Uygulayıp Fayda Gördüğümüz Paket Dualar, İstihareler

Slm evlenmek için ne okunur forumda bulamadım da okuyup evlenen yada kısmeti çıkan varsa yazabilir mi
Cuma vakti bütün kapıları tek tek açıp dua ediliyordu bildiğim ama Yasindi diye hatırlıyorum eğer yanlış hatırlamıyorsam onu araştırabilirsin

Salavatı tefriciyeyi 4444 adet okuyunca çok şükür istediğim neticeyi aldım, istedigimiz birebir olmasa da en hayırlısı oluyor bence
ben okurken tek bir niyet yapmadım hayırlı ömür hayırlı evlilik nasip et allahım dedim başladım okudum 4444 adet ama yanlışmı yaptım acaba ?

Yâ Fettah okuyabilirsin :)
feth açmak manasina geliyor
aslinda internette cok guzel aciklamasi da var bakabilirsin bir cok sey icin okunabiliyormus
hayirli olsun simdiden inşallah :)

Kızlar merhaba annem ile eşimin arası çok kötü ve konuşmuyorlar. Aralarındaki küslüğün bitmesi, kalplerinin birbirine ısınması için bildiğiniz bir Esma ya da dua var mıdır? Yardımcı olursanız çooook sevinirim. Allah dualarımızı kabul etsin inşallah.

Kızlar merhaba annem ile eşimin arası çok kötü ve konuşmuyorlar. Aralarındaki küslüğün bitmesi, kalplerinin birbirine ısınması için bildiğiniz bir Esma ya da dua var mıdır? Yardımcı olursanız çooook sevinirim. Allah dualarımızı kabul etsin inşallah.

Yâ Camî Yâ Vedûd
ayri olanlari birlestirmek, muhabbet icin okunuyormus :)
rabbim insallah aralarini duzeltir

selam herkese:KK3::KK3:
duaların karşılıksız kalmadıgını hepımız bılıyoruz o yüzden sonuç aldıgımız duaları yazalım aynı dertten muzdarıp olan arkadaslarda görüp faydalansınlar istedim:KK68:
NOT:ppaket duadan kastım şudur örneğin cocugum olmuyordu 16641 ya latif okudum cocugum oldu ya da hayırlı eş için 4444 salavatı tefrıcıye okudum faydasını gordum gibi dualardan bahsediyorum.
NOT2:LÜTFEN EDİLEN HER DUADAN ZATEN FAYDA GÖRÜLÜR BAŞLIK SACMA OLMUŞ GİBİ YORUMLAR YAPMAYIN.
51 kere “salat-ı mecule'”tam bir mucize

Çözülmez düğümleri çözen salavat diye anılıyor bu salavat.Her türlü olmazı oldurur denilmektedir.Deneyin arkadaşlar ne kaybedersiniz olmasa bile peygamberimize salavat getirmiş olursunuz.

Gece yarısı yada sabah namazından hemen sonra 51 defa okuyun.her dilek için okunabilir.

Abdestli okumanız seccade başında okumanız daha makbuldür.Abdestsiz de tabi olabilir ama duanın usulüne uygun okunmasına kabulüne etkilidir.

• Maddi manevi sıkıntılar
  • Evlilik isteği
  • Rızık için
  • Huzur ve mutluluk için
  • Hastalık için
  • Her hangi bir istek için
Okunuşu: “Allahümme salli ala seyyidina muhammedin selaten tehullü biha uktedi ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”
Anlamı:”Allah’ım! Efendimiz, Önderimiz Muhammed (S.A.V)’e salat ve selam eyle ki, Sen müşkillerimi bu salat yüzünden çözer, sıkıntılarımı bu yüzden açar, düştüğüm bataklıktan beni bu sebeple kurtarır, yanılıp sürçtüğümde beni bu yüzden bağışlar ve ihtiyaçlarımı bu salat sebebiyle giderirsin.”
nette gezerken gördüm paylaşmak istedim

selam herkese:KK3::KK3:
duaların karşılıksız kalmadıgını hepımız bılıyoruz o yüzden sonuç aldıgımız duaları yazalım aynı dertten muzdarıp olan arkadaslarda görüp faydalansınlar istedim:KK68:
NOT:ppaket duadan kastım şudur örneğin cocugum olmuyordu 16641 ya latif okudum cocugum oldu ya da hayırlı eş için 4444 salavatı tefrıcıye okudum faydasını gordum gibi dualardan bahsediyorum.
NOT2:LÜTFEN EDİLEN HER DUADAN ZATEN FAYDA GÖRÜLÜR BAŞLIK SACMA OLMUŞ GİBİ YORUMLAR YAPMAYIN.
maddi olarak zor dönemler geçiriyoruz evimizin bereketi yok yada bana öyle geliyor namaza başlamak istiyorum 2 yasında çok huysuz ve uyku problemi olan bi yavrum var dua önerilerinizi ve dualarınızı bekliyorum

Ne zaman Yasin i şerif okusam Ruhum huzur buluyor.

maddi olarak zor dönemler geçiriyoruz evimizin bereketi yok yada bana öyle geliyor namaza başlamak istiyorum 2 yasında çok huysuz ve uyku problemi olan bi yavrum var dua önerilerinizi ve dualarınızı bekliyorum
vakıa okuyun bol bol bir de bakara çok etkili ama youtubedan iki saate okumanız mümkün...Bütün tehlikelerden gördüğümüz görmediğimizkoruyor

X