Uygulayıp Fayda Gördüğümüz Paket Dualar, İstihareler

selam herkese:KK3::KK3:
duaların karşılıksız kalmadıgını hepımız bılıyoruz o yüzden sonuç aldıgımız duaları yazalım aynı dertten muzdarıp olan arkadaslarda görüp faydalansınlar istedim:KK68:
NOT:ppaket duadan kastım şudur örneğin cocugum olmuyordu 16641 ya latif okudum cocugum oldu ya da hayırlı eş için 4444 salavatı tefrıcıye okudum faydasını gordum gibi dualardan bahsediyorum.
NOT2:LÜTFEN EDİLEN HER DUADAN ZATEN FAYDA GÖRÜLÜR BAŞLIK SACMA OLMUŞ GİBİ YORUMLAR YAPMAYIN.
Burada bir başlık var üsttekine fatiha oku diye
o başlıkta mı artık mübarek biri var bilmiyorum:)) ama o başlıktan ettirdiğim dualar hayırla sonuçlandı genelde
sen de gel arada oraya derim:)

bu ebced değeri nedir ne işe yarıyor. neden ismin ebced değeri kadar o zikir çekiliyor. bilen arkadaşlar yardım edebilir mi ?

icinden cikilamayan skntilar icin ozellikle; Hz. Yunus(as)'un duasini oneririm.. adet doneminde okunmaz yalniz; ayettir.. Arapca okunusuna gore okumak daha iyidir.. sayisi ihtiyaca gore degisiyor sanirim, internetten bakilabilir.. cok cok tesirli dua.. Rabbim hepimizi feraha erdirsin :KK5:

bu ebced değeri nedir ne işe yarıyor. neden ismin ebced değeri kadar o zikir çekiliyor. bilen arkadaşlar yardım edebilir mi ?
benim bildigim, buyuk zatlar alimler bazi dualari zikirleri belirtilen sayida cekince netice almislar, bu yuzden sayilari var..

Sınavlarda başarı için bir pirinc tanesine 189 ya mukaddim oku üfle..sınavda pirinci yut

Zayıflamak için hergün 520 ya Samed

Evlenmek istediğin kişi için hergün 3025 ya mucib

Dileklerin kabulu için hergün 100 ya kadir

Zengin olmak için hergün 120 ya melik

Gönül ferahlığı iç sıkıntısı için hergün 137 ya vasi

Hayatta başarı için hergün 68 ya muhyi

Huysuz insanlar hergün 100 ya muksit okursa yumuşar

Konuyu takipteyim artık:)
Bunları da deneyeceğim:KK49:

Üniversiteye hazırlandığım zamanlardı bundan 4,5 yıl öncesi 313 ayetel kürsiyi bir ay boyunca okudum hasta olduğum zamanlarda adetli günlerimde yani başka kişiler okudu bir ay okunmak zorunda çünkü. Bir kereye mahsus ayetel kürsiyi okumadan öncede iki rekatlık namaz kılıyorsun Allah rızası için.
Ben üniversite için okudum çok güzel bir şekilde çok şükür ki karşılığını almıştım bu duayı etrafıman başka sebeplerle de okuyup karşılığnı bulan olmuştur. İstediğiniz dilek,hacet için okuyabilirsiniz.

Güzel paylaşımlar olmuş bende kendi yaptıklarımdan paylaşmak istedim.
Manevi sıkıntı depresyon için Duha suresi günde 7 kez anlamını bilipte okumanızı öneririm.

İş arayan, hallolmasını istediğiniz derdiniz, herhangi bir isteğiniz için Fetih suresi. Çok güzel bir sure surelerin hepsi güzel ama Fetih suresini okumaya başladığımdan beri 3 yerden işle ilgili gelişmeler oldu ve sıkıntınız ne ise geçiyor

Allah ın isimlerinden "ya Cebbar" 42436 adet. Birisize haksızlık yaptı Allah o kişiden sizi koruması için okuyabilirsiniz.
Şimdi aklıma bunlar geldi. Birde gezegen saatlerinde okumaya özen gösteriyorum bu uygulamayı yeni yapıyorum emin değilim ama sanki saatlere uyunca daha etkili.

Salavatı tefriciyeyi 4444 adet okuyunca çok şükür istediğim neticeyi aldım, istedigimiz birebir olmasa da en hayırlısı oluyor bence

Slm evlenmek için ne okunur forumda bulamadım da okuyup evlenen yada kısmeti çıkan varsa yazabilir mi

X