Üşüttüm mü yoksa hamile miyim acaba ??

rahat ol..allahın ıznıyle hıcbı problem cıkmaz..vıtamınlerını doktorunun verdıgı ılacları aksatmadan kullan ..kendıne bebegıne dıkkat et..ılk yazını okudugumda hamıle bu kız dedım oglu olcak dıye gecırdım ...kız erkek farketmez saglıkla guzellıklerle gelsın yeter

öyle tabi ki, mühim olan sağlıklı sıhhatli olması. inşallah sonuna kadar iyi gider. cinsiyeti mühim değil, hayırlı sağlıklı akıllı olsun da, gerisi boş, Allah cümle isteyenlere sağlıkla sıhhatle versin yavrularını inşallah... iyi dileklerin için teşekkürler canım.a.s.

canım ben 27 günde bir adet oluyorum.ama dünde dediğim gibi 8.günde devam ediyor ve bugünde. ama 2 gündür gelen kan rengi açık pempe şeklinde ve ara ara.yani adet gibi değil.bel ağrımda fazla.adet olmamış ve adetten önce test yaptırmamış olsaydım bu kanı yerleşme kanı olarak yorardım.ama adetten sonra bu kan olamayacağına göre ne olduğu hakkında açıkcası canım biraz sıkılıyor.bu başına gelen var mıdır.Çok üzgünüm çoook

canım ben yerleşme kanaması gördüm. o taze kan olmuyor. 1 - 2 damla çok açık kahverengilik, çok açık renkte lekelenme. bazen sökülemeyince yoğun gelmiyor adet kanaması, belki öyle birşeydir. sıkma canını. adetten önce kan testi mi yaptırmıştın?

ya kızlar ben reglim bittiği gün ilişkiye girdim ve 3 gün sonra o renkte kahverengilik geldi, kafam karıştı şimdi benim?

ya kızlar ben reglim bittiği gün ilişkiye girdim ve 3 gün sonra o renkte kahverengilik geldi, kafam karıştı şimdi benim?

hadimeleğim sonuc ne olursa olsun yazmayı unutma merakla senden gelcek guzel haberlerını beklıyorum

canım ben yerleşme kanaması gördüm. o taze kan olmuyor. 1 - 2 damla çok açık kahverengilik, çok açık renkte lekelenme. bazen sökülemeyince yoğun gelmiyor adet kanaması, belki öyle birşeydir. sıkma canını. adetten önce kan testi mi yaptırmıştın?

evet canım.kasığımdaki ağrı nedeniyle doktora gitmiştim.o sırada doktorum testler istedi gebelikte dahil ama çıkmadı tabi.ultrasonda sağ yumurtalığımda kist görünmüş.fitil,adını hatırlamadığım bir ilaç ve buscopan verdi.ondan kısa bir süre sonra adetim geldi ama ilk iki gün fazla olamadım.dün doktorumlada konuştum verilen ilaçların etkisinden dolayı bu ay böyle bişey yaşadığımı söyledi.bir sonraki ay aynı şey olursa muhakkak gitmeliymişim doktora.bu arada ilaçlardan sonra kistimd kayboldu.şimdi denemelerdeyiz ama umutlanmamaya çalışıyorum.gebe kalmak için sen özel bişey yaptın mı canım.bu arada bebişimiz nasıl.sağlıkla al kucağına inşallah.:1hug:

Arkadaşlar çok şükür iyi çıktı dün sonuçlar:Saruboceq:

ilk gün 40,12 çıkmıştı beta hcg'm, dünse 134 çıktı. doktor iyi olduğunu söyledi. çok erken bir gebelikmiş, "nasıl oldu da bu kadar erken keşfettik anlamadım" dedi. içimden "utanmasam bir hafta önce gelicektim" dedimsede, doktora "ya evet, ne enteresan" dedim :asigim:
ama keseyi yine göremedik, çok küçük daha. doktor "biz her gebelikte kesenin yerini görene kadar, dış gebelikten endişe ederiz, kanaman şiddetli ağrın olursa hemen gel" dedi. şimdi birazcık onun tedirginliği olsada, rahatladım tabi çok şükür. ınanın hepinize çok ama çok dua ediyorum. Rabbim hepinize taddırsın en kısa zamanda, sağlıkla inşallah.:1hug:

