Utanctan ölcemm

Orası öyle ama 1 2sene bi yere gitmeyen adam evlenmeden önce de böyleydi bi anda başkalarının çağırmasıyla nasıl çabucak alıştı
Kız utanma utanma, Allah utanacak iş vermesin, bunda ne var, sinir etti beni, oyle paylastım dersin, sen kastıkca millette bisey sanacak üstüne gelecek

Ya bakın yeter kırıcı olmak istemiyorum biraz anlayışlı olsan . Sen şanslı olabilirsin ama diğer kadınlar senin gibi şanslı değil daha önce asla böyle payalşımlarım olmadı kocamla gezerdik yemek kahvaltı tatil her şeyi de yaptık hediye vs. Hiçbirini paylaşmadım inşallah sende bu ilgisizliği yalnızlığı yaşarsın derdim de senin gibi kalpsiz değilim
Evet haklısınız hiç böyle ucuz düşüncelerimiz olmadı.

Meraba arkadaşlar uzatmadan konuya girmek istiyorum dert mi bilmiyorum ama eşim son zamanlarda çok ilgisiz ve ben sürekli başkalarının paylaşımını görünce özenmeye kıskanmaya özenmeye başladım eşim bugün çalışmıyot akşam eve geldi cips kola vs. Bişiler almıştı geri çıktı içim var dedi bende story paylaştım tv açık cips kola bisküvi felan alta da şey yazdık kocam beyle film keyfi. Saati de tak yapiştirdım kaynım durumumu görmüş o arada eşimle berabermiş eşim söyledi bakar bakmaz beni aradı açamadım utançtan bide bunlar aynı dükkanda çalışiyo 5kardeş ve dükanda bahş edileceğinden eminim bu utancı nasıl yenebilirim kriz geçircem of
Paylaşım yaparken herkesin göreceğini düşünmedinmi?

Neden gerek duydunuz ki ? ben altından birşey ararım hani kv görümce eltiylemi iyi değilsiniz kimler görsün mesela?

Meraba arkadaşlar uzatmadan konuya girmek istiyorum dert mi bilmiyorum ama eşim son zamanlarda çok ilgisiz ve ben sürekli başkalarının paylaşımını görünce özenmeye kıskanmaya özenmeye başladım eşim bugün çalışmıyot akşam eve geldi cips kola vs. Bişiler almıştı geri çıktı içim var dedi bende story paylaştım tv açık cips kola bisküvi felan alta da şey yazdık kocam beyle film keyfi. Saati de tak yapiştirdım kaynım durumumu görmüş o arada eşimle berabermiş eşim söyledi bakar bakmaz beni aradı açamadım utançtan bide bunlar aynı dükkanda çalışiyo 5kardeş ve dükanda bahş edileceğinden eminim bu utancı nasıl yenebilirim kriz geçircem of
Çok gereksiz bir paylaşımmış zaten,eş yanında olsa ne olur olmasa ne olur.
Allah'tan rehberimde hiç böyle saçma paylaşım yapanlar yok.

Orası öyle ama 1 2sene bi yere gitmeyen adam evlenmeden önce de böyleydi bi anda başkalarının çağırmasıyla nasıl çabucak alıştı
Evlenmeden öncesini tanımıyorsunuz ki adamı ve yaşlarınız tam kimlik oturma yaşı 27 ye kadar kimse kimsenin ne olduğunu bilemez çok erken çok yanlış bir karar geçmiş olsun

X