Uyuşturucu belirtileri

bilseniz ne değişecek ki. yapmaz desek demek ki libidosunu belki başka kadına bağlayacağız, yapar desek adam uyuşturucu kullanıyor demek. yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal.

Arkadaşlar ame adında uyuşturucu azgınlık yaparmı belirtileri nedir ve gece uyku esnasında saçma sapman dönme hareketleri nedendir
Azgınlık yaptığına dair bir ibare yok. Uyuşturucu değil uyarıcı madde olduğu için dönüyodur içen kimse.

Ben bir belgesel izlemiştim herşeyi yapar intihar bile ettirir en iyisi bırakıp tedavi
Olun

Siz kullanıyorsanız hemen gidin tedavi olun biran evvel kurtulmaya bakın.Yanindaki adam kullanıyorsa adamı bırakın hiç düzelir diye uğraşmayın.

Hayır ben değilim eşimden şüphe duyuyorum
konu sahibi, bir mesajda anneyim yazmışsınız. bir başka mesajda “beni neyin beklediğini bilmek istiyorum” deyip eşi bağımlı olan bir üyeye sormuşsunuz.

eşiniz çektikçe öpüp koklarken size de mi sirayet ediyor, bilişsel yetilerinizi kayıp mı ediyorsunuz anlamıyorum. aklınız, merhametiniz, vicdanınız varsa o adamla çocuğunuzu aynı ortama koymazsınız. ne sanıyorsunuz, sizin kocanız keş değil de jesse pinkman mı? daha yolun başındaymışsınız; çocuk fazlasına şahit olmadan, fazla yıpranmadan bırakın bu adamı

Sen ciddi tehlike içerisindesin. Farkında mısın?

Arkadaşlar uyuşturucu azgınlık yaparmı belirtileri nedir ve gece uyku esnasında saçma sapan dönüp duruyor benide uyutmuyor nedendir
Kullanılan maddeye göre değişir ama haplar felan ereksiyon kaybına sebep oluyor. Ötmüyor kuş anlayacağınız

Bu arada sizi uykunuzda boğarım felan demiş galiba eşiniz 2 sene önce bağcılardaydı sanırkm bir adam annesinin boğazını kesip balkondan aşağı atmıştı. Met bağımlısıymış. Ayılınca ne yaptığını hatırlamıyordu. Madde etkisinde annesine bunu yapan size neler yapar düşünün isterseniz

Sevgili konu sahibi 25 yaşındasın orda yazdığına göre, daha yolun en başındasın, yorumları okuduğuma göre eşin madde faln kullnıyormuş, lütfen uzaklaş ve o adamın yanında bir çocuğun büyümesine asla izin verme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…