Utaniyorum aklımdan cikmiyor nasil soyler bana bu

Kız otele götürür, konudaki tek kolay çözüm o fjfjfk
Bi dur yaa öyle düşünmesi daha komik :KK70:

Bunun yamuk yumuk kocası biskolata erkeği getiriyo bi tane. Adam içeri girince ayağına kareli ev terliği veriliyor. Annesi dantelli sehpayı önüne koyup türk kahvesi verip yanına lokum koyuyor. Biskolata erkeği evet lokum iyi oldu diyor. Annesi biskolata erkeğine oğlum kimlerdensin ne iş yapıyorsun falan diye darlıyor. Biskolata erkeği ben nereye düştüm diye hayatı sorguluyor.

Bi dur yaa öyle düşünmesi daha komik :KK70:

Bunun yamuk yumuk kocası biskolata erkeği getiriyo bi tane. Adam içeri girince ayağına kareli ev terliği veriliyor. Annesi dantelli sehpayı önüne koyup türk kahvesi verip yanına lokum koyuyor. Biskolata erkeği evet lokum iyi oldu diyor. Annesi biskolata erkeğine oğlum kimlerdensin ne iş yapıyorsun falan diye darlıyor. Biskolata erkeği ben nereye düştüm diye hayatı sorguluyor.
Biscolata erkeğinin de işi gücü yok ha bunlarla 3lü cima eyleyecek😂😂😂 göbekli dayı bulur bu adam bulsa bulsa alır kaaveden gelir hahzhahz

Anne baba evinde sevişebiliyor (evde sizden başka en iyi ihtimalle 2 kişi daha var,kardeşi falan varsa bu sayı artar)birde üzerine 3.erkek olsa iyi olur kafasında. Ben şok yani. Nerede yapacakmışsınız o işi?
Öte yandan normal değil tabi ki adam ama 27 yaşında kaçarak evlenip üzerine 2 çocuk doğurup,eşiniz yurtdışında kalırken sizin anne babasıyla aynı evde yaşamanız da normal değil.
Adam evde yok siz niye o evdesiniz? Ne alaka?

kendisi yaşamadığı halde ailemden vazgeçmem ne demek ya ? :halay: bence gey olduğunu kimselere açıklayamadığı için evliymiş gibi gösteriş peşinde eş çocuk falan umrunda değil herifin

Bu konuya bu kadar şaşıranlar muhtemelen derin bir twitter kullanıcısı değil. Maalesef ben orada eşine partner arayan, eşinin iç çamaşırlı fotolarını paylaşan adamları görüyorum. Swinger çiftler falan da var.. :eek:
Evet kesinlikle neler var. Bi tanidigim esininde ayni konu sahibininki gibi ücuncü kisilerle teklif ettmis. Ama o butun aileye anlatip tezil etmisti onu

Evet kesinlikle neler var. Bi tanidigim esininde ayni konu sahibininki gibi ücuncü kisilerle teklif ettmis. Ama o butun aileye anlatip tezil etmisti onu
İyi yapmış valla az bile yapmış. Hayır madem böyle marjinal değişik bi hayatta gözünüz var ne diye elin kızının başını yakarsınız ya pislik adamlar. Allah esirgesin evlatlarımızdan bizlerden uzak

X