evet canım.kasığımdaki ağrı nedeniyle doktora gitmiştim.o sırada doktorum testler istedi gebelikte dahil ama çıkmadı tabi.ultrasonda sağ yumurtalığımda kist görünmüş.fitil,adını hatırlamadığım bir ilaç ve buscopan verdi.ondan kısa bir süre sonra adetim geldi ama ilk iki gün fazla olamadım.dün doktorumlada konuştum verilen ilaçların etkisinden dolayı bu ay böyle bişey yaşadığımı söyledi.bir sonraki ay aynı şey olursa muhakkak gitmeliymişim doktora.bu arada ilaçlardan sonra kistimd kayboldu.şimdi denemelerdeyiz ama umutlanmamaya çalışıyorum.gebe kalmak için sen özel bişey yaptın mı canım.bu arada bebişimiz nasıl.sağlıkla al kucağına inşallah.:1hug:

Günümü takip etmenin dışında özel birşey yapmadım aslında. yalnız bende gebeliğimden bir önceki ay fitil ve buscopan kullandım. aynen senin gibi kasıklarımda ağrı vardı. doktor, "görünürde bi iltihabik durum yok ama, tedbiren kullanalım" demişti. belki onun faydası olmuştur. benim yaptığım tek şey, günümü takip edip, vukaattan sonra dizlerimi 20 dakka kadar karnıma çekili tutmak oldu:kedi:
ben hamile kalmasaydım bu ay acve hurmasını deneyecektim. arkadaşlar acve hurmasını 7 defa yemek günde çok faydalıymış. yani genel olarak medine hurması yemek çok faideli bir eylemmiş. resmen rahmi büyütüyormuş kuvvetlendiriyormuş. Allah'ım hepinize nasip edecek günün birinde, sakın üzülmeyin! hepinizin güzel haberlerini alacağız inşallah.. çok ama çok dua ediyorum, etmeye devam edicem hepinize:1hug:

Günümü takip etmenin dışında özel birşey yapmadım aslında. yalnız bende gebeliğimden bir önceki ay fitil ve buscopan kullandım. aynen senin gibi kasıklarımda ağrı vardı. doktor, "görünürde bi iltihabik durum yok ama, tedbiren kullanalım" demişti. belki onun faydası olmuştur. benim yaptığım tek şey, günümü takip edip, vukaattan sonra dizlerimi 20 dakka kadar karnıma çekili tutmak oldu:kedi:
ben hamile kalmasaydım bu ay acve hurmasını deneyecektim. arkadaşlar acve hurmasını 7 defa yemek günde çok faydalıymış. yani genel olarak medine hurması yemek çok faideli bir eylemmiş. resmen rahmi büyütüyormuş kuvvetlendiriyormuş. Allah'ım hepinize nasip edecek günün birinde, sakın üzülmeyin! hepinizin güzel haberlerini alacağız inşallah.. çok ama çok dua ediyorum, etmeye devam edicem hepinize:1hug:

CANIM FİTİLDEN SONRA ÇOK KİMSE BANA HAMİLE KALMAMIN YÜKSEK OLDUĞUNU SÖYLEDİ.GÜNÜMÜ BENDE TAKİP EDİYORUM.YANLIZ DİZLERİ KARINA ÇEKMEK OLAYINI ŞİMDİ SENDEN DUYDUM.BİDE BUNU DENEYEYİMmafoldumben İNŞALLAH BEBİŞİN SANA SIKI SIKI TUTUNURDA BU TEYZELERİNE UMUT OLUR.HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN.:1hug:

hadı melegım tebrık edrım cok sevındım doktorlar bazen en kotu ıhtımallerı onumuze sıralar..bızı boyle zor durumda bırakırlar..allahın ıznıyle hıc bısey olmaz..bı kac hafta ıcınde gorursun bebegını mayıs annesı olcaksın ınsallah saglıkla mutluluklarla al bebegını ınsallah kucagına

X