Uygulayıp Fayda Gördüğümüz Paket Dualar, İstihareler

canım bu esmayı ne için okuyorsun?

fatiha suresini bol bol okuyunca içine huzurmu geliyo? eğer sana zahmet olmazsa okumanın nedenini sorabilirmiyim?
fatiha suresini sıkıntıları gideren bir dua olduğu için okuyorum....geçen yıl arkadaşlarla birlikte benim için 1001 Fatiha ve 16.491 Ya Fettah esması okumuştuk... Rabbime şükürler olsun geçmem gereken sınavı verdim ve kız kardeşim hamile kaldı...

tamam canım teşekkürler.
bol bol okuyunca içine huzurda veriyormu?
ay çok sordum hakkını helal et.
dualarının kabulu içinde çok mutlu oldum, hayırlı olsun yiğenciğinde inş.

tamam canım teşekkürler.
bol bol okuyunca içine huzurda veriyormu?
ay çok sordum hakkını helal et.
dualarının kabulu içinde çok mutlu oldum, hayırlı olsun yiğenciğinde inş.
ben huzurlu oluyorum...ama kişiden kişiye değişir...herhalde ...bazı arkadaşlar ayetel kursi okuyunca huzur buluyorlar mış...benim için fatiha suresi...birde aklıma geldikçe Ya Fettah Ya Rezzak Ya Kerim esmasını okuyorum...iyi dileklerin için teşekkür ederim...

tamam canım çok sağol, ben rüya görmüştümde 10bin fatiha diye ondan sordum ısrarla.
evet duaların etkileri kişiden kişiye değişirmiş, deneye deneye bulmak gerekliymiş.
sevgiler...

teşekkür ederim inşallah okuyacağım,bu yazdığın şekilde okuyacağım dğilmi,yıllardır ertelediğim konuşmayı bugün cesaret edip yapacaktım ,yine bir engel çıktı hayırlısı,bu manevi cesaretide burdan aldığımı namaz kılarken hissettim,dualarınız kabul olsun,

Ben de bu zikrin 1900 kere okunduğunu bilmiyordum. Allah razı olsun paylaşan arkadaştan

arkadaşlar 21 gün bir bardak suya 101 defa okunan bir dua var aşağıda belirtecem duayı 21 gün okuyorsunuz ve sonunda bütün kapılar açılıyor iş aşk para her konuda sıkıntıda olduğunuz zamanlarda bir mucize oluyor sanki ..kesinlikle herkese tavsiye ederim ...bazı kaynaklarda evlilik duası diye geçer ama bu ua bence bütün kapıları açıyor.suya okuduktan sonra suyu içiyorsunuz.

''Inna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba''

sevgili arkadaşlarım...

ALLAH IM DULARINIZI KABUL EYLESİN...
BİZLERDEN RAZI OLSUN İNŞAALLAH

hatmimiz için eksik kalan cüzler var..

uygun olanlar Allah rızası için bana dönüş yapabilirler mi?
alıntılayarak ya da özel mesaj atarak benimle iletişime geçebilir misiniz?

ACİL ÇOK ACİL...

ayrıca her ay hatimimiz oluyor ...ALLAH rızası amacımız niyetimiz....

konumun linki http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/dini-paylasim-alani.672122/page-172

Arkadaslar bebegim cok huysuz sinirli ve soz dinlemiyor ayrica beni eskisi kadar sevmiyor cok uzuluyorum bi oneri

Arkadaslar bebegim cok huysuz sinirli ve soz dinlemiyor ayrica beni eskisi kadar sevmiyor cok uzuluyorum bi oneri
Çocuğunuzun huysuzluğu geçsin, yumuşasın, söz dinlesin niyetiyle hergün 100 defa ya muksit okuyun.. Hergün ayrıca Jüpiter saatinde sevgi için 100 defa ya cami ya vedud okuyabilirsin

Çocuğunuzun huysuzluğu geçsin, yumuşasın, söz dinlesin niyetiyle hergün 100 defa ya muksit okuyun.. Hergün ayrıca Jüpiter saatinde sevgi için 100 defa ya cami ya vedud okuyabilirsin
Sagol deneyecem sadece okuyoruz demi oyle suyuna falan uflemiyoruz

Sagol deneyecem sadece okuyoruz demi oyle suyuna falan uflemiyoruz

bende daha önce yazdım ama görmedin galiba canım, eşinle aranızdaki bağ için ve aile huzurun için buna çocuğunda girer bence şu duayı bol bol okumanı tavsiye ederim.
furkan suresi 74.ayet.
günluk bol bol oku.

Adetliyken okuyayabiliyor muyuz bide ezberden okurken de abdestli olmamiz gerekiyormu

Adetliyken okuyayabiliyor muyuz bide ezberden okurken de abdestli olmamiz gerekiyormu

adetli olmadığın zamanlarda abdestsiz okuyabilirsin ezberden, adet durumunuda senin için araştırcam 1saat içinde dönerim sana bir cevapla, çünkü dua ayetleri adetliykende kuran niyeti ile değilde dua niyeti ile okunabiliyor.
zaten dua çok kısa, hemen ezberlersin.

Zikir, Allahı anmak, korunmak niyetiyle regl halindeyken kuran ayetleri ezberden okunabilir canım.. Sadece sırf ibadet için kurandan okunmaz, ayete dokunulmaz diye biliyorum..

Zikir, Allahı anmak, korunmak niyetiyle regl halindeyken kuran ayetleri ezberden okunabilir canım.. Sadece sırf ibadet için kurandan okunmaz, ayete dokunulmaz diye biliyorum..

bilmiyorum bende belkide senin dediğin gibidir, yalnız şunu biliyorum dua ayetleri kuran niyeti ile değilde dua niyeti ile rgl zamanlarda okunabiliyor.
birde rgl iken kurana dokunulmaz onuda biliyorum.

bilmiyorum bende belkide senin dediğin gibidir, yalnız şunu biliyorum dua ayetleri kuran niyeti ile değilde dua niyeti ile rgl zamanlarda okunabiliyor.
birde rgl iken kurana dokunulmaz onuda biliyorum.
Tamam balım ben de onu demek istedim zaten :) dua niyetli okunabilir yani en azından ben böyle inanıyorum ve uyguluyorum. Tabi ki kafama göre değil emin olduğum insanlardan öğrendiğim buydu

Tamam balım ben de onu demek istedim zaten :) dua niyetli okunabilir yani en azından ben böyle inanıyorum ve uyguluyorum. Tabi ki kafama göre değil emin olduğum insanlardan öğrendiğim buydu

benim bildiğim dua ayetlerine özel, her ayet için geçerli değil: )

greycim sana birşey sorsam belki biliyosundur: )
amentü duasının faydaları şerhi hakkında bir bilgin varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…