Uygulayıp Fayda Gördüğümüz Paket Dualar, İstihareler

Ya vedudül kaviül cami esması her zaman etkisini gördüğüm bir esmadır canım aklında bulunsun. Bir de ekonomik sıkıntılar icin vakıa suresi

canım bu esmayı ne için okuyorsun?

bende salat-ı tefriciye okurum...bir sıkıntım olursa 4444 tane okurum...Fatiha suresini bol bol okurum..

fatiha suresini bol bol okuyunca içine huzurmu geliyo? eğer sana zahmet olmazsa okumanın nedenini sorabilirmiyim?

furkan suresi 74.ayeti bol bol okumanı tavsiye ederim.

ayetel kürsiyi çok okurum, 7ayetel kürsi okuyanı allah koruyup kollarmış, oyüzden bol bol okumak çok iyiymiş, aynen böyle olduğunu düşünüyorum bende.
salavatıda bol bol çekerim hep.

sıkıldığım zamanlarda iç huzuru için fetih suresini okuyup denicem inş.
teşekkürler.

eüzü besmele için kıldan ince kılınçtan keskindir diye duydum.
bol bol çekmek iyidir diye düşünüyorum, günlük bir miktar çekmeye çalışırım.
salatı tefriciye içinde hep çok iyi derler öyle duyarım hep bunuda söyleyim istedim ama benim okuma alışkanlığım yok.
namaz tesbihatıda çok değerli(33subhanallah 33elhamdülillah 33allahuekber).

Ben de sıkılıyorum okurken o insanın yapısında var canım.. Normal yani 170 ya da daha fazla ayetel kürsi okuyunca illaki zorlanır.. Hiç şüphe düşmesin o zaman.. Tam tersi o sıkılmana zorlanmana rağmen okuyabiliyorsan bırakmıyorsan daha güzel işte.. Ben hep böyle düşünüyorum

ayetel kürsiyi çok okurum, 7ayetel kürsi okuyanı allah koruyup kollarmış, oyüzden bol bol okumak çok iyiymiş, aynen böyle olduğunu düşünüyorum bende.
salavatıda bol bol çekerim hep.
Ben de geceleri yatarken mutlak 7 ayetel kürsi okurum.. Hiçbir mahlukat hiçbir afet sana zarar veremiyor o zaman..

Birde evden çıkarken 11 ihlas okurum kızlar siz de yapın bunu.. Eve dönene kadar Allah sizi kötü insanlardan kazalardan belalardan muhafaza ediyor.. Hele ki şuan ki Türkiye şartlarında malum en güzeli dualara sığınmak.

kızlar sizleri takipteyiim inşallah burdan birbirimize dua edelim derim ben ailevi sebeplerden dolayı sıkıntıdayım birileriyle konuşmam lazım fakat hep erteliyorum olmuyor konuşamıyorum ,dolayısıylada neticelenemiyor ,çok dardayım allah rızası için banada birşey söyleyin,

Cnım hergün 489 defa YaFettah esmasını çek..bunu özellikle tavsiye edebilirim.. Hayatındaki sıkıntıları engelleri gideren bir esmadır. Allahın İzniyle

Birde hergün 116 ya kaviyy oku zor durumda kalanlar için bu esma

Son düzenleme:
Sınavlarda başarı için bir pirinc tanesine 189 ya mukaddim oku üfle..sınavda pirinci yut

Zayıflamak için hergün 520 ya Samed

Evlenmek istediğin kişi için hergün 3025 ya mucib

Dileklerin kabulu için hergün 100 ya kadir

Zengin olmak için hergün 120 ya melik

Gönül ferahlığı iç sıkıntısı için hergün 137 ya vasi

Hayatta başarı için hergün 68 ya muhyi

Huysuz insanlar hergün 100 ya muksit okursa yumuşar

şimdi daha cok gaza geldım

oy oy oyyyyy nasıl okudunuz pekı canım anlatırmısın?
Canım yasin suresinde 7 mübin durağı var. Yani 7 tane mübinle biten ayet var. İlk mübine kadar okuyup mübin duasını 3-5-7 defa okuyup en baştan tekrar okuyorsun. 2. Mübin de de aynısı. Yani her seferinde bi sonraki mübine kadar okuyup mübin duasını okuyup en son dua ediyorsun.

Tek başına zor oluyor biz üç kişi yapmıştık
Sanırım üstüste bikaç hafta devam etmiştik. Ama sonuç güzel oldu çok şükür :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…