uykuya dalmadan ne düşünürsünüz?

Son birkaç aydır yatağa kendimi zor atıyorum.:çok üzgünüm:
Başımın yastığa deymesiyle uykuya geçiyorum valla.

ya ben gece hiç uyuyamıyorum yastıga basımı koydugum an ölüm korkusu sarıyo benı o yuzden gece olmasını hiç ıstemıyom

ah be tatlım ne gelmiyorki aklıma,,,,ertesi günün yemeği,kızımın dersleri,borçlar,sevdiklerimin sorunları,sabah kızıma kahvaltıya ne hazırlasam diye düşünmeler,işte olan olumsuzluklar ah ahhh valla herşey kafamı yastığa koyunca aklıma geliyor dolyısıyla uyuyamıyorum bende yatak odasındaki tv yi açıyorum onu seyrede seyrede uyuyorum..

Ohoooo bir sürü senaryo, bir sürü hayal..
Bazen gün içinde beni sinirlendiren bir olayı düşünüp karakterleri (ben ve karşımdaki) konuşturuyorum beynimin içinde.
Bazen işle ilgili şunu söyle yapayım, bunu böyle yapayım planları kuruyorum..
Bazen şu an çamaşır ve ütü odası olarak kullandığım odamı bebek odası yapıyorum, yatağını odanın ortasına mı koysam, kenara mı yaslasam diye düşünüyorum..
Beşiğin üstüne asacağım müzikli oyuncak nasıl birşey olsun diye düşünüyorum...
Düşünce bitmiyor yani anlayacağın bitanem...

öğrencilik yıllarımda uyku sorunum vardı. bitürlü uyuyamazdım. yatağa girdikten en az 2 saat sonra uyurdum. iş hayatına bir atıldım, pir atıldım. yorgunluktan 10-15 dakika geçmeden uyuyorum. hatta oh beee sesizlik diyorum.
tabiiii okulda bir sorun yaşamadıysam eşimle tartışmadıysam, kafama bir sorun takmadıysam...

uykuya dalana kadar aşkımı düşünürüm genelde
zaten sesini duymadan uyuyamam o nedenle alolaşırız her gece uyumadan önce:asigim:konuştuktan sonrada ikimizle ilgili güsel hayaller kurarım.

Annemi düşünürüm rüyama girmesi için her gece dua ederim
Sonra bir korku başlar yüreğimde
Hayırlısını ver yarabbim diyip yatarım...

Son düzenleme:
Ailemin sorunlarini, borclari, olumsuzluklari yarin erken kalkmam lazim kizimi krese götürmem lazim ufaklikta erken kalkar yine, hadi yat artik gülsüm hadi yat diye düsüne düsüne yatarim.

gun icinde beni sinir eden olaylari
bigun bebegim olursa neler yapacagimi
su siralar camasir makinem bozuk hep camasirlari dusunuyorum
yaz tatilimi
ayrica yatakta uyku oncesi dusunmeyi cok seviyorum
ama iste o kadar yoruluyrmki bazen yatmamla saatin calmasi bir oluyo
dusunmeye firsat kalmiyo....

genelde gündüz yaşanan kötü olayları düşünürüm
bir de birini kırmışsam nasıl telafi ederim diye düşünürüm

ben bugünlerde hep ağlıyorum yatınca evlencem ailemden ayrılcam yeni hayatıma alışabilcemmi ya mutlu olamazsam ya sevdiğim kişi evlendikten sonra değişirse off off ağlamadan ve düşünmeden uyuyamıyorumsenağlama

yatağa girince eşimle biraz sohbet ederiz sonra eşimi boynundan öpreim oda yanağımdan sırtımı dönerim eşime sarılır bana
bazende tam tersi olur ben ona sarılırım başka türlü uyuyamıyoruz ya yalnız yatacazğı yada bu şekilde..
sonra dua etmeye başlarım (ayatel kürsü , Fatiha,İhlas, Kafirun,Nas, Felak, Allahümme Salli,Barik.....)
Bunları okurken uykuya dalarım genellikle dualarım yarım kalır hiç bitiremem....
Tavsiye ederim ama çok rahat bir uykuya dalıyor insan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…