uykuya dalmadan ne düşünürsünüz?

Bebegimi düsünüyorum...
Daha neler alinacak, yapilacak diye düsünüyorum.
Bebegimi kolarimda hayal ediyorum

biliyomusun bende çoğu zaman sıkıntılarımdan
kurtulmak için duayla uykuya dalarım.hatta bi keresinde
rüyamda karanlık bir odada oturduğumu ve bir elin arkadan omzuma
dokunduğunu;arkamı döndüğümde bana 'hiçbirşey için üzülme ,düzelecek'
dediğini gördüm.sabah uyandığımdaki huzuru anlatmam mümkün değil.
ve o gün herşey istediğim gibiydi....a.s.

hergece muhakkak dua ederek uyumak lazım insana muhteşem bir huzur veriyor...
uykuya nasıl dalıp gittiğini anlamıyorsun bile.... gusul abdesti almam gerekiyorsa eğer mutlaka alırım..
abdestsiz olursam eğer hem duamı okuyamam hemde kabuslar görüyorum....

demek herkesde bu böyleymis, yani bende dua ederken hep uykuya dalarim.
ama uyumadan önce hep o gün veya ertesi gün icinde olmus ve olacak seylerin
stresini veya sevincini yasarim. daha cok okul'u düsünüyorum galiba..

Evet duaların üzerimizde büyük etkisi var bende dua ederek uyurum benimde genelde yarım kalmış uykuya dalmış oluyorum.Allah kimseye uykusuzluk vermesin çok zor insan delirecek gibi oluyor,bugün sabaha karşı gün aydınlandı ben öyle uyuyabildim.düşünceler öyle derinleşiyorki bazen beyninizi kemiriyor adeta.Güzel şeyler düşünerek uyumak en iyisi.

bende tam bir yıldır hemen uyuyamıyanlardanım
tabi sorunlarla alakalıı
takıyorum kafaya birşeyii
önceleri kafayı yastığa koyunc ahemen uyuyordum ama
şimdi nerde....

Ya arkadaşım, aynı bizi anlattın... Biz de tek farklı olan, biz dudaktan öpücük alırız... Çok şaşırdım okuduğumuz dualar bile aynı onun dışında...

şu an hamile olduğum için bebeğimi , doğumumu, nasıl olucak v.s düşünüyorum sonra kabuslar görüyorum

valla ben 3 ay sonra olacak düğünümü düşünüyorum nasıl olacak nasıl geçecek çok heyecanlıyım bunları düşündükçe de uykum gelmio tabiii

valla o kadar çok şeyi düşünüyorum ki.Borçlarrr,kpss, ya sınavı kazanamazsam,bi bebeğim olsa ne güzel olurdu,acaba ne zaman olucak...Sonra da uykum kaçıyo düşün düşün bitmiyoooo offff

O kadar çok şey gelirki aklıma bu yüzden kolay uykuya dalamayan biriyim ben.
Gün içinde hep bir tarafa attığım konularla yüzleşir, onları inceler kendi iç hesaplaşmamı
yaparım. Daha sonra ertesi gün neler yapacağımı planlar, akşam yemeğini bile düşünürüm.
Böyle oluncada kolay uyuyamam zaten.

ah hangi birini sayım kpss sınawı war mahkemem war bundan sonra beni neler beklkio acaba o şu anda ne yapıo birsürü şey sonrada uyuyamıorm sabaha karşı dalıorm bu seferde öğleye kadar uyuyorm tabiri caiz karpuz gibi sonrada bi hoş oluom uykulu oykulu gezen tiplerden biran önceuyku problemimi çözmem lazım ama nasıl

Bebeğim için dua ederi, başıma gelecek muhtemel kötü şeyleri kafamda kurup kurup, sonra bunların olmaması için dua edrim.Birde her gece alışkanlık edindim o gün üçerisinde yaşadığım 10 adet olaya şükredeceğim diye, onları sayarım bol bol.Ama basit şeyler, örneğin "Allahım şükürler olsun ki bugünde sıcak evim, ya da yatağımda yatabiliyorum, ağrım yok çok şükür gibi.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…