigim durum ne ? teşekkürler

Uzakta olan ilişkiler bana pek olası gelmiyor.Zor biraz sürmesi.

Uzakta olan ilişkiler bana pek olası gelmiyor.Zor biraz sürmesi.
bana da öyle gelirdi çocuk gerçekten çabalı beyefendi biri olunca ve fiziksel olarak kriterlerime de tutunca ve tabii yanındayken hoşlandigim için kafam karışti. Gerçekten bi şey olsa içime sinip kafam karışmaz miydi acaba

bana da öyle gelirdi çocuk gerçekten çabalı beyefendi biri olunca ve fiziksel olarak kriterlerime de tutunca ve tabii yanındayken hoşlandigim için kafam karışti. Gerçekten bi şey olsa içime sinip kafam karışmaz miydi acaba

Bir süre sonra hep ben geliyorum bu seferde sen gel diyecek ilişkinin ilerleyen zamanında.Bunuda aklınızda bulundurun ilişkiye devam edecekseniz.

Bir süre sonra hep ben geliyorum bu seferde sen gel diyecek ilişkinin ilerleyen zamanında.Bunuda aklınızda bulundurun ilişkiye devam edecekseniz.
Bunu hiç düşünmedim talep etmez gibi geldi. Ama olabilir haklısınız

Merhaba yaklaşık 1 ay önce tamamen tesadüfi olarak sosyal medya üzerinden başka şehirde biriyle tanıştım. Birkaç hafta sonra buluştuk. Buluştuğumuzda fiziksel görüntüsünden vs elektrik aldım ama aklıma bu ilişkinin direkt uzaktan başlaması takıldı kaldı. Gerçekten çabalayan biri. İki haftada bir gelirim vs diyor. Arama sormalarinda hiçbir problem yok. Yoğun his beslediğini ifade etti. Ama yine de benim aklıma takılıyor. Maddi olarak zorlayabilecek bu onu anladığım kadarıyla söylemese de. Sonradan ortak arkadaşlarımız çıktı. Ben bu isiniyorum bi soguyorum çocukla ilişkiye başlama kararına karsi mesafeden dolayi. Karşımda olsa yakında olsa daha net olurdum ama Olamiyorum. Ona da haksızlık yapıyor gibi hissediyorum canım sıkılıyor. İçime ara sıra bunu mu böyle bi ilişki yaşamayı mı bekledin hissi düşüyor. Bu hissi bencilce buluyorum kendime kızıyorum. Lütfen okuyun ve tavsiye verin bana 😢 benim yasadigim durum ne ? Gerçekten bi şey olsa içime sinip kafam karışmaz muydu acaba ? teşekkürler
Aklında bu kadar çok soru işareti varsa bu ilişkiye kesinlikle başlama. Çünkü en başta içine sinmeyen bir şeyin sonra umduğundan daha iyi olması çok çok zor.

Ben de uzak ilişkiye çok soğuk yaklaşırım ama baktığında kişiler önemli. Aradaki bağ sevgiden eminsen normal bir ilişkiye göre yine zor ilerliyor ama ilerliyor

Ben de uzak ilişkiye çok soğuk yaklaşırım ama baktığında kişiler önemli. Aradaki bağ sevgiden eminsen normal bir ilişkiye göre yine zor ilerliyor ama ilerliyor

Kendimden emin değilim galiba hoşlandım evet ama daha fazlası icin emin değilim

Uzak mesafe ilişkisine karşıyım ben, tanıyamam doğru düzgün gibi geliyor. Her gün görüşmesem bile ha diyince ulaşabileceğim bir mesafede olması iyi hissettirirdi ayrıca, uzaklık bi melankoli katıyor. Zor, çaba ister
Evet gerçekten o melankoli içindeyim şu an hatta keşke bu kadar tatlı yaklaşan biri çıkmasaydu da direkt hayır deseydim diyorum ama gerçekten çabalı biri kafam karışıyor bu durumda

Merhaba yaklaşık 1 ay önce tamamen tesadüfi olarak sosyal medya üzerinden başka şehirde biriyle tanıştım. Birkaç hafta sonra buluştuk. Buluştuğumuzda fiziksel görüntüsünden vs elektrik aldım ama aklıma bu ilişkinin direkt uzaktan başlaması takıldı kaldı. Gerçekten çabalayan biri. İki haftada bir gelirim vs diyor. Arama sormalarinda hiçbir problem yok. Yoğun his beslediğini ifade etti. Ama yine de benim aklıma takılıyor. Maddi olarak zorlayabilecek bu onu anladığım kadarıyla söylemese de. Sonradan ortak arkadaşlarımız çıktı. Ben bu isiniyorum bi soguyorum çocukla ilişkiye başlama kararına karsi mesafeden dolayi. Karşımda olsa yakında olsa daha net olurdum ama Olamiyorum. Ona da haksızlık yapıyor gibi hissediyorum canım sıkılıyor. İçime ara sıra bunu mu böyle bi ilişki yaşamayı mı bekledin hissi düşüyor. Bu hissi bencilce buluyorum kendime kızıyorum. Lütfen okuyun ve tavsiye verin bana 😢 benim yasadigim durum ne ? Gerçekten bi şey olsa içime sinip kafam karışmaz muydu acaba ? teşekkürler
Benım ılıskıde uzaktan. 2.5 yıldır boyle :KK70: Yanı elde edınce sımarıyolar, sende gel dıyolar. Sonra kavga uzuyo. Yanyana olsan cozeceksın mesela. İçinde insanın aldatırmı kuşkusu oluyo . Bir ton şey ya. Zor

Niye etmesin? Tek taraflı mı gelip duracak görüşmek için. Bir de uzaktan bir ilişkide “yoğun his” kavramı bana boş geldi. Uzaktan kimse kimseyi de tanıyamaz.
Bunu da düşündüm çok acaba olgun biri değil çocuksu heyecanlarda mı diye ama öyle birine de benzemiyor gibi boylu poslu özgüveni olan bi çocuk da… önceki ilişkisi de sosyal medya üzerinden uzak mesafeymis gerçi. Samimi biri olduğundan anlattı. Bu kırmızı bayrak mı acaba ?

Evet gerçekten o melankoli içindeyim şu an hatta keşke bu kadar tatlı yaklaşan biri çıkmasaydu da direkt hayır deseydim diyorum ama gerçekten çabalı biri kafam karışıyor bu durumda
Her defasında çabalıyor demişsin daha yeni Ferhat olup daglarida deler 😃 bir nevi cicim ayları mislai şu ana odaklanip karar vermeyin herşeyden önce uzaklık var ve her konuyu goz önüne getirin

X