Utaniyorum aklımdan cikmiyor nasil soyler bana bu

hanımların aşırı ilgisini celb ettiği için wiki sayfasını iliştiriyorum. konu troll ama yine de böyle bi gerçeklik olduğu için biraz fikir sahibi oluruz beraberce.
Bu terimler çok garip ya mesela milf kelimesi. Orta yaşlı kadınlara deniyor diye biliyordum ama mother I’d like to fck demekmiş. Yani cima etmek istediğin orta yaşlı ana kişisi

Bu terimler çok garip ya mesela milf kelimesi. Orta yaşlı kadınlara deniyor diye biliyordum ama mother I’d like to fck demekmiş. Yani cima etmek istediğin orta yaşlı ana kişisi

ohoooo GILF bile var. "Granny I'd like to f*ck"
garip mi bilemem ama insan eğilimleri bizim küçük dünyamızda gözlemleyebildiklerimizin çok ötesinde.

Bu nasil koca be. Igrenc öghhhh migdem kalkti gece gece. Boyle biriyle neden 2 cocuk yapilir acaba cocugu yaparkende degisik fantazi yapiyormuydu. Sapik herif

Sen neden utaniyorsun, söyle bunları teklif ediyor de. Çok sevdiği anasıyla babası düşünsün sapik oğlunu.

Bu adamlara da bişey oldu sıyırmışlar iyice adam bildiğin biseksüel grup bahanesiyle kendine de çalışıyor

Ay engelim yeni kalktı ben susayım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…