Uyuşturucu belirtileri

Adam bulunca hap kullanıyorum diyen üye değil misiniz. Daha ne desin üzerinde afişle mi gezsin
Şüpheleniyormuş(!) eşinden. Ciddi yazmış bunu. Adam ağzıyla söylüyor kadın inanmama gayreti içinde. Bazı kadınların bu Kemalim yapmaz tavrını anlayamıyorum, çocuğa dahi zarar verme ihtimali var diyoruz hala şöyle böyle yazıyor

Şüpheleniyormuş(!) eşinden. Ciddi yazmış bunu. Adam ağzıyla söylüyor kadın inanmama gayreti içinde. Bazı kadınların bu Kemalim yapmaz tavrını anlayamıyorum, çocuğa dahi zarar verme ihtimali var diyoruz hala şöyle böyle yazıyor
Allah akıl fikir versin. Çocuğa zarar gelmez inşallah. Yakın akrabalar fark eder de uzaklaştırırlar adamı...
Tövbe tövbee.
Sanki burada hepimiz bağımlıyızda bize soruyorsunuz yahu, nerden bilelim.
Ayık kalmaya çalışanlar kulübü sandı herhalde...

Allah akıl fikir versin. Çocuğa zarar gelmez inşallah. Yakın akrabalar fark eder de uzaklaştırırlar adamı...

Ayık kalmaya çalışanlar kulübü sandı herhalde...
Vallahi kendisinin de kafası güzel galiba. Sürekli uyuşturucu ile ilgili konu açıyor, bana normal gelmiyor. Çocuğu olan aklı başında bir insan bağımlı biri ile aynı ortamda bulundurmaz çocuğunu değil mi?

Siz şaka mı yapıyorsunuz hanımefendi? Önceki konunuzda bin defa yazıldı, artı adam kendisi söylüyor zaten kullandığını. Hala şüphe duyuyorum diyorsunuz. Akli melekeleriniz yerinde değil sizin
Neden beni anlamıyorsunuz ya kırıcı konuşmalarınız neden dün tartıştım eşimle ne kullanıyorsun oğlumu senin yanında büyütmeyeceğim dedim o kullandığı şeyi çıkardı al iç bişey yok tütün bu dedi polislere kadar götürebilirsin dedi ondan sonra ne yapmak istiyorsan yap dedi içtim o tütün gibi şeyi hiç bişey olmadı sigara gibiydi bende anlamıyorum o yüzden soruyorum size kafamda elli tane soru var bir kullanıyor gibi bir kullanmıyor gibi haraketlerinde farklı gördükçe size soruyorum ben bilmiyorum çünkü

Siz şaka mı yapıyorsunuz hanımefendi? Önceki konunuzda bin defa yazıldı, artı adam kendisi söylüyor zaten kullandığını. Hala şüphe duyuyorum diyorsunuz. Akli melekeleriniz yerinde değil sizin
Bence bu da kullanıyor, bu şuursuzluğun başka bir açıklaması olamaz. Aslında olur da yazarsam ban yerim :KK70:

Bence bu da kullanıyor, bu şuursuzluğun başka bir açıklaması olamaz. Aslında olur da yazarsam ban yerim :KK70:
Anlatamıyormyum size neyi itiraf etti yılda 2-3kez içiyorum diyor lyrica yı öyle ağrımı dindirsin diye diyor o fotoğraftakinide inat etti zorla içirtti bişey olmadığını kanıtlamak için içtim ama bişey olmadı içimde yinede şüphe kaldığı için soruyorum size ne var bunda

Hala şüphe diyosunuz. Rabbim çocuğunuzu kötülüklerden ve öncelikle sizden korusun. Adam açıkça kullanıyorum diyor hala şüphe dkgkfkgkfkfk sizde de var bi madde ama çözemedik, çözülür

Anlatamıyormyum size neyi itiraf etti yılda 2-3kez içiyorum diyor lyrica yı öyle ağrımı dindirsin diye diyor o fotoğraftakinide inat etti zorla içirtti bişey olmadığını kanıtlamak için içtim ama bişey olmadı içimde yinede şüphe kaldığı için soruyorum size ne var bunda
Kesin öyledir yılda 2-3 kez evet :) Sen de içmişsin işte tam tencere kapaksınız.

Ne ağrısıymış bu? Raporunu gördün mü?

Kullanmadığına bu kadar eminseniz neden soruyorsunuz?
Uyuşturucu böyle etkiler yapmaz bu arada, uyarıcı maddeler yapar.

Lyricada konunun başında sorduğunuz madde bulunmuyor.

Arkadaşlar uyuşturucu azgınlık yaparmı belirtileri nedir ve gece uyku esnasında saçma sapan dönüp duruyor benide uyutmuyor nedendir
Siz kullanıyorsanız veya yanınızdaki partner kullanıyorsa tedavi olun.

Kronik bi ağrısı varsa doktor reçetesi vardır. Doktor reçetesi yoksa neyin ağrısını dindirmesi? Nereden temin ediyor bunu niye sorgulamıyorsunuz hiç?

Kronik bi ağrısı varsa doktor reçetesi vardır. Doktor reçetesi yoksa neyin ağrısını dindirmesi? Nereden temin ediyor bunu niye sorgulamıyorsunuz hiç?
Yahu ölmek üzere olan terminal dönem kanser hastası yakınımın sinirsel ağrıları için algolojiden kırmızı reçeteli aldık biz bu ilacı. Şaka gibi yani, ciddi sinirsel ağrılara yazılıyor artık bi tek. Bağımlılık durumundan ötürü. Adama bak çerez gibi anlatıyor

Yahu ölmek üzere olan terminal dönem kanser hastası yakınımın sinirsel ağrıları için algolojiden kırmızı reçeteli aldık biz bu ilacı. Şaka gibi yani, ciddi sinirsel ağrılara yazılıyor artık bi tek. Bağımlılık durumundan ötürü. Adama bak çerez gibi anlatıyor
Takmış bi tütün mü esrar mı diye. Lyrica için 2-3 kere kullanıyormuş 1 yılda... 8 kere dedim ki çünkü bakkalda satılmıyor 2-3 kere düşüyordur ortamına anca. Onu hep görmezden geliyor. Kendi üzülecek çocuğunun yaşayacaklarına valla kendi bilir

Takmış bi tütün mü esrar mı diye. Lyrica için 2-3 kere kullanıyormuş 1 yılda... 8 kere dedim ki çünkü bakkalda satılmıyor 2-3 kere düşüyordur ortamına anca. Onu hep görmezden geliyor. Kendi üzülecek çocuğunun yaşayacaklarına valla kendi bilir
Haklıymışsınız dün rüya gördüm o kadar korkunçtu ki haraketleri sol eliyle ağlayarak saçımı okşuyordu sağ eliyle beni boğuyordu uyuşturucu bulamadı diye nasıl korktum daha kendime gelemedim rüyanı anlat dedi anlattım yok daha öyle ölmene 20yıl var diye dalga geçiyor ne demem istiyorsun diyorum öyle demek istemedim severek boğarsa insan 20yılda ölür diyor artık bişeyler yapma zamanı geldi rüyamda o sayfadaki kızları dinlemedin bak onlar uyardı hep seni diyordum bir elinden kurtulsam direk kaçacam gelmeyeceğim bir daha diye düşünürken ölüyordum kurtulamamıştım hala etksinden çıkamadım meğer ben basite alıyormuşum

Son düzenleme:
X