Utaniyorum aklımdan cikmiyor nasil soyler bana bu

Valla boşa başka biriyle ol al sana ilişki de. Büyük de konuşmak istemiyorum ama elin ana babasıyla neden aynı evde yaşayım? Herif ortada yok ben onun anasıgille yaşıyorum bu çok anormal değil mi? Diğer konu zaten bambaşka birşey

+1 erkekle grup seks yapacak kadar gavat ama bir o kadar da anne babayla aynı evde yaşayacak kadar geleneksel.
Adam kadını sevmiyor,değer vermiyor,anamlarin hizmeti görülsün benim de fantezilerim görülsün, kafasında.Serefsiz iğrenç adam.Adam da denilmez de böylesine

Ne okudum len ben 2 çocuktan sonra mı böyle oldu yoksa hep mi böyleydi? Yani şunu sormak istiyorum böyle birini nasıl baba yaptınız hemde 2kez.

İğrenç sapık zihniyetler. Boşanırdım.

Ama kadına inanmaya bilirler. O nasıl şey öyle erkek adam yapar mı derler. Aileye söylemek çözüm değil bence. Buna inanmaya bilirler

kız hala anne babasının evinde oda başka yerlerde ohh kolaz kolay kimseye ayrıl demem ama senin eşin sapıtmış bunun başka açıklaması yok iğrenç ötesi

Gencecik kızsın ayol
Bosan tabi

Eşiniz sapık.Ayrı eve çıksanız peki ne yapmayı düşünüyorsunuz böyle bir adamla.Belki de gece yarıları eve elin adamlarını getirecek.Kafa yapınızı yadırgadım.Ayrı evden önce eşinizin sapkınlığını sorgulayın derim.

Burada tek konu adamin sapkın fanatzilerinin olması, eğer siz de sapık değilseniz bosanin ve çocuklarınızla ahlaklı bir hayat kurun, yok devam edecekseniz çocukları annenize bırakın gidip o sapık ile o iğrenç hayati yaşamaya devam edin, o masum melekleri koruyun en azından, bu pislik düşünceler dile geliyorsa emin olun ki faaliyete de geçer yakında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…