Uykuya dalamayan bebekler

Kızlar 9.5 aylik bebeğim var Allah affetsin ama son 3 ayda kaç defa intihar etmeyi düşündüm anlatamam size. Gece uykularımız mahvoldu gitmediğim doktor kalmadı dis döneminde değiliz henüz hiç dişimiz çıkmadı uyurken bile kıpır kıpır yatakta 4 dönüyor sabah kadar kaç kez kucağıma alıp salladığımi sayamıyorum şimdi gündüz uykularıda bozulmaya başladı varmi bu durumu yaşayan yada bir çözüm öneriniz uykusuzluktan yorgunluktan bıktım artık bitik haldeyim
Merhaba benimde bebeğim şuan 9 aylık ve aynı yazdığınız durumdayız bebeğiniz uyku sorunu çözüldü mü naptınız bende uykusuzluktan perişan haldeyim

Merhaba benimde bebeğim şuan 9 aylık ve aynı yazdığınız durumdayız bebeğiniz uyku sorunu çözüldü mü naptınız bende uykusuzluktan perişan haldeyim
Emerek mi uyuyor destekli emerek yada sallanarak uyuyorsa ondan surekli uyanıp aynı şekil uykuya dönmek istiyorlar. Oğlum emerek uyurdu Allah m son zamanlarda geceleri ağlardım 10 dk bir kalkardı bu böyle memeyi kesene kadar devam etti memeyi kestik 3. Gün çok şükür hersey düzeldi

Emerek mi uyuyor destekli emerek yada sallanarak uyuyorsa ondan surekli uyanıp aynı şekil uykuya dönmek istiyorlar. Oğlum emerek uyurdu Allah m son zamanlarda geceleri ağlardım 10 dk bir kalkardı bu böyle memeyi kesene kadar devam etti memeyi kestik 3. Gün çok şükür hersey düzeldi
Ne kadar güzel sizinki düzelmiş ama maalesef ki her bebek aynı değil benim oğlum memeyi kestikten sonra bile gecede 3-4 kere kalkıyordu baya sürdü 2 sene kadar daha yani . 22 aylık bıraktırdım memeyi .

Memeyi ne zaman kestiniz acaba hangi ayda

X