Üşüttüm mü yoksa hamile miyim acaba ??

hadimelegim

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
70
5
arkadaşlar 7 - 8 gündür öğlenleyin başlayıp uykuya kadar devam eden adet sancısı şeklinde bel ağrısı yaşıyorum. beraberinde 3 gündür kasıklarımda ağrı başladı. adetime 2 gün var. normalde ben adet öncesi ağrı çekmem. adet olacağım gün ağrım başlar ve olduktan sonra 2 gün devam eder. idrarımda yanma yada zorlanma yok. sabahlrı ben normalde hep bi bardak oda sıcaklığında su içerim, alışkanlık. artık her içişimde feci midem bulanıyor. öyle sbah bulantım çok yok ama, gün içinde bazen öğürtecek derecede midem bulanabiliyor. bayramda ben biraz üşüdüm ayaklarımdan, ziyaretler esnasında. sanırım ince giyinmiştim:eek:. bütün bu üşütmenin etkisi şimdiye kadar çıkar mı? etkisi olur mu sizce? :sinifsinif:

üşütmüşte olabiirsin ama yazdıklarında gebelik belirtisi dikkatli ol bundan sonra.eğer istiyorsan umarım hamilesindir canım.

canım üşütmüş olabilirsin .bıldıgım kadarıyla hamılelık belırtılerı bu kadar erken baslamıyo bıraz daha bekle olmadı test yaparsın zaten adetındekı gecıkme bellı eder kendını ama sonuc olarak hamıle olsanda olmasanda usutmuste olabılırsın kendıne dıkkat et bebkte ıstıyosan ınsallah hamılesındır canım sevgiler

arkadaşlar 7 - 8 gündür öğlenleyin başlayıp uykuya kadar devam eden adet sancısı şeklinde bel ağrısı yaşıyorum. beraberinde 3 gündür kasıklarımda ağrı başladı. adetime 2 gün var. normalde ben adet öncesi ağrı çekmem. adet olacağım gün ağrım başlar ve olduktan sonra 2 gün devam eder. idrarımda yanma yada zorlanma yok. sabahlrı ben normalde hep bi bardak oda sıcaklığında su içerim, alışkanlık. artık her içişimde feci midem bulanıyor. öyle sbah bulantım çok yok ama, gün içinde bazen öğürtecek derecede midem bulanabiliyor. bayramda ben biraz üşüdüm ayaklarımdan, ziyaretler esnasında. sanırım ince giyinmiştim:eek:. bütün bu üşütmenin etkisi şimdiye kadar çıkar mı? etkisi olur mu sizce? :sinifsinif:

canım benimde adetime 2 gün var ve bende kasık ağrısı çekiyorum 4-5 gündür. bu sabahta çıkardım. acaba üşüttüm mü diyorum ama insallah hamileyimdir de içimden geçiriyorum. kasıklarımda ki ağrılarda batma şeklinde. genelde sağ tarafta ama arada bir sol tarafımda hissediyorum. ama onun dışında göğüslerde koyuluk göbek altında çizgi gibi falan bi belirti yok. sende ne gibi değişiklikler var?

bende de çizgi yok hiç, göğüslerideki koyuluk hemen olmuyormuş zaten, 3. ayda falan çok koyulaşıyormuş. göğüslerim çok şişti ve ağrıyor benim yalnızca. damarlanma var ama yapı olarak zaten damarlı olduğundan ve adet zamanı daha belirgileştiğinden o damarlar, ayırdedemiyorum. çok fazla uyuku ihtiyacı duyuyorum, bugün işyerinde geceden uykusuzluk yaşamamış olmam rağmen azap duydum resmen. bir de, bahsettiğim gibi bel ve kasık ağrım var. bir de dün bir iki damla açık kahverengi lekelenmem geldi. gebelik yaşamış arkadaşlarıma sorduğumda yerleşme kanaması olabilir dediler. ama üşütmeye bağlı da olabilir belki. bebek istiyorum sağlıkla inşallah. şuanda ezan okunuyor, ecegüncüm rabbim sanada isteğen herkesede banada, sağlıkla hayırlarla tez zaman nasip etsin evlatlarımızı inşallah...kaydirigubbakcemile5

inşallah canım ALLAH herkesin gönlüne göre versin. gebeliği 4-5 gün önceden belirleyen testlerden alayım dedim ama her aczanede de satılmıyor. haftasonuda zaten sadece nöbetçiler var. çok merak ediyorum dün gecede çok güzel çok hayırlı bi rüya görmüştüm. insallah hayırlı habere çıkar. şu ara o kadar çok ihtiyacımız var ki bu habere. adet günüm yarın ve p.tesi. ama bazen gecikmelerde olabiliyo. o yüzden de çok umutlanmıyayım diyorum ama elde değil çünkü hiç bu kadar kasık ağrısı hissetmedim hata geceleri ayağımı kasıyor ağrılar.

inşallah canım ALLAH herkesin gönlüne göre versin. gebeliği 4-5 gün önceden belirleyen testlerden alayım dedim ama her aczanede de satılmıyor. haftasonuda zaten sadece nöbetçiler var. çok merak ediyorum dün gecede çok güzel çok hayırlı bi rüya görmüştüm. insallah hayırlı habere çıkar. şu ara o kadar çok ihtiyacımız var ki bu habere. adet günüm yarın ve p.tesi. ama bazen gecikmelerde olabiliyo. o yüzden de çok umutlanmıyayım diyorum ama elde değil çünkü hiç bu kadar kasık ağrısı hissetmedim hata geceleri ayağımı kasıyor ağrılar.

canım bende aranıza yeni katıldım inşallah rüyan hayırlara çıkar bende seninle aynı belırtılerı yasıyorum inşallah hayırlı haberlerını alırız.

inşallah ya inşallah... ya testler hemen çıkmayabiliyor ve moral bozuyor. zaten 1-2 günümüz kaldı, bekleyelim bence. bu ay bende güzel bir rüya gördüm, kısmet. Rabbim sağlıkla hayırlarla hepimize tatdırsın anneliği inşallah...

bnmde günüme 8 gün kaldı bnmde kasıgımda batma var vucudum cok sıcak atesim düzenli arttı 356.5 den simidi 37.0 a geldi ama ayaklarım ellerm buz bnde cok istiyorum insallah hamileligin habercisidir allahım duy sesimizi

hadimeleğim allah bılır ama bence hamılesın..ınsallah da oyledır..allah tez zamanda hayırlısıyla nasıp etsın saglıkla gelır ınsallah bebegın

asıl adet günüm yarın.ama ben bu sabah dayanamayıp tast yaptım ve tabi sonuç negatif. ama yarın sabah birdaha yapıcam eğer adet olmazsam

ya kızlar ben de aynen bunu düşünüyordum ki bu konuyu gördüm. havalar soğudu ondan mı bu kadar belim ağrıyor yoksa bişey var mı. tabi gönlümüzden geçen belli. normalde adet öncesi belim ağrır ama 4-5 gün öncesinden başlar. bu sefer 2 hafta öncesinden başladı. bu arada elim ayağım buz gibi. henüz adetime 1 hafta var test için, ümitlenmek için çok erken dimi??mafoldumben

hadimeleğim allah bılır ama bence hamılesın..ınsallah da oyledır..allah tez zamanda hayırlısıyla nasıp etsın saglıkla gelır ınsallah bebegın

canım inşallah dediğin gibidir. yarın büyük gün, test yapacağım. henüz hala adet olmadım. çok heyecanlıyım akannehir

ya kızlar ben de aynen bunu düşünüyordum ki bu konuyu gördüm. havalar soğudu ondan mı bu kadar belim ağrıyor yoksa bişey var mı. tabi gönlümüzden geçen belli. normalde adet öncesi belim ağrır ama 4-5 gün öncesinden başlar. bu sefer 2 hafta öncesinden başladı. bu arada elim ayağım buz gibi. henüz adetime 1 hafta var test için, ümitlenmek için çok erken dimi??mafoldumben

zarifecim sabret canım az kaldı, inşallah güzel haberler alırız senden. bel ağrısı çok erken başlayabliyor imiş, hamile arkadaşlarım söyledi. ümitliyim ben senden : ):1hug:

hadimeleğim, yarın bizim için büyük gün. insallah atlatırız ve güzel sonuçları alırız. heran hasta olacakmışım gibi karnım ve dizlerim ağrıyor, kasıklarmdaki batmalar hafiflese de ara ara devam ediyor. insallah bir an önce sonuçlanır. çok sabırsızlandım ya.. Allah utandırmasın.

zarifecim sabret canım az kaldı, inşallah güzel haberler alırız senden. bel ağrısı çok erken başlayabliyor imiş, hamile arkadaşlarım söyledi. ümitliyim ben senden : ):1hug:

ayy inş cnm inan ben de senden ümitliyim. senin yarın son gün ne güzel az kaldı sabretmen için benim daha 5 günüm var. bakalım hayırlısı olsun hepimiz için cnmm:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:birsürü hamişlerimiz olsun inşşşhihoyyythihoyyyt

adet günü yaklasınca zaten adet olackmısın gibi agrı oluyo sonra günün gectimi agrılar bitiyo

X